Η Διαχειριστικη ομαδας θα επρεπε να ειναι...

Η Δ.Ο στο μελλον θα πρεπει να ειναι...

  • Περισσοτερο ελαστικη.

    Votes: 9 13,4%
  • Περισσοτερο αυστηρη.

    Votes: 21 31,3%
  • Να συνεχισει οπως σημερα.Αψογη δουλεια!

    Votes: 26 38,8%
  • Δεν παει να βγαλει τα ματια της?

    Votes: 11 16,4%

  • Total voters
    67
Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Βασιλη δεν θα σου πω τι να κανεις και τι να μην κανεις.
Απλα θελω να ξερεις ασχετα αν και εσυ ησουν υπερ του δεοντος υπερβολικος και καποιες φορες προκλητικος
Πραγματικά θα εκτιμούσα ένα παράδειγμα. Γιατί ή κάνεις λάθος ή εγώ παρασύρθηκα και παραφέρθηκα, οπότε σε αυτή την περίπτωση χρωστάω μια συγγνώμη.
Φίλε Ανδρέα, αν μπεις στη διαδικασία να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας, το παιχνίδι το έχασες πριν καν αρχίσει.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Ελάτε ρε παιδιά τώρα που θα δώσουμε σημασία στις καταγγελίες blizard...
Ο κύριος απαλλάσσεται λόγω υπερβολικού gaming...
Thanks αλλά να θυμάσαι ότι εσύ δεν απαλλάσσεσαι λόγω υπερβολικής ιππασίας καλαμιού ... η θέση που έχεις απαιτεί την ελάχιστη αξιοπρέπεια και σωστή συμπεριφορά απέναντι στους "κατώτερούς" σου χρήστες.
(προσπάθησε να κατέβεις λίγο και να δεις πως είναι τα πράγματα από το έδαφος)

----------

Η υπογραφή μου δεν είναι σε άλλο topic, μόνο εδώ φαίνεται 2-3 φορές, και έχει μοναδικό σκοπό να δώσει μια γεύση σε όλους πόσο άθλια είναι μια από τις μεθόδους που
χρησιμοποιείτε εναντίων όσων τολμάνε να αναφέρουν απόψεις αντίθετες με τις δικές σας.
(προκαλεί μηδενική ζημιά δηλαδή, και απλά είναι έμπρακτη απόδειξη για όσα ισχυρίζομαι)


Επίσης δεν είναι ηθικό να απαιτήσει κανείς να σβήσω την υπογραφή μου γιατί ΔΕΝ κάνατε το ίδιο με το μέλος της παρέας σας.
(Αντίθετα την προκαλέσατε , γελάγατε , στην συνέχεια κάνατε μόκο και ανεχόσασταν όσους την υπερασπίζονταν , ενώ τελικά παρακαλέσατε τον χρήστη να βγάλει απλά το όνομα μου.
(Το ίδιο περιμένω και σε αυτή την περίπτωση... αν θέλετε απλά να βγάλω το όνομα ενημερώστε με)
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Πραγματικά θα εκτιμούσα ένα παράδειγμα. Γιατί ή κάνεις λάθος ή εγώ παρασύρθηκα και παραφέρθηκα, οπότε σε αυτή την περίπτωση χρωστάω μια συγγνώμη.
Φίλε Ανδρέα, αν μπεις στη διαδικασία να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας, το παιχνίδι το έχασες πριν καν αρχίσει.
Βασιλη ΔΕΝ χρωστας τιποτα και σε κανεναν
Για τα "αλλα".. βλεπουμε...
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Με ποιο δικαίωμα ρε επιβάλεις σε εμένα να την βγάλω και στον άλλο να την κρατάει ?
Με ποιο δικαίωμα απαγορεύετε να αναφερθεί άποψη αντίθετη με αυτή της ομάδας σας ?

Δεν θέλω το "δικό μας είναι το forum και ότι θέλουμε κάνουμε" αλλά αν μπορείς να βρεις κάτι πέρα αυτού.

ΥΓ
Τέσπα, εγώ φυσικά δεν την σβήνω αφού δεν έγινε κάτι ανάλογο και με αυτή του unfo, και θα ήθελα να πω ευχαριστώ στα παιδιά που έχουμε συζητήσει εδώ, και να προσέχετε πάντα ποιους εμπιστεύεστε.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Επειδή το θέμα έχει παρατραβήξει και έχουμε γίνει όλοι μας υπερβολικοί, το θέμα πρέπει να λήξει εδώ και τώρα.

Προκαλώ τον blizard σε gaming fight. GTHD mate. Και τα 10 αυτοκίνητα. Μία πίστα. Οποιος γράψει συνολικά τους καλύτερους χρόνους κερδίζει. μουαχαχα

Θα είναι λάθος να μπαναριστεί ο μπλιζ κατά την γνώμη μου. Αν αγνοήσουμε τον, αδικαιολόγητο και χωρίς βάση, φανατισμό του, ψάχνει τόσα πολλά για το PS3 που μπορεί να φέρει ειδησεις στην games. Απλά τώρα έχει πάρει αναποδες όπως και όλοι μας...

Μπορούμε να του βάλουμε ενα title! PS3 Fanatic ή κάτι αναλογο (Βασίλη μην πεις τίποτα γιατί κι εμενα για αστείο ειναι το Γλόμπαλ οπόταν και για σένα αστείο θα ειναι το PS3 Fanatic ή το υπουργος Sony :lol: )

Είναι αύγουστος...δεν κανει ban πρωτομηνιατικα-καλοκαιριατικα. πειράζει στο στομαχι! ;-)
 




Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Επίσης, αυτός που μονίμως στέλνει pm σε όποιον βρει εκφράζοντάς τους την δική του δυσαρέσκεια στο... σύστημα, καλά θα είναι να αφήσει τις μεγαλοστομίες, να βρει επιτέλους το θάρρος να μας μιλήσει ευθέως και να θέσει τα αιτήματά του... :happy_4:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.364
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top