Εδώ τρέχουμε


Μηνύματα
15.033
Reaction score
20.788
JBL endurance peak 3 , δεν κουνάει βήμα , ωστόσο ο μεγάλος τους όγκος είναι ένα θέμα όταν θέλεις να βγάλεις μπλούζα ή να αλλάξεις θέση στο neck band τρέχοντας γιατί κάπου θα πιαστούν και θα βγουν (τη μανουλα τους μέσα)
 


Μηνύματα
15.033
Reaction score
20.788
λάθος 196 τα χλμ, πιο λογικό ακούγεται αλλά και πάλι δε μου το χα.
δηλώσεις θα γίνουν έτσι και αλλιώς έχω δεσμευτεί απέναντί σας.
Και σήμερα 336 ο Μάρτης , από αύριο φορμάρισμα με πιο μικρές (επιτέλους) προπονήσεις, άντε γιατί πονάω πεινάω νυστάζω με το φόρτωμα
 


Μηνύματα
15.033
Reaction score
20.788
Να με κανς τη χάρη , το πεομαξ μου το ταΐζω καλά και κάθε μήνα μεγαλώνει.
σήμερα μετά τις μπριζόλες και τα 4 αυγά το πρωί το κλανιδι πήγε σερπαντίνα στην προπόνηση, διέκοψα νωρίτερα ανωτέρα βία.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.308
Reaction score
42.041
Εσένα μεγαλώνει και εμένα μικραίνει, με το κατέβασε σήμερα γιατί δεν ήμαν καλό παιδί, εψέ ανάβαση τέρμα γκάζι στη Σπλιά, τρέξιμο το πρωί σήμερα αλά ρόαντ ράνερ και ποδήλατο το απόγευμα ζώνη 4, σε λέει κάτσε καλά βρε μάστορα, πχιός είσαι...?
IMG_20240331_223538.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.308
Reaction score
42.041
Ναι Σάκη εννοείται ότι το έχει , αλλά άμα το έχς με τη βίτσα το μανάριμ, γίνεται καλύτερος, οπότε αποφεύγω να τον επιβραβέυω συχνά :lolsign:
 

Μηνύματα
1.274
Reaction score
2.229
Ναι Σάκη εννοείται ότι το έχει , αλλά άμα το έχς με τη βίτσα το μανάριμ, γίνεται καλύτερος, οπότε αποφεύγω να τον επιβραβέυω συχνά :lolsign:
έχει και πόδια, εκεί στα ποδήλατα τους ψάρωσε άσχημα. Όλοι οι βολειμπολίστες έχουν πόδια βασικά... Είναι και πεισματάρης
 

Μηνύματα
15.033
Reaction score
20.788
να κάνουμε μια σούμα μιας και μπήκε απρίλης, ποιοί θα βρεθούμε στο άγαλμα του μεγαλεξανδρου απο κάτω στις 21;
εγώ, ο Μιχάλης ξέρω , @pstergio να μην ρωτήσω είσαι και κοντά , άλλος ποιος;
γεμίζουμε ταξί ή βανάκι;
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
να κάνουμε μια σούμα μιας και μπήκε απρίλης, ποιοί θα βρεθούμε στο άγαλμα του μεγαλεξανδρου απο κάτω στις 21;
εγώ, ο Μιχάλης ξέρω , @pstergio να μην ρωτήσω είσαι και κοντά , άλλος ποιος;
γεμίζουμε ταξί ή βανάκι;
Για φαΐ θα πάμε μετά?
 






Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.558
Reaction score
30.810
να κάνουμε μια σούμα μιας και μπήκε απρίλης, ποιοί θα βρεθούμε στο άγαλμα του μεγαλεξανδρου απο κάτω στις 21;

Για φωτεγκραφία θα είστε
 

Μηνύματα
15.033
Reaction score
20.788
Αυτό ακούστηκε κάπως... :O_o:

:biggrin::biggrin:
έμα ναουμ, κατευθείαν στο φαΐ , λες και δεν ξέραμε να το κάνουμε αυτό μόνοι μας θέλαμε παρέα, οοοοοοχι καριολακια , πρώτα τα 42 και μετά φαΐ.
(εγώ έχω να τρέξω και 5χλμ με τα παιδιά να μην είναι μόνα τους , τη μανούλα τους μέσα)
Για φωτεγκραφία θα είστε
έμαθα οτι γνωστός φωτογράφος της περιοχής θα έχει διαπίστευση λέει για ρεπορτάαααααζ
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.378
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top