Εκθεση Εικονα και Ηχος 2022





Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
τωρα το κατάλαβες εσυ?..:roflmao:
Το είχα καταλάβει στην αρχή που έγραφες. Μετά όμως σε μπερδεψα στο μυαλό μου με άλλον που έγραφε καλά λόγια (λόγω Αλτσχάιμερ χα χα) και μπερδεύτηκα για λίγο. Τώρα I am back on track. Έπιασε και ο καφές. :D
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Νο
1η φορά σχολιασα το συγκεκριμένο δωμάτιο.
Θα θυμάμαι λάθος.

Εδω στο 457 δεν λές για αυτό το δωμάτιο ; Για άλλο ;

++Υπήρχε και ένα που ύστερα από ενόχληση μου έπαιξε με πικάπ. Τότε άκουσα μόνο μία σχετική εικόνα και βάθος που σε όλα τα υπόλοιπα δεν.++


 



Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
Ενδεχομένως να υφίσταται φαινόμενο μαγνητικής υστέρησης με την παρουσία σιδηρομαγνητικών υλικών.
Δεν είναι θέμα φόβου,αλλά πρόληψης κι επίδειξης από πλευράς κατασκευαστή ότι δεν λογάριασε διεκπεραιωτικά το ίδιο του το δημιούργημα.
Που τον θυμήθηκες τον Βαρσαμη...χιχι.. που να δεις τον άλλον που έμοιαζε με τον Τσακώνα σε όλα..
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Το κύριο πρόβλημα με το πολυκάναλο είναι το κόστος. Αν δεν βάλουν πλάτη οι μεγάλες εταιρίες να βγάλουν συστήματα που να ξεκινάνε από τα €3-5.000 δε βλέπω να προχωράει με ιδιαίτερα γρήγορους ρυθμούς.
Στην κατηγορία 3-5000€ μπορείς να στήσεις πολυκάναλο πολύ εύκολα με ηχεία και av μικρομεσαίου bugdet,απλά θα έχεις το 5άρι ή το 6,5άρι στα 3 μέτρα θα έχεις 1 sub και θα σου αρέσει όπως παίζει κιόλας.
Και με λιγότερα χρήματα στήνεις πολυκάναλο.

Εξάλλου οι εταιρίες έχουν βγάλει και ηχομπάρες γι'αυτή τη δουλειά που δεν στοιχίζουν πάνω από 1,5 άντε 1,8 χιλιάρικα με ολοκληρωμένο πακέτο ηχείων οπότε την έχουν πιάσει και αυτή την κατηγορία καταναλωτών!

Τώρα αν θα μετράει καλά ή όχι είναι κάτι που πολλοί καταναλωτές με χαμηλό bugdet δεν τους νοιάζει (εξάλλου τί να μετρήσεις με το 5άρι στα 3 μέτρα) και πολλοί ακόμα αγνοούν τον όρο calibration.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.012
Κάποιος είχε ρωτήσει για τα δώρα.

 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Κάποιος είχε ρωτήσει για τα δώρα.

σικέ
 

Μηνύματα
3.090
Reaction score
8.866
Κάποιος είχε ρωτήσει για τα δώρα.

Είναι κανείς από τα άτομα που κέρδισαν συνφορουμίτης :idk:
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.946
Ευχαριστούμε για την περιήγηση..
To πιο ελκυστικό ''πραγματάκι'' που είδα εγώ στο video-tour (μιας και είμαι νέος και on-the-go τύπος :lol:) ήταν αυτό το μικρό κόκκινο χειρός που θυμίζει ραδιοκασσετόφωνο των 80's ❤
Κρίμα που η τιμή του πλησιάζει ή φτάνει σε κάποιες περιπτώσεις ολοκληρωμένα home συστήματα.. :(

Ωραίο..
 


D

Deleted member 50795

Guest
..περιμένω και το αντίστοιχο βίντεο της επερχόμενης έκθεσης.
δε λέω τιποτα ακόμα, για να έχω πιο «πλήρη» άποψη. (έστω και αυτή)
το μόνο που μπορώ άμεσα να πω, είναι ότι τα δωμάτια είναι ρεαλιστικά.:geek:

μπράβο στον τύπο ,που το τράβηξε..:thumbsup:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.743
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top