Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Η Δ.Ο στο μελλον θα πρεπει να ειναι...

  • Περισσοτερο ελαστικη.

    Votes: 9 13,4%
  • Περισσοτερο αυστηρη.

    Votes: 21 31,3%
  • Να συνεχισει οπως σημερα.Αψογη δουλεια!

    Votes: 26 38,8%
  • Δεν παει να βγαλει τα ματια της?

    Votes: 11 16,4%

  • Total voters
    67
Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Για βγαλε λοιπον και συ το ονομα και αφησε μονο το quote. Να δουμε τι μαγκας εισαι.
Τσάμπα μάγκας. Παληκάρι της φακής. Που κάνει αυτά για τα οποία κλαψουρίζει. Που όταν έβαλα το όνομά του ξεσήκωσ λυτούς και δεμένους για να το αφαιρέσω . Και που έκανε τα ίδια με το μέλος που άδικα έφαγε το ban.
Και αν δεν φέρει αποδείξεις για όσα μας κατηγορεί, είναι ένας αισχρός, συκοφάντης, ένας τιποτένιος ψεύτης, ένας άθλιος λασπολόγος. Αν φέρει τότε οι χαρακτηρισμοί μεταφέρονται στην άλλη πλευρά και εμείς είμαστε οι κατάπτυστοι.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Την είχα βάλει πριν 4-5 μέρες, αλλά εμφανίστηκε τώρα (και μόνο στα 2 τελευταία μου post) γιατί δεν είχα υπογραφή πριν.

Υπάρχει και στο κειμενό μου εξάλλου λίγο πιο πάνω με link σαν παράδειγμα του πόσο εύκολη είναι η βρωμιά που κάνατε ... δεν έψαξα καν.
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=526591&postcount=163
(τώρα απλά φαίνεται και στην πράξη πόσο άσχημο είναι και ενοχλεί .... μαζί του φαίνεται και η υποκρισία μερικών που ανεχόντουσαν-γέλαγαν και υποστηρίζουν τέτοια πράγματα.)

ΥΓ
Δεν πρόκειται να γράφω σε άλλα topic οπότε μην φοβάσαι δεν θα διαδωθεί ... τέτοιες βρωμιές τις κάνουν μόνο στην παρεούλα σας.
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Και δηλαδη αυτο σου δινει το δικαιωμα να γραφεις εδω οτι βλακεια θελεις? Κατι δεν εχεις καταλαβει καλα μου φαινεται... Θα εκανα report, αλλα μαλλον λειπουν κ οι 2, ποτε δεν θα το δει κανεις. Μην αγχωνεσαι ομως, υπαρχουν και αναπληρωτες... Και παρακολουθουν απ' οτι βλεπω. Δεν στελνω καν pm.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
...

Το θέμα στο οποίο γράφτηκαν όλα αυτά είναι πολύ σοβαρό...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ οχι off topic.
To θεμα μας ειναι η ΔΟ και οι προτασεις των μελων...


Οσο για την χρηση του ονοματος του Γενικου Διαχειριστη του AVSite ως υπογραφη ηδη εχει υπαρξει ενημερωση .
Επειδη ειναι καλοκαιρι ,περιοδος διακοπων ας χαλαρωσουμε ολοι και ας κανουμε κανενα μπανιο.
Παρακαλω και παλι να μεινουμε στο θεμα μας.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Αν γέλασα μια φορα με την υπογραφή του unforgiven με αυτη του bliz εχω κατουρηθεί από γέλια.



Βρε βραδιάτικα….

:happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:
χαχαχαχαχα
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Για γελια, ή για κλαματα?

Βρε blizard, τα ακους εσυ γιατι αφησα την σανιδα μου και ηρθα στον καυσωνα. Ποια υποκρισια? Μιλας εσυ για υποκρισια? Εαν εμενε η υπογραφη του Βασιλη ως ειχε, δεν θα ειχα κανενα προβλημα. Αλλα οχι να γκρινιαζεις και να κλαιγεσαι, και μετα να κανεις τα ιδια, και παλι να κατηγορεις τους αλλους. Δηλαδης αυτο δεν ειναι υποκρισια?

Τελευταιο off topic post, τα υπολοιπα σε αλλο thread.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Εαν εμενε η υπογραφη του Βασιλη ως ειχε, δεν θα ειχα κανενα προβλημα.
Δεν είσαι μόνο εσύ που υποστηρίζεις στην πράξη μια χοντρή διαστρέβλωση ... ένα ψέμα που μεταδίδετε σε στυλ προπαγάνδας .Το κακο είναι ότι είστε πολλοί στην ομάδα έτσι.

Για να μην νομίζει κανείς ότι είμαι υπερβολικός, να οι δικές σου απαντήσεις όταν διαμαρτυρόμουν για την αηδία που κάνατε με την υπογραφή εναντίων μου.
(και είχες και 1-2 ακόμα να λένε τα ίδια για συμπαράσταση... πέρα δηλαδή από τα γέλια κάποιου συντονιστή και την αδιαφορία των άλλων mod να πουν οτιδήποτε)

spresv:
"Οντως, αλητεια, να γραφει κατι που εγραψες εσυ ο ιδιος... Δεν σου ζητησε δικαιώματα, ε?"
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=524546&postcount=443
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=524553&postcount=446
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=524655&postcount=476
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=524676&postcount=483
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=524685&postcount=488


ΥΓ
Πρότασή μου προς τους διαχειριστές να δραστηριοποιηθούν κόντρα σε τέτοιες συμπεριφορές που μόνο κακό κάνουν στην αξιοπιστία του site.

Αν γέλασα μια φορα με την υπογραφή του unforgiven με αυτη του bliz εχω κατουρηθεί από γέλια.



Βρε βραδιάτικα….

:happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:
χαχαχαχαχα
Aλλαξα αυτή του Γενικού Διαχειριστή , για να δω αν θα κατουρηθείς και εδώ.

Edit:
Βρήκα καλύτερη τώρα , γιαυτό και έβγαλα την:
"επιθετόμαστε όπως λες , αλλα το κάνουμε μονο σε σενα" Cinemusic - Ανδρεας - Συντονιστής
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Θεωρώ πως η κίνηση του Βασίλη (Unfo) να βάλει ως υπογραφή το "Tελικά όσα λέω με αφήνουν εντελώς αδιάφορο." είναι λάθος.
Προσωπική μου εκτίμηση βεβαίως.
Αντίστοιχα λάθος θεωρώ και την (παρόμοια) κίνηση του Blizard για υπογραφή μια φράση του Ακρατόπουλου ή του Cinemusic.
Αν και του δίνω ένα μικρό ελαφρυντικό γιατί έγινε κατόπιν πίεσης τόσο από την υπογραφή του Βασίλη όσο και από αρκετά μέλη που τον έχουν βάλει στην γωνία και τον βαρούν.

Παιδιά θα ήθελα να πω δυο κουβέντες για το όλο σκηνικό που υπάρχει στην κατηγορία Games και το οποίο με κάνει να στεναχωριέμαι.
Η μόνιμη διαδικασία να υπάρχουν 3-4 ή 14 μέλη σε κόντρα με αφήνει απ’ την μία παγερά αδιάφορο να συμμετάσχω στην κουβέντα και απ’ την άλλη με τσαντίζει γιατί χαλάει μια ολόκληρη κατηγορία.
Μπαίνει μέσα ο Blizard και λέει ότι το τάδε παιχνίδι που βγήκε (ή θα βγει) για το PS3 θα είναι εκπληκτικό και τρομερό (δικαίωμά του και καλά κάνει) και βγαίνει μια ομάδα μελών και αρχίζουν και τον τρώνε. Τι είναι αυτά που λες, είναι σκατά η κονσόλα γιατί το XBOX 360 κάνει αυτό και κάνει το άλλο και έχει πολλά παιχνίδια και και και........
Οι δε ελάχιστοι που προσπαθούν να τον υπερασπιστούν φρενάρουν μπροστά στο κύμα της ομάδας υπερασπιστών του XBOX ή και ίσως ομάδα "ενάντια στον Blizard"

Αλλά και το ανάποδο σενάριο δεν συμβαίνει λίγες φορές.
Γράφει κάποιος πχ ότι βγαίνει το νέο σούπερ-ντούπερ XBOX 360 με εξελιγμένο ESP & ABS και 4 αερόσακους παραπάνω και βγαίνει ο Blizard και αρχίζει να λέει ότι χαλάνε, και ένα στα τρία έχει επιστρέψει για επισκευή και το PS3 είναι καλύτερο και και και..........
Και πάλι νέα μάχη.......

Τα παρακολουθώ συνεχώς. Αλλά γράφω πια ελάχιστα στην κατηγορία. Και ξέρετε γιατί? Γιατί βαριέμαι να γράψω κάτι και να πρέπει μετά να κάτσω να γράψω άλλα 10 post να εξηγώ γιατί είπα αυτό που είπα και ότι δεν τα παίρνω από την SONΥ ή ότι δεν σκέφτομαι σαν ταλιμπάν για την MS.
Να γράψω τι βρε παιδιά?
Για την νέα Lara?
Θα βγουν και θα πουν οι αντίπαλοι του PS3....
"Μπα έπαιξε στο PS3? xaxaxa.....Πρόλαβαν και έβαλαν στην λίστα και το Anniversary ή περίμενες την version 1.95 του Firmware" κ.ο.κ
Ή να γράψω για το GT HD & GT5?
Εκεί κι αν γράψουν.........
Οπότε γιατί να γράψω??
Ξέρετε δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να μπορώ να διαβάζω και να απαντώ κάθε λίγο και λιγάκι. Δυστυχώς, αλλά δεν την έχω.
Ξέρω όμως ότι αν δεν απαντήσω σε κάθε τσιτάτο αρκετών παιδιών εδώ (που εξακολουθώ να πιστεύω ότι σε μεγάλο ποσοστό γίνεται καλοπροαίρετα) τότε θα μένει η γεύση ότι έχω αδειάσει από επιχειρήματα ενώ στην ουσία έχω απλά αδειάσει από χρόνο.

Ξέρετε πολύ καλά ότι την πλάκα και την κάνω και την σηκώνω.
Αλλά εδώ στο 80% των περιπτώσεων η πλάκα έχει μετατραπεί σε ειρωνεία και χλευασμό και αρκετές φορές σε γιούρια.......

Αλλά....
Ξέρετε συνολικά τι εικόνα μου έχει δημιουργηθεί στο μυαλό και στα μάτια μου?
Ότι υπάρχει ένας (ο Blizard) και προσπαθεί (άκομψα αρκετές φορές) να αμυνθεί μπροστά στην επίθεση κάποιων άλλων εδώ. Και ανεξάρτητα αν αυτό που λέει είναι σωστό ή λάθος, πρέπει σε ΚΑΘΕ post του να απαντήσει σε 3-4 άτομα που θα κάνουν επί προσωπικού επίθεση.
Ναι...Το παλικαράκι έχει μια υπερβολική θέληση να υπερασπισθεί το PS3. Δικαίωμά του και μπράβο του. Αυτό όμως δεν τον κάνει ούτε ηλίθιο, ούτε βλάκα, ούτε πληρωμένο υπάλληλο της SONY κ.ο.κ
Γιατί κατ' αντιστοιχία θα μπορούσα να πω αρκετούς υπάλληλους της MS ή απλά κολλημένους με το XBOX.
Αλλά και ο Blizard τα παίρνει και αρχίζει και αυτός με την ίδια τακτική
Και ακόμα και αν έχει δίκιο χάνει τα επιχειρήματά του.
Αν δε έχει άδικο και επιμένει τότε φαίνεται γραφικός.

Αυτό όμως που με χαλάει είναι η καθαρά επί προσωπικού επίθεση.
Αν πχ κάποιος λατρεύει τις BMW θα πρέπει να με πει ηλίθιο που λατρεύω τις Alfa Romeo?? Αφήνω στην άκρη από τα τώρα τα σχολιάκια που θα κάνετε εδώ και θα αναφέρω ότι η επιλογή ενός βιομηχανικού προϊόντος ΔΕΝ μπορεί να με χαρακτηρίσει σαν άνθρωπο. Ούτε καν 10 προϊόντα δεν θα μπορούσαν να το κάνουν........
Όμως θεωρώ απαράδεκτους τους χαρακτηρισμούς μεταξύ σας.
Θεωρώ απαράδεκτο το γνωστό post του Λάμπρου-Regunus (περισσότερο από όλα τα post σε όλη την κατηγορία games) με τις βρισιές απέναντι στον Bliz.
Το είδα αργά δυστυχώς. Θα ζητούσα τιμωρία αλλά είχε ήδη ξεφουσκώσει τότε. Εξακολουθώ όμως να το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ γιατί, αν θυμάμαι καλά, είχε ξεκινήσει νέο θέμα ο Λάμπρος και απ' το 1ο post άρχιζε τα μπινελίκια.

Φίλε Λάμπρο, λάθος και πρέπει να το πω.
Γιατί πχ δεν μπορείς να λες έναν άνθρωπο ηλίθιο επειδή σου λέει ότι το PS3 είναι (υπό προϋποθέσεις) καλύτερο από το pc. Να σου πω γιατί, αν μου επιτρέπεις......Υπάρχουν Λάμπρο παλικάρι μου ΠΟΛΛΟΙ άνθρωποι στον κόσμο που θέλουν ένα μηχάνημα plug 'n play. Το PS3 είναι, το PC όχι.
Υπάρχουν Λάμπρο αγόρι μου ΠΟΛΛΟΙ στον κόσμο που δεν μπορούν να διαθέσουν 200+200 ή 300+300 για διπλές σούπερ-ντούπερ κάρτες γραφικών για να παίξουν κάποια παιχνίδια.
Υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ στον κόσμο που δεν θέλουν κάθε 2 χρόνια να αναβαθμίζουν ένα μηχάνημα (PC) για να μπορούν να παίζουν τα πάντα.
Ανάμεσα σε όλους αυτούς τους ΠΟΛΛΟΥΣ ηλίθιους είμαι και εγώ.
Γιατί θέλω το pc μου για να δουλεύω, να serfάρω στο Internet ή να κάνω μαζί σου πλάκα στο msn.

Tα dedicated προϊόντα κάνουν τις περισσότερες φορές τα πράγματα ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ και στο σύνολο (μέσα σε ένα μεγάλο εύρος χρόνου) καλύτερα.
Ένα TiBO/ ATLASNAVI είναι συνολικά καλύτερο στην πλοήγηση στο αυτοκίνητο σε σχέση με ΚΑΘΕ PDA κόστους 600€.
Μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή (ακόμα και στα 200€ και μόλις 5ΜΡ) βγάζει καλύτερες φωτογραφίες σε σχέση με ένα ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κινητό.
Αντίστοιχα και ένα i-POD σε σχέση με οποιοδήποτε κινητό θα παίζει καλύτερα μουσική.

Ναι...Θα μου πεις ότι μπορείς να φτιάξεις ένα pc ΓΙΑ παιχνίδια.
Πόσα € θα χαλάσεις παλικάρι μου? Και κυρίως πόσα € θα χαλάσεις ΣΥΝΟΛΙΚΑ μέσα σε μια 5ετία (όσος περίπου είναι ο μέσος χρόνος ζωής μιας κονσόλας).
Και δυστυχώς ΔΕΝ μπορούν όλοι να έχουν την πολυτέλεια που έχεις εσύ να αλλάζεις κάθε τρεις και λίγο στοιχεία του PC σου. Μαγκιά σου αλλά οι περισσότεροι δεν σκέφτονται έτσι. Ένας γονιός πχ θα πει "αγοράζω το PS3 με 650€ και κάθε 2μηνο θα αγοράζω και ένα παιχνίδι στο παιδί μου με 60-70€ παρά να χαλάσω 1500€ για ένα pc και κάθε χρόνο σχεδόν ο κανακάρης μου να θέλει περισσότερη μνήμη, ή νέα κάρτα γραφικών ή νέο τροφοδοτικό ή οθόνη με καλύτερη απόκριση......."

Λάμπρο συγνώμη αν αναφέρομαι σε σένα (δεν είναι επί προσωπικού) απλά ξεκίνησα λόγω του εμπρηστικού σου post και επί της ευκαιρίας συνέχισα. Ελπίζω να μην παρεξηγείς τα λόγια μου και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα αν θεωρείς την άποψή μου λάθος. Και καλά θα κάνεις.......Απλά επειδή γνωριζόμαστε ξέρω ότι μπορώ να μιλήσω πιο άνετα χωρίς να με παρεξηγήσεις

Για να είμαι όμως δίκαιος, να πω και σε σένα Bliz ότι το PS3 ΔΕΝ είναι η κονσόλα που εμφανίστηκε στην Γη το 2006 (2007) γιατί κάποιος άνθρωπος του 2050 την έβαλε στη μηχανή του χρόνου και την μετακίνησε πίσω στο 2004, στα γραφεία της SONY!!! Ναι και εμένα μου αρέσει (γι αυτό την πήρα κατ' ευθείαν) αλλά δεν θα βγω και στον δρόμο να παίξω τις μπουνιές με τον Βασίλη που έχει προτίμηση στο XBOX. Και θα "μαλώσουμε" (με πολύ πιο ήπιο τρόπο) γιατί εγώ θα του λέω ότι το GT είναι simulator και μάλιστα το καλύτερο ενώ εκείνος θα με "βρίζει" γιατί το FM2 και θα μπαίνει και σφήνα ο Λάμπρος ο Χαρίτος και θα τρώγεται για το ότι τα μόνα driving simulators είναι σε pc. Αλλά μετά από λίγο θα ρίξουμε ένα αστειάκι και θα είμαστε όλοι ικανοποιημένοι. Εγώ με το GT, ο Βασίλης με το FM2 και ο Λάμπρος στο pc του (άσχετα με το ότι τελικά εγώ θα έχω δίκιο....:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: )

Ναι βρε Bliz.....Σου την πέφτουν κατά συρροή......Αλλά μήπως φταις και εσύ που σε έχουν σταμπάρει?? Μήπως δείχνεις υπερβάλλοντα ζήλο να υπερασπιστείς το PS3 και χάνεις το δίκιο σου?? Και επειδή τσαντίζεσαι εύκολα αρχίζεις στο πρώτο κιόλας post που θα σου μιλήσουν, να φωνάζεις και χάνεις το δίκιο σου (γιατί ΔΕΝ έχεις πάντα άδικο)
Και εμένα μου λένε για την Lara αλλά το παίρνω σαν πλάκα και συνεχίζω έτσι. Και όλα είναι μια χαρά. Δοκίμασέ το και έτσι. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Αλήθεια......

Στον Βασίλη δεν θα την πω γιατί δεν με πιστεύει ότι το GT5 θα είναι καλύτερο από το FM2 (Bασίλη όταν το 2048 θα έχει βγει το GT5+ μετά από μικροκαθυστερήσεις θα είναι κλάσεις ανώτερο από το FM15......:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: . Eσύ Λάμπρο σταμάτα.....Είπαμε το καλύτερο simulator είναι το GT :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: )



Πέρα από την πλάκα…….
Αυτό που ζητώ είναι να χαλαρώσετε λίγο τα πνεύματα παλικάρια μου.
Δεν ζητώ από κανέναν να συμφωνήσει με τις απόψεις μου και για το ποιος ξεκινά τις κόντρες ή ποιος τις ανάβει. Εμένα με απασχολεί η φωτιά και ποσώς με ενδιαφέρει αν ξεκίνησε από τσιγάρο ή από στουπί. Εμένα με ενδιαφέρει απλά να σταματήσει αυτή η κατάσταση γιατί, δυστυχώς, μια φωτιά στα Games μπορεί εύκολα να επεκταθεί και αλλού. Και μετά ούτε παρατηρήσεις ούτε ΒΑΝ μας σώζουν.....

Θεωρώ όμως υπερβολικό (για να μην πω τίποτα χειρότερο) να πλακώνονται 3-4 ή παραπάνω άτομα για ποδόσφαιρο, για τον Κωστάκη ή τον Γιωργάκη, για το αν θα το πάρει ο Alonso ή ο Kimi, για το αν ο τάδε ενισχυτής έχει περισσότερα watt από τον άλλο...........

Μαζέψτε τις μολότοφ σας, αφήστε τις αλλού και ας συνεχίσουμε κόσμια να ΣΥΖΗΤΑΜΕ όταν μαζευόμαστε, να γελάμε στις χαρές, να αλληλοστηριζόμαστε στα δύσκολα. Έτσι ξεκίνησε το AVsite, έτσι πρέπει να συνεχίσει. Όσοι δεν αρέσκονται σε αυτή την νοοτροπία ας ανοίξουν την πόρτα και καλό ταξίδι. Οι υπόλοιποι, ας δούμε τα πράγματα πιο ψύχραιμα και ας ανοίξουμε το κλιματιστικό να πέσει λίγο η θερμοκρασία.


Eυχαριστώ για την υπομονή σας να διαβάσετε το μακροσκελές μου post.
Θα ήθελα να είναι ένα βηματάκι μπροστά.....

Θα θεωρούσα ΠΟΛΥ καλή κίνηση από τους φίλους Βασίλη & Blizard να διαλέξουν κάτι άλλο για να τους εκφράζει στην υπογραφή τους. Πιστεύω ότι το μυαλό σας μπορεί να σκεφτεί πολύ ομορφότερα πράγματα για να γράψετε εκεί. Δεν απαιτώ να αλλάξετε κάτι. Απλά θα ήταν συμβολικά μια καλή κίνηση και μια λευκή σημαία σε μια μάχη που μόνο μάχη δεν θα έπρεπε να είναι.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την αλλαγή!!!

Γιάννης Δημητρόπουλος
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Γιαννη καλα τα λες αλλα ως ένα σημειο καθως πολλες βασικές λεπτομέρειες τις περνάς στο ντούκου.
Όπως γράφεις όμως και συ παραπάνω αν βαριέσαι εσυ μια φορά να κάτσεις να εξηγήσεις καποια πράγματα υποχρεώνοντας τον εαυτό σου να γράψει 10 μηνύματα άλλο τόσο βαριέμαι και εγω. ( μην σου πω περισσότερο)

Αν θέλεις τα λεμε τηλεφωνικά ( με χρέωση δικη σου :happy_5: )
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

ειμαστε τσάτσοι της ms και διαπλεκόμενοι" Cinemusic - Ανδρεας - Συντονιστής
:happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:
χαχαχαχαχα


Βρε ψάξε και άλλο.
Δεν μπορεί, ολο και κατι καλύτερο θα βρεις
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Re: Απάντηση: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Γιαννη καλα τα λες αλλα ως ένα σημειο καθως πολλες βασικές λεπτομέρειες τις περνάς στο ντούκου.
Όπως γράφεις όμως και συ παραπάνω αν βαριέσαι εσυ μια φορά να κάτσεις να εξηγήσεις καποια πράγματα υποχρεώνοντας τον εαυτό σου να γράψει 10 μηνύματα άλλο τόσο βαριέμαι και εγω. ( μην σου πω περισσότερο)

Αν θέλεις τα λεμε τηλεφωνικά ( με χρέωση δικη σου :happy_5: )

Αντρέα, για να είμαι απόλυτος και λεπτομερής, θα έπρεπε να έχω γράψει ένα κείμενο τουλάχιστον 10 πλάσιο και να το κάνω σε πολύ περισσότερες περιπτώσεις. Έγραψα πως μου φαίνεται η όλη η κατάσταση στο σύνολό της και όχι σε κάθε επιμέρους καυγά. Όπως δηλαδή θα το έβλεπαν με αντικειμενική ματιά οι χρήστες.:happy_4:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Θα θεωρούσα ΠΟΛΥ καλή κίνηση από τους φίλους Βασίλη & Blizard να διαλέξουν κάτι άλλο για να τους εκφράζει στην υπογραφή τους. Πιστεύω ότι το μυαλό σας μπορεί να σκεφτεί πολύ ομορφότερα πράγματα για να γράψετε εκεί. Δεν απαιτώ να αλλάξετε κάτι. Απλά θα ήταν συμβολικά μια καλή κίνηση και μια λευκή σημαία σε μια μάχη που μόνο μάχη δεν θα έπρεπε να είναι.
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την αλλαγή!!!

Γιάννης Δημητρόπουλος


Καλά βρε Αντρέα
Μετά από κουβέντα-παράκληση σαν την παραπάνω εσύ γράφεις αυτό??

Cinemusic - Ανδρεας said:
:happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:
χαχαχαχαχα


Βρε ψάξε και άλλο.
Δεν μπορεί, ολο και κατι καλύτερο θα βρεις

Mάλιστα!!!wall_1
Ωραία........wall_2
Τώρα να σχολιάσω ή όχι??wall_2
Είσαι σίγουρος ότι θες να σε πάρω τηλέφωνο??:mad_3: :mad_3: :mad_3:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Γιάννη έγραψες, έγραψες, έγραψες... Αλλά για την ταμπακιέρα για την οποία συζητάμε δεν έκανες κουβέντα. Προσωπικά αφήνω τον Blizard στον κόσμο του και επικεντρώνομαι στο
"ότι υπάρχει μια ομάδα-κλίκα-παρέα από mods-reviewer και troll που δρα εναντίων ατόμων ή απόψεων που δεν τους αρέσουν";
Εδώ εκφράζει σοβαρότατες κατηγορίες που θίγουν υπολήψεις και συγκεκριμένα άτομα, αλλά δεν κάνεις κουβέντα. Το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις είναι να ζητήσεις αποδείξεις και αν δεν τις πάρεις να μάθουμε όλοι ότι, εκτός των άλλων είναι και ψεύτης και συκοφάντης. Αν τις πάρεις, να παραιτηθούν άμεσα οι εν λόγω συντονιστές και να αποκαλυφθούν ποιοί από εδώ μέσα είναι reviewers.
Δεν μπορεί κανένας μικροτσούτσουνος, κομπλεξικός, αρπαγμένος, ηλίθιος, βλαμμένος, κακοήθης, ψεύτης, χαμένος (διάλεξε όποιο επίθετο θέλεις) να προσβάλει κόσμο και οι διαχειριστική ομάδα να κάνει την πάπια. Ο Connor banαρίστηκε επειδή είπε τη λέξη "γραφικός". Και εδώ έχουμε ή την κλίκα των mods-troll-reviewers που αλωνίζει ή τον ψεύτη που συκοφαντεί.

Την υπογραφή μου δεν την αλλάζω.
Δεν την αλλάζω γιατί δεν αναφέρεται πουθενά ο Blizard.
Δεν την αλλάζω γιατί έσκουζε και έκλαιγε γιατί υποστήριζε ότι δεν το είπε.
Δεν την αλλάζω γιατί όταν ανέφερα το όνομά του μου στείλατε Pm να το βγάλω και αυτός σας δουλεύει κατάμουτρα.

Θα την αλλάξω και θα την κάνω πολύ χειρότερη αν δεν δοθούν οι αποδείξεις που μας χρωστάει. Το θέμα δεν έχει να κάνει με τίποτε άλλο πλέον. Το ότι δεν καταλαβαίνει είναι γεγονός. Αλλά εδώ προσβάλει κόσμο και σας φταίει η υπογραφή μου...
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.509
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΕ....

Διαβασα με πολυ προσοχη τη μακροσκελη "αποκαλυψη",σ ενα θεμα που δεν μ ενδιαφερει, μολονοτι με στεναχωρει....

Ετσι ακριβως αντιλαμβανομαι τη μεσολαβητικη προσπαθεια,οπως κατατεθηκε με πολυ απλα παραδειγματα για να καταλαβει και ο πιο αδαης----(βλεπε εμενα.)
Πολλα πυροτεχνηματα θα μπορουσαν ν αποφευχθουν με εγκαιρη επεμβαση!

:respect: :respect: :rei:





































P.S.Φερε μου πισω τωρα τον Ντοχερτυ!
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...





Mάλιστα!!!wall_1
Ωραία........wall_2
Τώρα να σχολιάσω ή όχι??wall_2
Είσαι σίγουρος ότι θες να σε πάρω τηλέφωνο??:mad_3: :mad_3: :mad_3:

Αν τολμάς... :mad_2::mad_2::mad_2:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Το μέλος blizard, αν δεν αλλάξει άμεσα την υπογραφή του, θα μπαναριστεί.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Βρε μην ασχολείστε με τις υπογραφές του bliz.
Ήμαρτον δηλαδή…
Αυτό είναι το έγκλημα του;
Εδώ μας εχει σύρει ένα σωρό και κάνουμε την πάπια εδώ θα κολλήσουμε;
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Re: Απάντηση: Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Βρε μην ασχολείστε με τις υπογραφές του bliz.
Ήμαρτον δηλαδή…
Αυτό είναι το έγκλημα του;
Εδώ μας εχει σύρει ένα σωρό και κάνουμε την πάπια εδώ θα κολλήσουμε;
...και θα βγει και θα λέει ότι έγινε ban λόγω της υπογραφής του.
Εντάξει, τον Αλ Καπόνε τον πιάσανε για φοροδιαφυγή γιατί και μάγκας ήταν και έξυπνος και αδίστακτος. Αλλά ο Blizard; Και αυτός για φοροδιαφυγή.
Προσωπικά είμαι 100% αντίθετος στο ban στη συγκεκριμένη περίπτωση. Μία αποκάλυψη των ψεμάτων που λέει, αρκεί...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ελάτε ρε παιδιά τώρα που θα δώσουμε σημασία στις καταγγελίες blizard...
Ο κύριος απαλλάσσεται λόγω υπερβολικού gaming...
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Γιάννη έγραψες, έγραψες, έγραψες... Αλλά για την ταμπακιέρα για την οποία συζητάμε δεν έκανες κουβέντα. Προσωπικά αφήνω τον Blizard στον κόσμο του και επικεντρώνομαι στο
"ότι υπάρχει μια ομάδα-κλίκα-παρέα από mods-reviewer και troll που δρα εναντίων ατόμων ή απόψεων που δεν τους αρέσουν";
Εδώ εκφράζει σοβαρότατες κατηγορίες που θίγουν υπολήψεις και συγκεκριμένα άτομα, αλλά δεν κάνεις κουβέντα. Το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις είναι να ζητήσεις αποδείξεις και αν δεν τις πάρεις να μάθουμε όλοι ότι, εκτός των άλλων είναι και ψεύτης και συκοφάντης. Αν τις πάρεις, να παραιτηθούν άμεσα οι εν λόγω συντονιστές και να αποκαλυφθούν ποιοί από εδώ μέσα είναι reviewers.
Δεν μπορεί κανένας μικροτσούτσουνος, κομπλεξικός, αρπαγμένος, ηλίθιος, βλαμμένος, κακοήθης, ψεύτης, χαμένος (διάλεξε όποιο επίθετο θέλεις) να προσβάλει κόσμο και οι διαχειριστική ομάδα να κάνει την πάπια. Ο Connor banαρίστηκε επειδή είπε τη λέξη "γραφικός". Και εδώ έχουμε ή την κλίκα των mods-troll-reviewers που αλωνίζει ή τον ψεύτη που συκοφαντεί.

Την υπογραφή μου δεν την αλλάζω.
Δεν την αλλάζω γιατί δεν αναφέρεται πουθενά ο Blizard.
Δεν την αλλάζω γιατί έσκουζε και έκλαιγε γιατί υποστήριζε ότι δεν το είπε.
Δεν την αλλάζω γιατί όταν ανέφερα το όνομά του μου στείλατε Pm να το βγάλω και αυτός σας δουλεύει κατάμουτρα.

Θα την αλλάξω και θα την κάνω πολύ χειρότερη αν δεν δοθούν οι αποδείξεις που μας χρωστάει. Το θέμα δεν έχει να κάνει με τίποτε άλλο πλέον. Το ότι δεν καταλαβαίνει είναι γεγονός. Αλλά εδώ προσβάλει κόσμο και σας φταίει η υπογραφή μου...

Ο τυφλος δεν βλεπει ,ο κουφος δεν ακουει.

Βασιλη δεν θα σου πω τι να κανεις και τι να μην κανεις.
Απλα θελω να ξερεις ασχετα αν και εσυ ησουν υπερ του δεοντος υπερβολικος και καποιες φορες προκλητικος
ΣΥΜΦΩΝΩ στην ΟΥΣΙΑ του πραγματος .
Εχεις εστιασει ακριβως, αλλα με λαθος τροπο.
Βεβαια και ο τροπος χωραει συζητηση μιας και ΔΕΝ υπαρχουν πολλοι τροποι
οταν υπαρχει ελλειψη αλλων πραγματων.
Ξερουμε ουτως η αλλως την ριζα του κακου.
Ειναι κριμα ανθρωποι που αγαπουν το AVSite, να πρεπει πλεον να αποδειξουν οτι δεν ειναι ελεφαντες .
Εξαλλου αν ελεγα οτι διαφωνω μαζι σου θα με φωναζες ...Πινοκιο ;

Ο κουφος δεν βλεπει ,ο τυφλος δεν ακουει.
Εισαι ελεφαντας.



 

Attachments



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.360
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top