Ηλεκτρονικό τσιγάρο



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μιά ο γάμος.....μιά το ηλεκτρονικό τσιγάρο....τι άλλο θα δουν τα μάτια μας .

 


MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.643
Reaction score
9.215
Τι ήταν πάλι αυτό; Και sex-doll και... Κατερίνα Στανίση; :o
Δύσμοιρε ζιζίκ, από τη στιγμή που μπήκες στο χορό, ο κατήφορος δεν έχει τέλος... :(
 



Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Ρύθμιση watt δεν έχει.
ΟΚ. Με επισκευάσιμο ατμοποιητή σετάρεις τα υλικά σου όπως εσένα σου αρέσει και όχι όπως ο κος Kangerας ή ο κος Βιβής νομίζει καλύτερο.

Θέλεις γεύση, το φτιάχνεις για γεύση. Θέλεις χτύπημα, το φτιάχνεις για να βήχεις σε κάθε τράβηγμα. Θέλεις ντουμάνι, το φτιάχνεις για να φυσάς και να βγαίνεις μέσα από τον ατμό (για εντυπωσιακό entry πιάνει σε γκομενίτσες, πιτσιρικάδες κτλ χαχαχα). Θέλεις μέσο όρο, θα είναι καλύτερος μέσος όρος από αυτών του εμπορίου.

Η κατανάλωση του υγρού, εξαρτάται από το setup που έχεις κάνει. Δε μπορεί ας πούμε να έχεις GL με αερανάρτηση και να καίει όσο ένα Matiz.

Υπάρχουν πολλοί επισκευάσιμοι και τους έχω δοκιμάσει σχεδόν όλους. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι επισκευάσιμοι από τον Α2 που κοστίζουν ακέραια πολλαπλάσια αυτού, αλλά πιστεύω πως ένας Α2 είναι η αιχμή μεταξύ Η/Τ και γκουμούτσας. Έχει πάχος e-go. Έχουν βγει επίσης πολλές απομιμήσεις του Α2 εκ των οποίων δεν έχω δοκιμάσει καμμία. Από ότι έχω δει όμως είναι όλες κακέχτυπα.

Προτιμώ χωρητικότητες max 2ml για να είναι το υγρό όσο πιο καινούριο γίνεται. Νομίζω πως δεν θα σε προβληματίσουν τα 1,8ml του Α2, δεδομένου του γεγονότος της περισσότερης ευχαρίστησης ανά τράβηγμα δια της απόστασης τραβηγμάτων.

Σίγουρα αν δεν δοκιμάσεις ένα φαγητό δεν θα ξέρεις αν σου αρέσει, αλλά το αν υπάρχει στην Ελλάδα μην σε προβληματίζει. Οι αποστολές είναι φθηνές.

ΥΓ. Αν αποφασίσεις να αγοράσεις Α2, πάρε τον ατσάλινο.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.620
Μάλιστα, βλέπω θέλουν πιο πολλές δοκιμές απ' τους απλούς.

Κάποια στιγμή θα δοκιμάσω και τους επισκευάσιμους.

Ευχαριστώ!
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Το υπόσχεσαι;
Ναι.


Αυτό που πάντα ήθελα ήταν ένα χοντρό πράγμα στο στόμα μου. :party:

Το κάπνισμα είναι κινητική συνήθεια και όταν έχεις τη νικοτίνη σου δε σου λείπει τίποτα άλλο.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.620
Πριν ξεκινήσεις πλύνε τον ατμοποιητή με νερό και τρύλετ.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.620
Καλό είναι να πλένονται οι ατμοποιητές. Δεν ξέρεις ποιοι τους πιάνουν στη συσκευασία.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.143
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top