Ηλεκτρονικό τσιγάρο



Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Α
Ευχαριστώ για το reply τώρα παίζω με 2 kayfun liteplus και το ipv mini και το evicsupreme (καλάμι ψαρέματος) όχι δεν θέλω να παίξω έχω καλύτερα πράγματα να παίξω όπως την κιθάρα μου και τα 2 παιδάκια μου.το άλλο δεν το παίζω πια χρόνια τώρα:) απλά δεν ξέρω αν ο calix που είναι dripper αλλά τανκατος δίνει αρώματα όπως ο Apollo η χάνει λόγο του τανκ.για μένα τα αρώματα είναι το παν καπνικα ποια δεν κάνω και νικοτίνη στο 3 και 0 να κάνω το ίδιο μου κάνει.θελω τα αρώματα στο φουλ.
παιξε λοιπον στα 2 αγγελουδια σου κιθαρα ατμιζοντας με dripper ;)
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Βρε Γιάννη
απλήρωτε φαρμακοτρίφτη ,
μην τυχόν και σου βρίσκεται και καμμιά αντρικιά γλυκερίνη επειδής αυτή η εξευγενισμένη μου δείχνει λίγο κουνιστή 8-)
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.055
Reaction score
95.763
Ιιιιιιιιιιιιι τον είπε γέρο! >:(:D
 



Μηνύματα
6.910
Reaction score
5.787
Σχετικα με τις ατμιστικες βασεις, από καιρο τωρα, παιρνω το 1 λιτρο γλυκερινη του Συνδεσμου (3.80 ευρω) αραιωνω με 10% Water for injection και 100 ml ετοιμη βαση με
40 mg νικοτινη.
Βαζω την αναλογια που θελω,(τωρα κανω με 5 mg νικοτινη) και εχοντας διαφορα αρωματακια των 10 ml, φτιαχνω μπουκαλακια των 20 ml ,τα οποια λενε να τα αφησεις και 2-3 ημερες.
Ωωωπππ!! Καλως τον!!!!!!
Για δωσε πληροφοριες σχετικα στον λαο.
 




Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Μετά απο αρκετά πειράματα με τον subtank, σήμερα αποφάσισα να στρίψω λίγο kanthal d 0,15mm ( τρεις κλώνους με το τρυπάνι μέχρι να σπάσει το σύρμα απο το στρίψιμο ) και το έβαλα στον ατμοποιητή ( 5 σπείρες γύρω απο τρυπάνι 2.5mm για αντίσταση 1.4Ω ). Αποτέλεσμα: στα 15~16W, μεγαλύτερη αντοχή στο chain vapping, περισσότερη γεύση και αρκετό ντουμάνι σε σχέση με το kanthal a1 28awg. Οι δοκιμές συνεχίζονται!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.055
Reaction score
95.763
Το... μεγάλο είναι δικό μου.

Το μικρό; :whistling:

IMG_20150502_180822.jpg
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.055
Reaction score
95.763
Όχι!

Όσο ύψος έχει το μικρό, ακριβώς αντίθετο είναι το ύψος του ιδιοκτήτη! :)
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.055
Reaction score
95.763
Μάλιστα κύριοι!

Ο S ξεκίνησε το άτμισμα!

Ελπίζω να το συνεχίσει!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.906
Μηνύματα
2.880.990
Members
37.963
Νεότερο μέλος
Fanis T
Top