Ενεργά ηχεία δαπέδου

D

Dimkal

Guest
μη τα ισοπεδωνεις ολα.
Σιγουρα ιαχυει η υπερτίμηση σε πολλους γι αυτο κοιτάζω το value for money και φυσικα πλεον τα φτιαχνω ολα ολα μονος μου.
Αλλα δεν μπορει ενα μονιτορακι να εχει τα σωματα ηχου ενος 802 πχ.
Εκτος ααν δεν εισαι σε θεση να εντοπισεις δοαφορες οπότε παω πασσο
 



D

Dimkal

Guest
Αν πας κοντρα στους φυσικους νομους σίγουρα θα βαζεις στοιχηματα (και θα τα χανεις)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.598
Βρε τι να κλάσει ένα 802 χωρίς συστοιχιες σαμπ;
:D:D

Το 802 μάνα μου 2 οχτάρια δεν έχει;
Κι ένα σκασμό λεφτά;
Ποιο ακριβώς το ρίγος των σπουδαίων σωμάτων;

Με τα ίδια λεφτά του 802 (βάλε και ενισχυτικών) με ένα 8,25" που έχει το 310, με τα ρέστα παίρνεις μια αρμαθιά σαμπ από κάτω, θες να μάθεις πόσο ξύλο τρώνε τα δήθεν φοβερά σώματα του 802;:lol::lol:

Αλήθεια, μη βάζεις στοίχημα. Συγκρατημένα...
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
μη τα ισοπεδωνεις ολα.
Σιγουρα ιαχυει η υπερτίμηση σε πολλους γι αυτο κοιτάζω το value for money και φυσικα πλεον τα φτιαχνω ολα ολα μονος μου.
Αλλα δεν μπορει ενα μονιτορακι να εχει τα σωματα ηχου ενος 802 πχ.
Εκτος ααν δεν εισαι σε θεση να εντοπισεις δοαφορες οπότε παω πασσο


Ερώτηση:
- Ποιος ο λόγος που δεν πλένεται ο Σφακιανάκης; (Εκτός από το γεγονός ότι είναι βρωμύλος δηλαδή...)
Απάντηση:
- Επειδή το σώμα του είναι "φτιαγμένο από πηλό"... :p
 

Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
Κακή σύγκριση τα 802 με τα kh310. Καμία σχέση στη τιμή. Ακόμα και καλύτερα να παίζουν τα 310 (που μαζί με τα σαμπακια τους μάλλον παίζουν πολύ καλύτερα από το 802) δε θα έπρεπε να τα συγκρίνουμε λόγω τιμής.
Αντιθέτως μπορούμε να συγκρίνουμε όλο το πολυκάναλο σύστημα του Κώστα μαζί με τα σαμπ που κοστίζει όσο κάνουν τα 802. Αν βάλεις και στο παιχνίδι τα ενισχυτικά καθώς και τον προενισχυτη και το πικάπ για να ακούσεις με τα 802 τότε φτάνουμε άνετα (και μη σου πω ξεπερνάμε) το συνολικό κόστος όλου του σεταπ του Κώστα μαζί με τον trinnov και τα λεφτά για τη φροντίδα του χώρου...
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.020
Αλλα δεν μπορει ενα μονιτορακι να εχει τα σωματα ηχου ενος 802 πχ.
Ένα ζευγαράκι Genelec 8050 θα σε χτυπάνε στο στήθος όσο δε φαντάζεσαι για τέτοιο μέγεθος στα 2500€.

https://m.thomann.de/gb/genelec_8050_bpm.htm

Μάλλον δεν έχεις ακούσει.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.236
Reaction score
27.040


D

Dimkal

Guest
Να κλεισουν τοτε ολοι οι απατεωνες της σωστης αναπαραγωγης ηχου και να μεινει ο Γκοτζίλα Τζενελεκ
 


D

Dimkal

Guest
Μη στεκεσαι στα 802, παράδειγμα αναφερθησαν.
Να κλεισουν οι απατεωνες κατασκευαστες ηχειων και ενισχυτων και να μεινει ο Γκοντζιλα Genelec.
Κατω και η ταξη Α, ζητω η Δ
[DOUBLEPOST=1557087542][/DOUBLEPOST]Ολοι τον π@(€λο φιλε, μαζι σου
[DOUBLEPOST=1557087584][/DOUBLEPOST]Αληθεια απο αβανταδωρους πως τα παμε;;;
[DOUBLEPOST=1557087721][/DOUBLEPOST]Οχι ρε φιλε, απατεωνες ειναι εκει στη Δανια, να κλεισουν ολοι οι φουστηδεςζ Εγγλέζοι Σκανδιναυοι Αμερικανοιζ εχουμε Γκοντζιλα πλεον, και εγω αυριο καυσοξυλα τα κοντουρ 60 μου
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Μη στεκεσαι στα 802, παράδειγμα αναφερθησαν.
Να κλεισουν οι απατεωνες κατασκευαστες ηχειων και ενισχυτων και να μεινει ο Γκοντζιλα Genelec.
Κατω και η ταξη Α, ζητω η Δ
[DOUBLEPOST=1557087542][/DOUBLEPOST]Ολοι τον π@(€λο φιλε, μαζι σου
[DOUBLEPOST=1557087584][/DOUBLEPOST]Αληθεια απο αβανταδωρους πως τα παμε;;;
[DOUBLEPOST=1557087721][/DOUBLEPOST]Οχι ρε φιλε, απατεωνες ειναι εκει στη Δανια, να κλεισουν ολοι οι φουστηδεςζ Εγγλέζοι Σκανδιναυοι Αμερικανοιζ εχουμε Γκοντζιλα πλεον, και εγω αυριο καυσοξυλα τα κοντουρ 60 μου
Έχεις πιεί κάτι;
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Και του δίνει αυτό το δικαίωμα να μπαίνει στο θέμα του ανθρώπου και να γράφει ανοησίες; Αν δεν έχει να προσφέρει κάτι ουσιαστικό, τουμπεκί.
 

D

Dimkal

Guest
η επιχείρηματολογια σου εκεί φτάνει προφανώς
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.324
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top