ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Ξερεις κατι?
Η προσωπικη αποψη απο την απατεωνια απεχουν αιωνες.
Δεν εκρυψα ποτε την αγαπη μου και συμπαθεια στην DLP τεχνολογια.
Οσο για το τι ειδατε σε καποια σκηνη στο σπιτι του φιλου σου σε
σχεση με αυτο που ειδατε στο καταστημα
επετρεψε μου να χαμογελασω, ετσι?
Αυτα ειναι μπακαλοσυμπερασματα.
Η οπτικη μνημη δεν κρατα παρα λιγα δευτερα.
Και επειδη εχεις "γνωση απο βιντεοπροβολεις" πιθανολογω πως
αναφερεσαι στον Ζ4 και οχι στον Ζ2.

Ξαναρωτω:
Εχεις καποια στοιχεια που να φανερωνουν πως επιτηδες "πειραξα"
καποιους προβολεις ωστε να υπερεχει ενας απεναντι των αλλων,
ναι η οχι?
Η λέξη απατεωνιά δεν αναφέρθηκε ποτέ για το όνομα σου αλλά για την πολιτική της ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗΣ.
Αλλά βλέπω πως τοποθετείσαι επιλεκτικά παντελώς στα λεγόμενα μου και όχι στο σύνολο τους. Δηλαδή απαγορεύεται να παραπονιέμαι δημόσια για τον τρόπο που πουλάς, στο κάτω - κάτω αυτή είναι η άποψη και πρέπει να είναι σεβαστή όπως η δική σου. Δεν σε γουστάρω ρε φίλε ως πωλητή, ούτε ως εκθέτη προϊόντων και το λέω. Και προσπαθώ μέσα στη "βλακεία μου", "την ασχετοσύνη μου" "την μπακαλίστικη νοοτροπία μου" να επιχειρηματολογήσω. Δεν σε γουστάρω χρόνια τώρα απ' την εποχή που συνεταιριζόσουν με τον Στέλιο στην Laserland και σε πρωτοεπισκέφθηκα, όταν σε ξαναείδα, δύο φορές μάλιστα στην ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ, σε εκθέσεις και απ' την γενικότερη πολιτική σου. Χρησιμοποιείς τα Forum (παλιά και καινούργια) για να χτίζεις δημόσιες σχέσεις, πελατολόγιο και γενικότερα να προωθείς τα προσωπικά σου συμφέροντα στην αγορά.

Υ.Γ. Νιώθεις ότι σου επιτίθεμαι προσωπικά και βλάπτω τα συμφέροντα σου, εε τότε πρόβλημα σου, διότι το αποφεύγω εδώ και 40 πόστ περίπου στο ένα και στο άλλο site αλλά εσύ επιμένεις. Θα μπορούσες να μου στείλεις pm αν ήθελες ή απλά να ζητήσεις το κινητό μου και να σου εξηγήσω τα πάντα αλλά εσύ επιμένεις να βάλεις στο ρινγκ και να πέσετε όλοι να με φάτε. Εε ορίστε λοιπόν να η ευκαιρία και η αφορμή.

Υ.Γ. Και σιγά που θες και στοιχεία για τα πάντα, ξέχασα όποτε μπαίνω σε ένα μαγαζί να ηχογραφώ τις κουβέντες και να βιντεοσκοπώ τις προβολές!!! Έλεος.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

κυριε avpap αφου εχεις σχηματισει τετοια γνωμη για τον Αντρεα,λιγη αξιοπρεπεια θα σε εκανε να μην γραψεις εδω μεσα καθολου για κανενα θεμα.Επειδη δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου ξερω οτι στο αλλο φορουμ που εγραψες υπαρχουν και μερικα ατομα που δεν εκτιμουν τον Αντρεα καΙ μπορουσες να περιοριστεις εκει.
Οσον αφορα τα παραπονα σου για τη δουλεια του Αντρεα στην περιπτωση σου,ξερω τον Αντρεα δεκα χρονια και απο την περιγραφη σου μπορω να σε βεβαιωσω οτι αν μπορει να κατηγορηθει για κατι ειναι οτι προσπαθουσε να σου πουλησει βασει αυτων που πιστευει και του αρεσουν.
 

Μηνύματα
10.380
Reaction score
6
avpap είναι άλλο πράγμα να έχεις θέματα με ένα κατάστημα και άλλο να "θυμηθείς" με την ευκαιρία κάτι που έγινε παλαιότερα από αυτόν που αποκαλείς "γνωστό ασπρομάλλη του χώρου". Αυτό να υποθέσω ότι το έκανες μέσα στην αγανάκτησή σου.

Εκτός αυτού να υποθέσω ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση είχες εξαντλήσει όλα τα περιθώρια όπως το να πεις στον Αντρέα τι πραγματικά πίστεψες ότι συνέβη, αν υπήρχε ενδεχόμενο αλλαγής ή τέλος πάντων όπως κι εσύ λες να μιλήσετε πριν προβείς σε αυτά που λες ότι καταγγέλεις;
Όπως είπες υπάρχουν και τα pm. Αυτό το προσπάθησες;


Ξέρεις όταν κάποιος είναι γνωστός στην "πιάτσα" είναι πολύ δύσκολο να κάνει κάτι αντιεπαγγελματικό γιατί ξέρει ότι την ίδια στιγμή θα βρεθεί αντιμέτωπος με αυτό που κακώς έπραξε.
Φαντάσου λοιπόν να είναι και στη θέση του Ανδρέα όπου βρίσκεται απολύτως εκτεθειμένος όντας ιδρυτής του AVSITE.
Γι' αυτό μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τα πιστέψω όλα αυτά.

Κατά τη γνώμη μου τα δύο θέματα πρέπει να διαχωριστούν.

Επίσης κατά τη γνώμη μου καλό είναι προτού μας πιάνει η αγανάκτηση για να καταγγείλουμε οτιδήποτε, να έχουμε εξαντλήσει όλα τα περιθώρια πιο πριν και μόνο για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις οι οποίες είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να γίνουν.

Χριστός Ανέστη!
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

κυριε avpap αφου εχεις σχηματισει τετοια γνωμη για τον Αντρεα,λιγη αξιοπρεπεια θα σε εκανε να μην γραψεις εδω μεσα καθολου για κανενα θεμα.Επειδη δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου ξερω οτι στο αλλο φορουμ που εγραψες υπαρχουν και μερικα ατομα που δεν εκτιμουν τον Αντρεα καΙ μπορουσες να περιοριστεις εκει.
Οσον αφορα τα παραπονα σου για τη δουλεια του Αντρεα στην περιπτωση σου,ξερω τον Αντρεα δεκα χρονια και απο την περιγραφη σου μπορω να σε βεβαιωσω οτι αν μπορει να κατηγορηθει για κατι ειναι οτι προσπαθουσε να σου πουλησει βασει αυτων που πιστευει και του αρεσουν.
Δεν έγραψε τίποτα απολύτως σε αυτό το Φόρουμ για τον Αντρέα και τροποποίησα και τα λεγόμενα μου και τα προσάρμοσα με περίσσια αξιοπρέπεια. Πριν βιαστείτε να βγάλετε συμπεράσματα διαβάστε προσεκτικά τα πάντα.
Και βέβαια για τους περισσότερους, ίσως είναι άριστος πωλητής προϊόντων και γι' αυτό δουλεύει σε καταξιωμένες εταιρείες χρόνια τώρα, αλλά αυτό για μένα δεν αρκεί στο να σχηματίσω την δική μου άποψη.

Υ.Γ. ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ Κ.ΚΑΦΑΤΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

avpap είναι άλλο πράγμα να έχεις θέματα με ένα κατάστημα και άλλο να "θυμηθείς" με την ευκαιρία κάτι που έγινε παλαιότερα από αυτόν που αποκαλείς "γνωστό ασπρομάλλη του χώρου". Αυτό να υποθέσω ότι το έκανες μέσα στην αγανάκτησή σου.

Εκτός αυτού να υποθέσω ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση είχες εξαντλήσει όλα τα περιθώρια όπως το να πεις στον Αντρέα τι πραγματικά συνέβη, αν υπήρχε ενδεχόμενο αλλαγής ή τέλος πάντων όπως κι εσύ λες να μιλήσετε πριν προβείς σε αυτά που λες ότι καταγγέλεις;
Όπως είπες υπάρχουν και τα pm. Αυτό το προσπάθησες;


Ξέρεις όταν κάποιος είναι γνωστός στην "πιάτσα" είναι πολύ δύσκολο να κάνει κάτι αντιεπαγγελματικό γιατί ξέρει ότι την ίδια στιγμή θα βρεθεί αντιμέτωπος με αυτό που κακώς έπραξε.
Φαντάσου λοιπόν να είναι και στη θέση του Ανδρέα όπου βρίσκεται απολύτως εκτεθειμένος όντας ιδρυτής του AVSITE.
Γι' αυτό μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τα πιστέψω όλα αυτά.

Κατά τη γνώμη μου τα δύο θέματα πρέπει να διαχωριστούν.

Επίσης κατά τη γνώμη μου καλό είναι προτού μας πιάνει η αγανάκτηση για να καταγγείλουμε οτιδήποτε, να έχουμε εξαντλήσει όλα τα περιθώρια πιο πριν και μόνο για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις οι οποίες είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να γίνουν.

Χριστός Ανέστη!
Είμαι απόλυτα σύμφωνος, αλλά εγώ εδώ δεν δημιούργησα και δεν ανέφερα τίποτα για το θέμα ΚΑΦΑΤΟΥ ως πωλητή, παρά με προκάλεσε ο ίδιος ο κ. Καφάτος και πολύς κόσμος να απαντήσω και παρόλα αυτά απάντησα μετά από 5 σελίδες thread. Και πάντα λέγοντας την άποψη μου χωρίς να προσβάλλω ανθρώπους, να μιλήσω άσχημα, να βρίσω, παρά ως ένας απλός καταναλωτής μέλος του Φόρουμ.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

. Δηλαδή απαγορεύεται να παραπονιέμαι δημόσια για τον τρόπο που πουλάς, στο κάτω - κάτω αυτή είναι η άποψη και πρέπει να είναι σεβαστή όπως η δική σου.
Καθολου, ειναι ακρως επιθυμητο μαλιστα.
Αλλα εδω υπαρχει κατηγορια με συγκεκριμενες εκφρασεις οι οποιες
μπορουν να ερμηνευθουν οπως θελουν απο τον καθενα.

Δεν σε γουστάρω ρε φίλε ως πωλητή, ούτε ως εκθέτη προϊόντων και το λέω.
Δικαιωμα σου!
Και εγω μπορω να παω αυριο στην π.χ. δημοσια υπηρεσια που δουλευεις
και να πω πως δεν σε γουσταρω.
Και τι εγινε?
Εαν ομως πω πως π.χ.υπεξαιρεις χρηματα θα ειναι εντελως
διαφορετικο, δεν νομιζεις?

Χρησιμοποιείς τα Forum (παλιά και καινούργια) για να χτίζεις δημόσιες σχέσεις, πελατολόγιο και γενικότερα να προωθείς τα προσωπικά σου συμφέροντα στην αγορά.
Οσο προχωραει η συζητηση μαζι σου τοσο χανω και την παραμικρη
καλη ιδεα που μπορει να ειχα αρχικα.
Ενας ανθρωπος που αφηνει να του ξεφυγει κατι τετοιο μαλλον δεν
εχει βουτηξει την "πενα" του καλα στο μυαλο του.
Σκεψου καλα, θα μπορουσα να το κανω αυτο ποτε?
Εσυ θα το εκανες?

Υ.Γ. Νιώθεις ότι σου επιτίθεμαι προσωπικά και βλάπτω τα συμφέροντα σου, εε τότε πρόβλημα σου, διότι το αποφεύγω εδώ και 40 πόστ περίπου στο ένα και στο άλλο site αλλά εσύ επιμένεις. Θα μπορούσες να μου στείλεις pm αν ήθελες ή απλά να ζητήσεις το κινητό μου και να σου εξηγήσω τα πάντα αλλά εσύ επιμένεις να βάλεις στο ρινγκ και να πέσετε όλοι να με φάτε. Εε ορίστε λοιπόν να η ευκαιρία και η αφορμή.

Μου λες σε παρακαλω εναν λογο που θα επρεπε εγω να σε παρω?
Εσυ βγαινεις και σκορπας κατηγοριες οχι εγω.
Εαν τα πραγματα ηταν αντιθετα, τοτε ναι, επρεπε να προσπαθησω
να επικοινωνησω μαζι σου και να σου εξηγησω.

Σε καμια περιπτωση δεν εχω σκοπο να "σε ριξω στο ριγκ για να
σε φαμε"
Και να εισαι σιγουρος πως εαν καποιος το παρακανει θα παρω το μερος σου,
εχεις τον λογο της τιμης μου.

Υ.Γ. Και σιγά που θες και στοιχεία για τα πάντα, ξέχασα όποτε μπαίνω σε ένα μαγαζί να ηχογραφώ τις κουβέντες και να βιντεοσκοπώ τις προβολές!!! Έλεος.
Το να ηχογραφησεις κουβεντες και να βιντεοσκοπησεις προβολες δεν ονομαζονται
στοιχεια καλε μου φιλε.
Εκτος εαν με επιανες στα πρασα να κανω την βρωμοδουλεια η εαν
ηξερες-παλι με στοιχεια- πως τα εχω "πιασει" απο καποια εταιρεια
για να προωθησω τα προιοντα της.
 

Μηνύματα
10.380
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Είμαι απόλυτα σύμφωνος, αλλά εγώ εδώ δεν δημιούργησα και δεν ανέφερα τίποτα για το θέμα ΚΑΦΑΤΟΥ ως πωλητή, παρά με προκάλεσε ο ίδιος ο κ. Καφάτος και πολύς κόσμος να απαντήσω και παρόλα αυτά απάντησα μετά από 5 σελίδες thread. Και πάντα λέγοντας την άποψη μου χωρίς να προσβάλλω ανθρώπους, να μιλήσω άσχημα, να βρίσω, παρά ως ένας απλός καταναλωτής μέλος του Φόρουμ.
Μάλιστα, αλλά το "από γνωστό ασπρομάλλη του χώρου" είναι κάπως.

Θέλω να πιστεύω ότι ήταν ατυχής έκφραση. Όπως σου είπε και ο ίδιος στεναχωρήθηκε πολύ και, πίστεψέ με, αν κάτι τον χαλάει είναι να γυρίσει κάποιος και να τον κατηγορήσει ενώ ο ίδιος δίνει και την ψυχή του για τον κόσμο.

Τα λέω αυτά γιατί τον ξέρω. Είναι εντελώς άδικο.

Κρίμα που αυτή τη στιγμή η forthnet μ@μ@κίζεται και δεν μπορώ να μπω στο άλλο να πω τη γνώμη μου κι εκεί. Θα το κάνω όμως. Το υπόσχομαι.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Μου λες σε παρακαλω εναν λογο που θα επρεπε εγω να σε παρω?
Εσυ βγαινεις και σκορπας κατηγοριες οχι εγω.
Εαν τα πραγματα ηταν αντιθετα, τοτε ναι, επρεπε να προσπαθησω
να επικοινωνησω μαζι σου και να σου εξηγησω.
Βγαίνω και σκορπώ κατηγορίες, πού;;; Εδώ στο AVSITE ή στο απέναντι Φόρουμ είπα με αφορμή την ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ και μια παλαιότερη ξεχασμένη εμπειρία με σένα και εσύ την έφερες εδώ, την στόλισες και ξεχύθηκες σαν χείμαρρος να υπερασπιστείς τον εαυτό σου.
Εε ναι λοιπόν είσαι Δημόσιο Πρόσωπο για το Forum λόγω της ιδιοτητας σου και πέρα απ' τα θετικά που ανέφερα παραπάνω, να είσαι έτοιμος να δεχθείς και τα αρνητικά. Για το μόνο που μετανιώνω συνειδητοποιώντας τώρα, άλλα αφελέστατα το έκανα ήταν ο βλακώδης μου και άτυχος χαρακτηρισμός μου "...Πρίν τρία περίπου χρόνια κόντεψα μα πέσω θύμα του γνωστού και μη εξαιρετέου ασπρομάλλη - πωλητή του συγκεκριμένου μαγαζιού..." που θα έπρεπε να τον είχ αποφύγει.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Μάλιστα, αλλά το "από γνωστό ασπρομάλλη του χώρου" είναι κάπως.

Θέλω να πιστεύω ότι ήταν ατυχής έκφραση. Όπως σου είπε και ο ίδιος στεναχωρήθηκε πολύ και, πίστεψέ με, αν κάτι τον χαλάει είναι να γυρίσει κάποιος και να τον κατηγορήσει ενώ ο ίδιος δίνει και την ψυχή του για τον κόσμο.

Τα λέω αυτά γιατί τον ξέρω. Είναι εντελώς άδικο.

Κρίμα που αυτή τη στιγμή η forthnet μ@μ@κίζεται και δεν μπορώ να μπω στο άλλο να πω τη γνώμη μου κι εκεί. Θα το κάνω όμως. Το υπόσχομαι.
Δηλαδή εσύ φίλε Pleo που έχεις και εργασιακή σχέση με εταιρεία του χώρου, πιο πολύ σε ενόχλησε η κουβέντα που είπα για τον Αντρέα ή το όλο σκηνικό με την ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ, γιατί θα τρελαθώ κιόλας με τον τρόπο που έχει πάρει η κουβέντα.
 

Μηνύματα
10.380
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Δηλαδή εσύ φίλε Pleo που έχεις και εργασιακή σχέση με εταιρεία του χώρου, πιο πολύ σε ενόχλησε η κουβέντα που είπα για τον Αντρέα ή το όλο σκηνικό με την ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ, γιατί θα τρελαθώ κιόλας με τον τρόπο που έχει πάρει η κουβέντα.
Αυτό που δεν βλέπω σωστό από το μέρος σου είναι το να έχεις θέματα και να βάλεις επί παντός.
Γι' αυτό λεω ότι άλλο το ένα θέμα άλλο το άλλο.

Ξέρεις θέστηκα πολύ για την εργασιακή μου σχέση. Μην ξεχνάς ότι σχέση υπάρχει και με τους μεν και με τους δε. Γιατί άραγε εστιάζω κατ' αρχήν σε αυτό που θεωρώ απολύτως λάθος ως προσέγγιση;
Για σκέψου το!

Το άλλο θέμα και αυτό χρήζει εξέτασης.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Βγαίνω και σκορπώ κατηγορίες, πού;;; Εδώ στο AVSITE ή στο απέναντι Φόρουμ είπα με αφορμή την ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ και μια παλαιότερη ξεχασμένη εμπειρία με σένα και εσύ την έφερες εδώ, την στόλισες και ξεχύθηκες σαν χείμαρρος να υπερασπιστείς τον εαυτό σου.
.
Μα αυτο προσπαθω να σε κανω να καταλαβεις απο την αρχη της
συζητησης.
Θα επρεπε να το ειχες ανοιξει εδω εαν ειχες το παραμικρο προβλημα
μαζι μου.
Δεν βλεπεις τους συνειρμους?

Εε ναι λοιπόν είσαι Δημόσιο Πρόσωπο για το Forum λόγω της ιδιοτητας σου και πέρα απ' τα θετικά που ανέφερα παραπάνω, να είσαι έτοιμος να δεχθείς και τα αρνητικά
Ειμαι ετοιμος!
Αρκει να υπαρχουν...
Λαθος δεχομαι οτι μπορω να κανω(ανθρωπος ειμαι), επιτηδες ΠΟΤΕ!!!

Για το μόνο που μετανιώνω συνειδητοποιώντας τώρα, άλλα αφελέστατα το έκανα ήταν ο βλακώδης μου και άτυχος χαρακτηρισμός μου "...Πρίν τρία περίπου χρόνια κόντεψα μα πέσω θύμα του γνωστού και μη εξαιρετέου ασπρομάλλη - πωλητή του συγκεκριμένου μαγαζιού..." που θα έπρεπε να τον είχ αποφύγει.
Ευχαριστω πολυ!
Κατι ειναι και αυτο...


Και επειδη ξερω πως θελεις να γραψω κατι για το τωρινο συμβαν
στην ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ενω
ημουν εκει κανεις δεν μου ειπε/συμβουλεψε τι και πως να κανω
οτι κανω.
Επισης, εαν θες, μπορω να κανω οτι περνα απο το χερι μου
για να ικανοποιηθεις τελικα και να μην εχεις το παραμικρο
παραπονο.
Εαν δεν θες το καταλαβαινω...
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Μα αυτο προσπαθω να σε κανω να καταλαβεις απο την αρχη της
συζητησης.
Θα επρεπε να το ειχες ανοιξει εδω εαν ειχες το παραμικρο προβλημα
μαζι μου.
Δεν βλεπεις τους συνειρμους?



Ειμαι ετοιμος!
Αρκει να υπαρχουν...
Λαθος δεχομαι οτι μπορω να κανω(ανθρωπος ειμαι), επιτηδες ΠΟΤΕ!!!



Ευχαριστω πολυ!
Κατι ειναι και αυτο...


Και επειδη ξερω πως θελεις να γραψω κατι για το τωρινο συμβαν
στην ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ενω
ημουν εκει κανεις δεν μου ειπε/συμβουλεψε τι και πως να κανω
οτι κανω.
Επισης, εαν θες, μπορω να κανω οτι περνα απο το χερι μου
για να ικανοποιηθεις τελικα και να μην εχεις το παραμικρο
παραπονο.
Εαν δεν θες το καταλαβαινω...
Ποτέ δεν είπα ότι έκανες εσύ κάτι επίτηδες ή ότι είσαι απατεώνας. Και βέβαια μπορεί να ήταν ένα ανθρώπινο λάθος ή μια απλή παρερμήνευση σημάτων από μέρους μου.

Όχι, ευχαριστώ για το ενδιαφέρων να βοηθήσεις αλλά και ότι δέχεσαι την όποια αρνητική άποψη έχω για το πρόσωπο σου, ξέρω ότι μπορείς να το κάνεις. Θα το αφήσω να κυλήσει και αυτή την βδομάδα και μετά θα συμβουλευτώ φιλη δικηγόρο για τα περαιτέρω.
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Είμαι απόλυτα σύμφωνος, αλλά εγώ εδώ δεν δημιούργησα και δεν ανέφερα τίποτα για το θέμα ΚΑΦΑΤΟΥ ως πωλητή, παρά με προκάλεσε ο ίδιος ο κ. Καφάτος και πολύς κόσμος να απαντήσω και παρόλα αυτά απάντησα μετά από 5 σελίδες thread. Και πάντα λέγοντας την άποψη μου χωρίς να προσβάλλω ανθρώπους, να μιλήσω άσχημα, να βρίσω, παρά ως ένας απλός καταναλωτής μέλος του Φόρουμ.

Πόσο σίγουρος είσαι ότι το συγκεκριμένο thread είναι 5 σελίδες? Ε??

Πολύ! Αλλά δεν είναι έτσι φίλε μου διότι είναι 5 σελίδες στο ΔΙΚΟ ΣΟΥ PC με τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ οθόνη και ανάλυση. Στο δικό μου είναι ΔΥΟ σελίδες μόνο.


Και γιατί στο γράφω αυτό ξέρεις?


Γιατί μου φαίνεσαι πολύ απόλυτος και γκρινιάρης για αστεία θέματα τα οποία γνωρίζεις ελάχιστα.

Α) Αυτό με τους προβολείς είναι πραγματικά το λιγότερο ασαφές και το μόνο που δείχνει είναι πόσο επιμένεις στη δική σου άποψη περί προβολέων ενώ όποιος διαφέρει είναι λάθος. Ακόμα περιμένουμε να μας εξηγήσεις τεχνικά πως κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα διότι μέχρι στιγμής ΔΕΝ πειθεις.


Β) Για την Ηχοέκφραση γκρινιάζεις λες και πήγες Business Class στη Νεα Υορκη και δεν σου έβγαλαν ούτε νερό.

Και για το Α+Β σιγά τα λεφτά που βγάζουν και οι δύο από τις αγορές σου για αν κάνουν και σκευωρία.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Πόσο σίγουρος είσαι ότι το συγκεκριμένο thread είναι 5 σελίδες? Ε??

Πολύ! Αλλά δεν είναι έτσι φίλε μου διότι είναι 5 σελίδες στο ΔΙΚΟ ΣΟΥ PC με τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ οθόνη και ανάλυση. Στο δικό μου είναι ΔΥΟ σελίδες μόνο.


Και γιατί στο γράφω αυτό ξέρεις?


Γιατί μου φαίνεσαι πολύ απόλυτος και γκρινιάρης για αστεία θέματα τα οποία γνωρίζεις ελάχιστα.

Α) Αυτό με τους προβολείς είναι πραγματικά το λιγότερο ασαφές και το μόνο που δείχνει είναι πόσο επιμένεις στη δική σου άποψη περί προβολέων ενώ όποιος διαφέρει είναι λάθος. Ακόμα περιμένουμε να μας εξηγήσεις τεχνικά πως κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα διότι μέχρι στιγμής ΔΕΝ πειθεις.


Β) Για την Ηχοέκφραση γκρινιάζεις λες και πήγες Business Class στη Νεα Υορκη και δεν σου έβγαλαν ούτε νερό.

Και για το Α+Β σιγά τα λεφτά που βγάζουν και οι δύο από τις αγορές σου για αν κάνουν και σκευωρία.
Τώρα τι να σχολιάσω φίλε μου απ' όλα αυτά που λές. Μάλλον ψάχνεσαι για μανούρα αλλά δεν θα σου κάνω τη χάρη.

Για τους αδαείς και χιουμορίστες γελωτοποιούς που σκοπεύουν να μου επιτεθούν χωρίς να γνωρίζουν τίποτα σχετικό με το πρόσωπο μου απλά τους αναφέρω ήμουν απ' τους πρώτους που ακολούθησα το 2004 την κίνηση του Αντρέα και της υπόλοιπης παρέας εδώ στο AVSITE χωρίς κομπλεξισμούς και κολλήματα.
 


Μηνύματα
211
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

......................................

Γιατί μου φαίνεσαι πολύ απόλυτος και γκρινιάρης για αστεία θέματα τα οποία γνωρίζεις ελάχιστα.

...........................................................................

Και για το Α+Β σιγά τα λεφτά που βγάζουν και οι δύο από τις αγορές σου για αν κάνουν και σκευωρία.

Δηλαδή απ ότι μας λες εσύ που γνωρίζεις τα θέματα καλά, αν τα λεφτά είναι μπόλικα τότε αξίζει να κάνουν σκευωρία.

:601: :601: :601: :601:


Αφήστε το ρε παιδιά. Γιορτές είναι. Ο καθένας είπε την γνώμη του. Όσο το παρατραβάτε τόσο μ@λ@....... το θέμα.


ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΙΣ ΣΟΥΒΛΕΣ !



ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ .
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ & ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΊΑ & ΚΑΛΕΣ ΑΚΡΟΑΣΕΙΣ !
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Τσάμπα καίει η λάμπα.
Ρε παιδιά δεν έχετε καταλάβει ότι μερικοί άνθρωποι σκέφτονται και λειτουργούν πάντα με αυτήν την υπέρμετρη καχυποψία, μη τυχόν και πέσουν "θύματα" κάποιου; Δεν θέλω να πω τι λέει η ψυχολογία για την υπέρμετρη καχυποψία γιατί θα παρεξηγηθούμε... Αυτός όμως ο τύπος καταναλωτή, μου θυμίζει εκείνη την διαφήμιση που ο πελάτης ρωτά τον μανάβη εάν ο ανανάς είναι ντόπιος. :114:

- Ευτυχώς ρε φίλε πάντως που δεν έπεσες "θύμα" του απατεώνα Καφάτου. Ευτυχώς σου άνοιξε τα μάτια κάποιος άλλος καλός άνθρωπος και πήρες τελικά το κελεπούρι τον... Sanyo έναντι του Optoma. Φαντάζομαι σου τους έβαλε κι αυτός δίπλα δίπλα και αποφάσισες. Άναψέ του ένα κερί του ανθρώπου μέρες που είναι, ήταν άριστη επιλογή! :114::142::142:

...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Πάντως πέραν αυτών και του... απατεώνα πωλητή με τους προβολείς, αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει απαντήσει κάποιος εκ μέρους της Ηχοέκφρασης για το περιστατικό που αναφέρει ο avpap. Η σιωπή αυτή είναι μάλλον ύποπτη.

...
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Nικο μην ξεχνας οτι ειναι αργιες.
Ισως δεν το εχουν δει ακομη.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Re: ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ

Πάντως πέραν αυτών και του... απατεώνα πωλητή με τους προβολείς, αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει απαντήσει κάποιος εκ μέρους της Ηχοέκφρασης για το περιστατικό που αναφέρει ο avpap. Η σιωπή αυτή είναι μάλλον ύποπτη.

...
Νικο, ειμαι σε θεση να γνωριζω πως ολα τα παιδια της Ηχοεκφρασης
(και ο ιδιοκτητης) ειναι σε διακοπες...
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.662
Μηνύματα
2.871.185
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top