Ενδιαφερεται καποιος για Qobuz-Spotify-Tidal family plan?

Μηνύματα
348
Reaction score
685
Άκυρο τελικά απο μένα , ενδιαφέρομαι μόνο για Qobuz.

Thanx anyway
 
Last edited:




Μηνύματα
106
Reaction score
73
Καλημερα, αν υπαρχει θεση για το Qobuz, με ενδιαφερει.
Προφανως θα πληρωνω μηνιαιως ή προπληρωσω ετησιως, αναλογα με το πως βολευει τον διαχειριστη της οικογενειας.
 


Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
για tidal θα ενδιαφερόμουνα και εγώ αν υπάρχει θέση,
αν και δεν βλέπω να τα χρησιμοποιώ πάνω από 5 φορές το χρόνο

(είχα κάνει το νοέμβριο την τρίμηνη δοκιμαστική με μικρό κόστος και δεν άκουσα ούτε μία φορά)

.
.
.

επίσης να προτείνω κάτι, ελπίζω να μη φάω ξύλο :banned:

επειδή οι περισσότεροι δε θέλουν να είναι διαχειριστές,
θα μπορούσε ο διαχειριστής να μην πληρώνει τίποτα ή ελάχιστα
και να μοιράζονται το κόστος τα υπόλοιπα μέλη,
νομίζω είναι πιο δίκαιο
 


Μηνύματα
833
Reaction score
776
Μπήκα και στο account μου στο Tidal και μπορώ να προσθέσω στο family ακόμα 5 χρήστες, οπότε μπορούμε να είμαστε συνολικά 6.

Δηλαδή, μπορεί να ισχύσει το παρακάτω:

1) tarantino
2) Dimusique
3) alexis
4) SPS
5) elits
6) KiriakR

Μόλις έκανα το Family, είναι το πακέτο HiFi και είναι 13.99/μήνα χ 12 μήνες = 167.88/χρόνο δια 6 χρήστες family = 27.98/χρόνο ή 2.33/μήνα για τον καθένα.

Το ποσό θα μοιραστεί ισόποσα σε όλους, όμως ώς διαχειριστής θα χρειαστεί να μου το καταθέσετε εφάπαξ.
Όποιος συμφωνήσει με τα παραπάνω, μπορούμε να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι στο Facebook και να συνεχίσουμε από εκεί για τις λεπτομέρειες.

Σας ευχαριστώ όλους, προκαταβολικά
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.672
Reaction score
28.012
Μπήκα και στο account μου στο Tidal και μπορώ να προσθέσω στο family ακόμα 5 χρήστες, οπότε μπορούμε να είμαστε συνολικά 6.

Δηλαδή, μπορεί να ισχύσει το παρακάτω:

1) tarantino
2) Dimusique
3) alexis
4) SPS
5) elits
6) KiriakR

Μόλις έκανα το Family, είναι το πακέτο HiFi και είναι 13.99/μήνα χ 12 μήνες = 167.88/χρόνο δια 6 χρήστες family = 27.98/χρόνο ή 2.33/μήνα για τον καθένα.

Το ποσό θα μοιραστεί ισόποσα σε όλους, όμως ώς διαχειριστής θα χρειαστεί να μου το καταθέσετε εφάπαξ.
Όποιος συμφωνήσει με τα παραπάνω, μπορούμε να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι στο Facebook και να συνεχίσουμε από εκεί για τις λεπτομέρειες.

Σας ευχαριστώ όλους, προκαταβολικά
Και εδώ μπορείς να στείλεις μήνυμα σε πολλά άτομα ταυτόχρονα και κάνουμε επικοινωνία εδώ όλοι μαζί.

Εγώ μέσα.
 

Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
Μπήκα και στο account μου στο Tidal και μπορώ να προσθέσω στο family ακόμα 5 χρήστες, οπότε μπορούμε να είμαστε συνολικά 6.

Δηλαδή, μπορεί να ισχύσει το παρακάτω:

1) tarantino
2) Dimusique
3) alexis
4) SPS
5) elits
6) KiriakR

Μόλις έκανα το Family, είναι το πακέτο HiFi και είναι 13.99/μήνα χ 12 μήνες = 167.88/χρόνο δια 6 χρήστες family = 27.98/χρόνο ή 2.33/μήνα για τον καθένα.

Το ποσό θα μοιραστεί ισόποσα σε όλους, όμως ώς διαχειριστής θα χρειαστεί να μου το καταθέσετε εφάπαξ.
Όποιος συμφωνήσει με τα παραπάνω, μπορούμε να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι στο Facebook και να συνεχίσουμε από εκεί για τις λεπτομέρειες.

Σας ευχαριστώ όλους, προκαταβολικά
εγώ είμαι μέσα, μιλάμε με pm αν θέλεις, δεν έχω FB

Ευχαριστώ!
 


Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
29.99 δολλάρια βλέπω εγώ, οπότε ακόμη παραπάνω,
δεν ξέρω αν έχει άλλη τιμή σε ευρώ,
στα γρήγορα δεν είδα κάτι
πάντως και έτσι είμαι μέσα
 




Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
τα 13,99 που γράφετε είναι να υποθέσω το hifi πακέτο για ένα άτομο,
άρα το οικογενειακό θα πάει παραπάνω
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top