Εδώ γελάμε



exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μια κοπέλα πάει στο μαιευτήριο να γεννήσει καθώς είχαν σπάσει τα νερά της...
-Όνομα πατρός... ρωτάει η νοσοκόμα...
-Ααα.., ξέρετε είμαι μόνη μου, απαντά η κοπέλα...
Μετά τις γραφειοκρατικές διαδικασίες, γεννά τελικά η κοπέλα και όταν συνέρχεται από τη νάρκωση βλέπει από πάνω της τη νοσοκόμα...
-Συγχαρητήρια, μόλις γεννήσατε ένα υγιέστατο αγοράκι... λέει η νοσοκόμα... Μόνο που ...
-Μόνο που τι; ρωτά ανήσυχη η κοπέλα...
-Εεεε να το αγοράκι είναι μαύρο ενώ εσείς είστε λευκή, λέει η νοσοκόμα...
-Ααα ναι, λέει η κοπέλα... Πριν γεννήσω είχα παίξει σε μία τσόντα για να βγάλω λεφτά και ο πρωταγωνιστής ήταν μαύρος... Έτσι εξηγείται. Μην ανησυχείτε..
-Συγνώμη που γίνομαι αδιάκριτη κοπέλα μου... Υπάρχει και κάτι άλλο. Το μωρό είναι ξανθό... Ναι, στην τσόντα που έπαιξα, υπήρχε και ένας Σουηδός, προσθέτει η κοπέλα...
-Πωπώ... συγνώμη που σου φέρνω σε δύσκολη θέση κοπέλα μου. Υπάρχει και κάτι άλλο όμως...Το παιδί έχει "σκιστά" μάτια...
-Ναι.. πράγματι. Στην τσόντα υπήρχε και ένας Κινέζος...
-Ωωω συγννώμη για την αδιακρισία μου κοπέλα μου, λέει η νοσοκόμα... Αλλά σίγουρα θα θέλεις να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου, έτσι δεν είναι;;;
Φεύγει η νοσοκόμα και επιστρέφει με το μωρό στην αγκαλιά... Δίνει το Μωρό στην κοπέλα και τότε το μωρό αρχίζει να κλαίει...
-Ουφ. τώρα ησύχασα, λέει με ανακούφιση η κοπέλα...
-Γιατί τι συμβαίνει; ρωτάει απορημένη η νοσοκόμα. Και η κοπέλα:

-Εεεε... να... περίμενα ότι θα γαβγίζει....!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένας μονομάχος, το αστέρι των αρένων, βάζει στοίχημα ότι μπορεί να καταφέρει να π*δ*ξει 100 γυναίκες τη μία μετά την άλλη!!!
Πανικός στη Ρώμη, μεγάλο ενδιαφέρον από τον κόσμο, αποφασίζουν να το διοργανώσουν στο Κολοσσαίο!!!
Φτάνει η μεγάλη μέρα και το Κολοσσαίο είναι γεμάτο κόσμο που ήρθε να δει το ίνδαλμα κάθε άντρα!!!
Ξεκινάει ο μονομάχος… 1,2,3,4,5,…,10,… παύση, πετσετούλα σκούπισμα,
…11,12,13,14,…20, …παύση νερό,
…21,22,23,24,…30, …παύση κρασί,
…31,32,33,34,…40,… παύση μασαζάκι,
…41,42,43,44,…50,… παύση στρέτσινγκ στα τέτοια του,
…51,52,53,54,…60,… παύση τσιγάρο,
…61,62,63,64,…70,… παύση κατούρημα,
…71,72,73,74,…80,… παύση γουρουνόπουλο,
…81,82,83,84,…90,… παύση νερό στο πρόσωπο,
…91,92,… παύση…93,94,… παύση,… ενθάρρυνση από το κοινό
…95… τρομερή προσπάθεια …96…97… μεγαλύτερη ενθάρρυνση από το κοινό,φωνές

…98…99…και μπαμ, ο μονομάχος πέφτει αναίσθητος στο έδαφος!!!

Στο Κολοσσαίο μέσα ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΓΗ…και απογοήτευση...
Σηκώνεται ένα γεροντάκι από τα πιο ψηλά σκαλιά και του φωνάζει :

– Αδερφάαααρααα…!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------


 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
...Late 70's...

Εγώ το πέος, υποβάλλω αίτημα μισθολογικής αύξησης για τους παρακάτω λόγους:

1. Εργάζομαι σωματικά...
2. Εργάζομαι σε μεγάλα βάθη...
3. Πέφτω στη δουλειά με το κεφάλι...
4. Δεν έχω ελεύθερα Σαββατοκύριακα και αργίες...
5. Εργάζομαι σε υγρό περιβάλλον...
6. Δεν πληρώνομαι υπερωρίες...
7. Εργάζομαι σε σκοτεινό εργασιακό χώρο που δεν αερίζεται σχεδόν καθόλου...
8. Εργάζομαι σε υψηλές θερμοκρασίες...
9. Η εργασία μου με εκθέτει σε κινδύνους μόλυνσης από ασθένειες...

Η απαντητική επιστολή:

Αγαπητό πέος, μετά από προσεκτική επεξεργασία και έλεγχο του αιτήματός σας η διοίκηση κατέληξε στο συμπέρασμα να το απορρίψει για τους εξής λόγους:

1. Δεν εργάζεστε σε οκτάωρη βάση...
2. Αποκοιμάστε μετά από σύντομο χρόνο εργασίας...
3. Δεν ακολουθείτε πάντα τις οδηγίες της διοίκησης...
4. Δεν εργάζεσθε πάντοτε εκεί που σας έχει υποδειχθεί αλλά περιφέρεστε συχνά σε άλλους χώρους...
5. Συχνά δεν αναλαμβάνετε πρωτοβουλία αλλά πρέπει να σας πιέσουν και να σας χειριστούν φιλικά πριν αναλάβετε εργασία...
6. Αφήνετε πίσω σας το χώρο εργασίας σας πολύ βρώμικο, όταν αποχωρείτε από αυτόν...
7. Δεν τηρείτε πάντοτε τις οδηγίες ασφαλείας, π.χ . να φοράτε ενδυμασία προστασίας...
8. Βγαίνετε σε σύνταξη πολύ πριν τα 65...
9. Δεν κάνετε διπλοβάρδιες...
10. Μερικές φορές εγκαταλείπετε το χώρο εργασίας σας που σας υποδείχθηκε, χωρίς η εργασία σας να έχει ολοκληρωθεί...

11. Σαν να μη φτάνουν όλα αυτά, σας έχουμε δει να εγκαταλείπετε συχνά το χώρο εργασίας μεταφέροντας δύο σάκους που φαίνονται πολύ ύποπτοι!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------


 



Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
FB_IMG_1660798493646.jpg


Κι ενα ανεκδοτακι.

Εδώ κι έξι μήνες, ο Γιώργος έχει μια φοβερή κατάθλιψη. H γυναίκα του και τα παιδιά του κάνουν ότι μπορούν για να συνέλθει, αλλά αυτός είναι συνέχεια μέσα στην μαύρη μαυρίλα!
Οι φίλοι του έχουν αρχίσει ν' ανησυχούν σοβαρά.
- Τι έχεις ρε Γιώργο, έλα πες μας... Αλλά αυτός συνέχεια απαντάει "τίποτα, τίποτα" και δώστου κλάμα...!
Κάποια μέρα λοιπόν, ο καλύτερος φίλος του τον πιάνει από δω, τον πιάνει από 'κει και τον ρωτάει:
- Ρε συ, τι έγινε; Γιατί τέτοια κατάθλιψη;
Με τα πολλά, αρχίζει ο Γιώργος τα κλάματα.
- Έλα ρε, ησύχασε και πες μου, τον πείθει ο άλλος, οπότε αρχίζει και ο Γιώργος να τα ομολογεί...
- Ρε συ, θυμάσαι πριν από έξι μήνες που πήγα σαφάρι στην Αφρική;
- Ε ναι, πως δεν θυμάμαι, λέει ο άλλος. Και μας είπες ότι πέρασες υπέροχα!
- Να! Μια μέρα, εκεί στο κυνήγι, βρέθηκε ξαφνικά μπροστά μου ένας γορίλας... Ένα θηρίο ανήμερο! Πάγωσα. Δεν ήξερα τι να κάνω... Έρχεται καταπάνω μου ο γορίλας, με πιάνει από δω, με πιάνει από 'κει, και ξαφνικά βρέθηκε να με π@#$ει συνέχεια για 5-6 ώρες, ασταμάτητα με λύσσα! Τόσο που δεν μπορούσα να σταθώ. Αστα φίλε, άστα! Τι έχω πάθει... τι έχω πάθει...!
Και δώστου κλάμα!!!
- Έλα, ησύχασε, του λέει ο άλλος. Γορίλας ήταν. Μήπως μπορούσες να κάνεις κάτι; Αντε ρε , που κάθεσαι και στενοχωριέσαι... Ένα τέτοιο πράγμα θα μπορούσε να το πάθει οποιοσδήποτε... κάθε κυνήγι έχει και την περιπέτειά του... του λέει ο φίλος του, προσπαθώντας να τον παρηγορήσει.
- Τι περιπέτεια μου λες ρε και συ! Δεν καταλαβαίνεις;;; Έχουν περάσει 6 μήνες από τότε, και ο γορίλας να μην πάρει ένα τηλέφωνο... Να μην στείλει ούτε ένα γράμμα;
 














Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top