ΗΧΕΙΑ: Τα όρια του hi fidelity, γούστα φρουφρού κι αρώματα


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
και μετα μου λες οτι κανεις γυμναστικη καθε μερα :lolsign:
...καλα κανεις και προτιμας κλειστα...τοτενες.
Δεν σκοπεύω να επιβαρύνω συστηματικά όλες μου τις αρθρώσεις ή να πάθαινα ενδεχομένως μετακίνηση σε μεσοσπονδύλιο δίσκο για να ικανοποιούσα.Ένας λόγος που διατηρώ νεαρή εμφάνιση είναι ότι περιορίζω διάφορες εκφυλιστικές φθορές του οργανισμού όπως και φαινόμενα οξειδωτικής καταπόνησης.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Drummer είμαι!!!
Γνωριζω
Το καταλαβα. Δεν απαντησα προσωπικα απλως για να μεταδωσω την γνωμη μου χρησιμοπιησα το ποστ σου. Σορρυ
Να τον βγάλω δηλαδή από το ignore list; Χάνω κάτι χρήσιμο;
Δε ξερω, για να τον εβαλες μαλλον οχι, καθως εκρινες οτι δε εχανες.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
μ.....ου
γουελ γουελ..
μανκι μπιτσνεζ...
ο Decembered... και η πσυχαναληση... κολλητος με τον Σιγκμουντ... εγω του εδωσα τις λυσεις, γιατι ηταν πσωναρα μεγαλη.....και πανω σε εμενα ξεκινησε η αναλυση του... ομως τον προειδοποιησα, οτι αυτα που γραφει μπορουν να ανατραπουν ... εκει τσακωθηκαμε ... και για να επελθει η ισορροπια... βοηθησα τον Καρλ Γιουνγκ που ηταν και πιο φυσικο ταλεντο... την ιστορια την ξερετε.. 🐒
-> καποιος ειχε πει οτι να μιλας σοβαρα για αστεια πραγματα ειναι ειρωνια, αλλα να μιλας κωμικα για σοβαρα πραγματα ειναι αληθινα ευφυιες..
Ιντερνετικα ερχομενοι, κραταμε την απαραιτητη αποσταση πυρασφαλειας απο το ατομο πισω απο το λογαριασμο προφιλ (και αν φαρς), ωστε να μην βρισκεται πληρης ταυτιση, λογω της ιδιαιτεροτητας του μεσου. (σιμπλι: ειμαι ενα χ ατομο, που γραφει μεσα απο ενα λογαριασμο στο ει βι σαιτ...ή στο φεικμπουκ ... ή σε email ή ή ... - αντιστοιχα στην οποιο βιο εκτως ιντερνετ συνηθως δεν χρειαζεται να μιλησω αν δεν ειναι αναγκαιο... *κλεισιμο ματιου* )
Στην ηχητικη, του θεματως, πιθανοτατα αντιλαμβανομαι αρκετα απο τα γραπτα που βρισκονται μεσα στο παρων φορουμ, κατι τετοιο ομως ερχεται σε ρηξη με τη νεαταρνταλικη προσεγγιση που εχω στην μουσικη το ρυθμο και τον ηχο...
Φαντασου να αποδομω εκουσια τα ακουσματα μου(τωρα ισως το κανω ακουσια, και υποσυνηδητα)?
Τωρα σοβαρα-θα μας δωσεις και εμας λιγο απο αυτο που πινεις;

Πρεπει να ειναι μεγαλη τεχνη να γραφεις τετοια ποστ αλλα ακομα μεγαλυτερη να τα κατανοεις!Ευγε!
τιποτα δε πινω, καφε μονο ... ειμαι straightedge απο τα 15 μου... οι οδηγιες του ντιλερ στο σχολειο ηταν "εσυ μεινε στο καπνο και πολυ σου ειναι..."
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
και τι θα του κάνεις δηλαδής?
spinning με ντραμς? :p
μη δινεις σημασια ροζι μου αρκει να πας στο νημα καλλιστεια του αβουσαιτ τους εχω ολους
ειμαι ο πιο ομορφος μακραν απο τους δυο κυριους
σε καμια 20αρια μερες θα ειμαι στον περαια-ταμπουργια να δω τι θα γινει με τα quad 989
θα σου γραψω πμ για να σκασουν αμα θες θα εχω και το κλαρινο και το φλαουτο να παιξουμε μαζι
κι αμα θες για υψηλη τεχνη μπορουμε να προσκαλεσουμε τον αβγδ που ειναι εξεραιτικος μουσικος
συναδελφος μας :drinks: :party:😍😘🥰🌹
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
γουελ γουελ..
μανκι μπιτσνεζ...
ο Decembered... και η πσυχαναληση... κολλητος με τον Σιγκμουντ... εγω του εδωσα τις λυσεις, γιατι ηταν πσωναρα μεγαλη.....και πανω σε εμενα ξεκινησε η αναλυση του... ομως τον προειδοποιησα, οτι αυτα που γραφει μπορουν να ανατραπουν ... εκει τσακωθηκαμε ... και για να επελθει η ισορροπια... βοηθησα τον Καρλ Γιουνγκ που ηταν και πιο φυσικο ταλεντο... την ιστορια την ξερετε.. 🐒
-> καποιος ειχε πει οτι να μιλας σοβαρα για αστεια πραγματα ειναι ειρωνια, αλλα να μιλας κωμικα για σοβαρα πραγματα ειναι αληθινα ευφυιες..
Ιντερνετικα ερχομενοι, κραταμε την απαραιτητη αποσταση πυρασφαλειας απο το ατομο πισω απο το λογαριασμο προφιλ και αν φαρς, λογω της ιδιαιτεροτητας του μεσου αναγκαιο κακο να μην βρισκεται πληρης ταυτιση.
Στην ηχητικη, του θεματως, πιθανοτατα αντιλαμβανομαι αρκετα απο τα γραπτα που βρισκονται μεσα στο παρων φορουμ, κατι τετοιο ομως ερχεται σε ρηξη με τη νεαταρνταλικη προσεγγιση μου στην μουσικη το ρυθμο και τον ηχο...
Φαντασου να αποδομω εκουσια τα ακουσματα μου(τωρα ισως το κανω ακουσια, και υποσυνηδητα)?
Και αυτο το ποστ αποδεικνυει του λογου το αληθες.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Τις ακούω και εγώ τις μποτιές Χρήστο κάθε μέρα δεν υπάρχει έλεος.
Το ακούω και εγώ το κλασσικό να με βάλεις στη λίστα όχι όμως τώρα γιατί θα είμαι μάλλον ο 13ο.
Την καλημέρα μου Χρήστο.
Τακη εχεις ντραμς;
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
... "εγκατασταση ρουμ τριτμεντ στο γυροκομειο"..κοκ
Γυροκομείον...΄΄η πίττα του παππού΄΄
1601464143044.png

Τωρα σοβαρα-θα μας δωσεις και εμας λιγο απο αυτο που πινεις;

Πρεπει να ειναι μεγαλη τεχνη να γραφεις τετοια ποστ αλλα ακομα μεγαλυτερη να τα κατανοεις!Ευγε!
Πρόσεχέ τον,εκεί που λες ότι τρολιάζει,πετάει στην ψύχρα συλλογισμούς φιλοσοφημένους.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Τωρα σοβαρα-θα μας δωσεις και εμας λιγο απο αυτο που πινεις;

Πρεπει να ειναι μεγαλη τεχνη να γραφεις τετοια ποστ αλλα ακομα μεγαλυτερη να τα κατανοεις!Ευγε!
μη μου αγριεύεις τον Δεκέμβριο
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Γυροκομείον
..χτυπησε τηλεφωνο οταν το εγραφα .. και τα ακουσα (για αλλο λογο)..οποτε ανεβηκε αδιορθωτο.. 8-)
-
ομοιως με τη τονικη ισορροπία, το φορουμ παρεχει αντιστοιχο εκφραστικο τοξο απο πληρη σοβαροτητα μεχρι πληρη αθλιότητα .. ενα target curve χρειαζεται.. 🐒
 
Last edited:

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
γουελ γουελ..
μανκι μπιτσνεζ...
ο Decembered... και η πσυχαναληση... κολλητος με τον Σιγκμουντ... εγω του εδωσα τις λυσεις, γιατι ηταν πσωναρα μεγαλη.....και πανω σε εμενα ξεκινησε η αναλυση του... ομως τον προειδοποιησα, οτι αυτα που γραφει μπορουν να ανατραπουν ... εκει τσακωθηκαμε ... και για να επελθει η ισορροπια... βοηθησα τον Καρλ Γιουνγκ που ηταν και πιο φυσικο ταλεντο... την ιστορια την ξερετε.. 🐒
-> καποιος ειχε πει οτι να μιλας σοβαρα για αστεια πραγματα ειναι ειρωνια, αλλα να μιλας κωμικα για σοβαρα πραγματα ειναι αληθινα ευφυιες..
Ιντερνετικα ερχομενοι, κραταμε την απαραιτητη αποσταση πυρασφαλειας απο το ατομο πισω απο το λογαριασμο προφιλ (και αν φαρς), ωστε να μην βρισκεται πληρης ταυτιση, λογω της ιδιαιτεροτητας του μεσου. (σιμπλι: ειμαι ενα χ ατομο, που γραφει μεσα απο ενα λογαριασμο στο ει βι σαιτ...ή στο φεικμπουκ ... ή σε email ή ή ... - αντιστοιχα στην οποιο βιο εκτως ιντερνετ συνηθως δεν χρειαζεται να μιλησω αν δεν ειναι αναγκαιο... *κλεισιμο ματιου* )
Στην ηχητικη, του θεματως, πιθανοτατα αντιλαμβανομαι αρκετα απο τα γραπτα που βρισκονται μεσα στο παρων φορουμ, κατι τετοιο ομως ερχεται σε ρηξη με τη νεαταρνταλικη προσεγγιση που εχω στην μουσικη το ρυθμο και τον ηχο...
Φαντασου να αποδομω εκουσια τα ακουσματα μου(τωρα ισως το κανω ακουσια, και υποσυνηδητα)?

τιποτα δε πινω, καφε μονο ... ειμαι straightedge απο τα 15 μου... οι οδηγιες του ντιλερ στο σχολειο ηταν "εσυ μεινε στο καπνο και πολυ σου ειναι..."
Με το μπαρδον.....
Πριν τα 15 τι γινόταν;;;
Μίλησέ μας.....
:biggrin:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
μη δινεις σημασια ροζι μου αρκει να πας στο νημα καλλιστεια του αβουσαιτ τους εχω ολους
ειμαι ο πιο ομορφος μακραν απο τους δυο κυριους
σε καμια 20αρια μερες θα ειμαι στον περαια-ταμπουργια να δω τι θα γινει με τα quad 989
θα σου γραψω πμ για να σκασουν αμα θες θα εχω και το κλαρινο και το φλαουτο να παιξουμε μαζι
κι αμα θες για υψηλη τεχνη μπορουμε να προσκαλεσουμε τον αβγδ που ειναι εξεραιτικος μουσικος
συναδελφος μας :drinks: :party:😍😘🥰🌹
Ρε Νταχάρη έλα μάζεψε τον κλαρινογαμπρό από δω .Οπου δει θηλυκό πάει και την παίφτει.
Θέλει να εμπλέξει και τον άλλο τον ηλικιωμένο τον ABCD , γιατί φοβάται , αν τους αρχίσει στα σκληρά η ροζαλία , ότι θα πούν τον δεσπότ παναγιώτ .. :lolsign: :taunt:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Ρε Νταχάρη έλα μάζεψε τον κλαρινογαμπρό από δω .Οπου δει θηλυκό πάει και την παίφτει.
Θέλει να εμπλέξει και τον άλλο τον ηλικιωμένο τον ABCD , γιατί φοβάται , αν τους αρχίσει στα σκληρά η ροζαλία , ότι θα πούν τον δεσπότ παναγιώτ .. :lolsign: :taunt:
η Ροζι είναι σαν τον κορονοιο....ξεπαστρευει γέρους :lol: :lol:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
τα θυληκα σημερα δεν πιανονται... με τετχοια κολπα, αν και τα αληθινα αγριοθηλυκα δεν πιανονται ποτε. -Ντεκ. 8-)
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top