Εδώ γελάμε





exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
...(περασμένου αιώνος ανέκδοτα...)


Μπαίνει ένας τύπος στο μπαρ και παραγγέλνει μια βότκα...Την πίνει αμέσως, κοιτάζει στα κλεφτά μέσα στο τσεπάκι της μπλούζας του και παραγγέλνει άλλη μια βότκα...
Την πίνει αμέσως, ξανακοιτάζει στα κλεφτά μέσα στο τσεπάκι της μπλούζας του και παραγγέλνει τρίτη βότκα... Την πίνει κι αυτή και ξανακοιτάζει μέσα στο τσεπάκι της μπλούζας ζητώντας και τέταρτο ποτό...
Αυτό γινόταν για αρκετή ώρα μέχρι που ο μπάρμαν, τον ρωτάει παραξενεμένος:
-Να σε ρωτήσω κάτι ρε φίλε;;; Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί κάθε φορά που παραγγέλνεις, κοιτάζεις πρώτα στο τσεπάκι της μπλούζας;;;
Κι ο πελάτης του απαντάει:

-Γιατί έχω μια φωτογραφία της γυναίκας μου μέσα… κι όταν αρχίσω να την βλέπω όμορφη, τότε καταλαβαίνω ότι ήρθε η ώρα να γυρίσω στο σπίτι!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Παρκάρει ένας τύπος την mercedes του έξω από ένα κατάστημα, και τον πλησιάζει ένας ζητιάνος με σκισμένα και βρώμικα ρούχα…
-Καλέ μου κύριε δώστε μου σας παρακαλώ μερικά ψιλά να πάρω κάτι να φάω... Έχω τρεις μέρες να βάλω κάτι στο στόμα μου...
Σηκώνει το βλέμμα του ο οδηγός και βλέπει έναν ταλαιπωρημένο άντρα, ξυπόλητο, αξύριστο, γεμάτο γρατζουνιές και του λέει:
-Θα σε ρωτήσω κάτι αλλά θα μου πεις την αλήθεια...! Αν θα σου δώσω 100 ευρώ, θα τα σπαταλήσεις σε αλκοόλ και τσιγάρα;;;
-Όχι βέβαια, είμαι 45 χρονών και δεν έχω πιάσει ποτέ τσιγάρο στα χέρια μου, αλλά ούτε και αλκοόλ...απαντά ο ζητιάνος...
-Ωραία, υπάρχει περίπτωση να τα φας στις πουτ@νες;;;ξαναρωτά ο τύπος με την mercedes...
-Ε, όχι φυσικά, είμαι 45 χρονών και δεν έχω πάει ποτέ μου σε μπ*υρδ#λο!!!
-Μάλιστα, άκου τι σκέφτηκα… θα σε πάρω μαζί μου στο σπίτι μου για να σε φροντίσει η γυναίκα μου!Θα φας σπιτικό φαγητό, θα κάνεις ένα μπάνιο και θα σου δώσω ρούχα να βάλεις...
-Μα τι είναι αυτά που λέτε;; Δεν γίνεται να έρθω, ντρέπομαι να με δει η γυναίκα σας σε αυτά τα χάλια...λέει ο ζητιάνος...
Κι ο...mercedάκιας...

-Σκασίλα μας, ακριβώς αυτό θέλω να δει…την κατάντια των αντρών που δεν πίνουν, δεν καπνίζουν και δεν πάνε με πouτ@νες!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ένα ζευγάρι με έντονη σεξουαλική ζωή ξεσηκώνει κάθε βράδυ όλη την γειτονιά με τις φωνές...
Ένα πρωί πάει ο Αντώνης ο γείτονας, που είχε αγανακτήσει από την φασαρία, και βρίσκει τον σύζυγο:
-Ρε γείτονα, το βράδυ, όταν το κάνετε, οι κραυγές σας ακούγονται σε όλη την γειτονιά...! Ειδικά εγώ που μένω ακριβώς δίπλα, έχω χάσει τον ύπνο μου... Δεν μπορείτε λίγο πιο ήρεμα;;;
Τι να κάνω δηλαδή;;ρώτησε ο άντρας...
-Τι να σου πω;;; Κλείσε το στόμα της γυναίκας σου με καμιά ταινία, μήπως και ησυχάσουμε...
Εκείνο το βράδυ, ο άντρας κλείνει το στόμα της γυναίκας του με μια ταινία και το κάνουν... Την ίδια ώρα φωνάζει ο άντρας:
- Αντώνηηηη, εντάξει τώρα;;;
-Ναιιι! φωνάζει ο Αντώνης από το δίπλα διαμέρισμα... Το κάνουν και δεύτερη φορά και ξαναφωνάζει ο άντρας:
-Αντώνηηηη, είσαι ευχαριστημένος;;;
Ναιιι!!! απαντάει ο Αντώνης...
Αυτό γινόταν όλο το βράδυ και κάποια στιγμή τα ξημερώματα ρωτάει ξανά ο σύζυγος:
Αντώνηηηηηηη, όλα καλά;;; Είσαι εντάξει, πως σου φαίνεται έτσι;;;
Και του απαντάει ο Αντώνης φωνάζοντας νευριασμένα:

-Βγάλε την κ#λοταινία βρε ηλίθιε απ’ το στόμα της γυναίκας σου γιατί όλη η γειτονιά νομίζει ότι πηδ@ς εμένα!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ο "γιατρός" μας απουσιάζει λόγω εκλογών...:whistling:
Λίγο πριν φύγει όμως...



Πηγαίνει μία γυναίκα στον γιατρό γιατί είχε βγάλει ένα μεγάλο σπυράκι στο πηγούνι...
Την εξετάζει ο γιατρός, της δίνει ένα κουτάκι χάπια και της λέει:
-Να πίνετε ένα κάθε πρωί και βράδυ και να έρθετε πάλι σε μία βδομάδα να σας εξετάσω...
Σε μία βδομάδα πηγαίνει πάλι η γυναίκα... Το σπυράκι είχε υποχωρήσει λίγο αλλά είχε βγάλει και μία μαύρη τρίχα πάνω...
-Δεν είναι τίποτα, της λέει ο γιατρός, η θεραπεία μας πάει καλά!!! Ελάτε πάλι σε μία βδομάδα να σας δώ...
Την άλλη βδομάδα πηγαίνει πάλι η γυναίκα... Το σπυράκι είχε υποχωρήσει λίγο αλλά είχε βγάλει 10 τρίχες επάνω...
-Δεν είναι τίποτα,της λέει ο γιατρός,η θεραπεία μας πάει καλά! Ελάτε πάλι σε μία βδομάδα να σας δώ...
Την άλλη βδομάδα πηγαίνει πάλι η γυναίκα... Το σπυράκι είχε υποχωρήσει λίγο αλλά είχε βγάλει και μερικές τρίχες στα μάγουλα...
-Δεν είναι τίποτα, της λέει ο γιατρός,η θεραπεία μας πάει καλά! Ελάτε πάλι σε μία βδομάδα να σας εξετάσω...
Πέρασε ένας μήνας αλλά η γυναίκα δεν ξαναπήγε, οπότε ο γιατρός την παίρνει τηλέφωνο:
-Γεια σας, ο γιατρός είμαι... :gotcha: Ήθελα να μάθω πως πάει η θεραπεία σας...

-Ξέρεις γιατρέ.. το σπυράκι δεν έχει φύγει τελείως, αλλά τώρα πια στ@ρχίδια μου...
 

















Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.864.365
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top