Εδώ γελάμε







Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.108
Reaction score
30.055
Αυτό είναι εδώ γελάμε για τον Πρινς, φωτογραφία της Σταατσόπερ με αφίσα Βάγκνερ; Σιγά μην πρόσεχε τον ποδηλάτη.
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Δύο φοιτητές έχουν βγει για καφεδάκι και συζητούν για κοινωνικά ζητήματα...

-Άσε ρε φίλε, έχουμε γεμίσει αλλοδαπούς!!! Σε λίγο καιρό θα είναι αυτοί περισσότεροι από μας... λέει ο ένας...
-Καλά, και που να έρθεις στην γειτονιά μου, εκεί να δεις τι γίνεται... Έλληνα δεν βλέπεις, θα ξεχάσουμε και την γλώσσα μας σε λίγο καιρό!!!λέει ο άλλος...
-Κι εμείς στην γειτονιά μας έχουμε αρκετούς... Δίπλα μας ακριβώς είναι ένας Ινδός και η μάνα μου να φανταστείς, προσπαθεί εδώ και δύο χρόνια να τον εκχριστιανίσει...
-Σοβαρά; Και τα έχει καταφέρει;;;ρωτάει ο δεύτερος...

-Μάλλον, τώρα πλέον ο Ινδός όποτε βλέπει αγελάδα κάνει τον σταυρό του!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένας εξομολόγος επισκέπτεται ένα μοναστήρι όπου ζουν 4 καλόγριες... Η εξομολόγηση αρχίζει:

- Εγώ πάτερ, μία ημέρα σκέφτηκα το σώμα ενός άνδρα, λέει η πρώτη καλόγρια.
- Πήγαινε γρήγορα στον ιερό νιπτήρα να πλύνεις το κεφάλι σου με τον αγιασμό που είναι μέσα, λέει ο εξομολόγος...
- Εγώ πάτερ μία μέρα στο λεωφορείο ακούμπισα κατά λάθος το χέρι μου στο μπροστινό μέρος ενός άνδρα, λέει η δεύτερη καλόγρια...
- Πήγαινε γρήγορα να πλύνεις τα χέρια σου στον ιερό νιπτήρα με τον αγιασμό...

Ξαφνικά βλέπει ο πάτερ την τέταρτη καλόγρια να προσπερνά την τρίτη και την ρωτάει:
- Γιατί εσύ άλλαξες θέση;

- Αχ πάτερ μου, σε παρακαλώ, άσε με να κάνω τις γαργάρες μου, πριν πλύνει αυτή τον πισινό της...
 






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Mία ξανθιά οδηγεί το αυτοκίνητό της και την σταματάει μία τροχονόμος, επίσης ξανθιά...
- Tο δίπλωμά σας παρακαλώ, της λέει η τροχονόμος...
Η ξανθιά οδηγός σαστισμένη, αρχίζει να ψάχνει στην τσάντα της και ρωτά την τροχονόμο...
- Πώς είναι αυτό το δίπλωμα; δεν το βρίσκω...
- Είναι ροζ, τετράγωνο και έχει την φωτογραφία σας επάνω, της αποκρίνεται η ξανθιά τροχονόμος...
Η ξανθιά οδηγός ξανακοιτάει την τσάντα της και βγάζει ένα τετράγωνο ροζ καθρεφτάκι και κοιτάζεται καλά καλά σε αυτό...
- Ορίστε το δίπλωμά μου λέει και το δίνει στην τροχονόμο...
Η τροχονόμος το παίρνει, κοιτάζεται καλά καλά σε αυτό, της το ξαναδίνει πίσω και της λέει...

-Μπορείτε να φύγετε, δεν ήξερα ότι είστε αστυνομικός!!!

:biggrin:
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μετά από πολλές ώρες εξαιρετικά εντατικού, ακροβατικού και ενθουσιώδους σεξ με μια ξανθιά, ο άντρας πηγαίνει στην κουζίνα για να αναπληρώσει δυνάμεις...
Βάζει ένα ποτήρι γάλα από το ψυγείο και πριν το πιει διαπιστώνει ότι το πέος του έχει κοκκινήσει, έχει ανάψει και τον
τσούζει. Το βουτάει, λοιπόν, στο παγωμένο γάλα, όταν ξαφνικά μπαίνει η ξανθιά:

- "Α! Ωστε έτσι γίνεται!!!" αναφωνεί. "Και πάντα το 'χα απορία πώς ξαναγεμίζει!!!"
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Εγώ έλεγα να παντρευτώ να μη ξενοθερίζω,
και τώρα που παντρεύτηκα να ξενοβοτανίζω;
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top