"Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.894
Reaction score
41.125
Να τα χαίρεται ο άνθρωπος. Ότι τον ευχαριστεί κάποιον καλό είναι.

Όμως μεταξύ μας, αν εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα έλεγα στον κο vmanta να ΜΗΝ πάει να ακούσει και τα ML γιατί μπορεί να του αρέσουν περισσότερο και να σου φέρει τα Acoustic Zen στο κεφάλι. :cool_11: :cool_11:

...

Θα σε φωνάξω αν είναι...γιατί είναι και βαριά τα ρημάδια!
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Καλά ρε είσαι και Μανιάτης, λίγο αυτοσεβασμό δεν έχεις? Να πεις ΝΑΙ ρε πούστη έκανα λάθος και είπα υπερβολές. Τίποτε δεν σε συγκινεί?

- Καλά θα κάνεις από εδώ και πέρα, να βουτάς την γλώσσα σου στην χλωρίνη πριν μιλήσεις για μεθοδεύσεις. Το ίδιο να κάνεις και πριν μοστράρεις τα προϊόντα σου για τα καλύτερα του κόσμου, διότι:
1. Μίλησες απαξιωτικά για τα ηχεία χωρίς να τα έχει ακούσει.
2. Είπες ότι υπάρχει καλύτερη λύση και φθηνότερη από την τιμή του power buy.
3. Είπες ότι το μεθοδεύσαμε υπερθεματίζοντας τις αρετές των ηχείων, αφήνοντας υπονοούμενα ότι έχουμε όφελος.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΑ!
Αυτό ήταν το ανέκδοτο του μήνα. :cool_11: :cool_11: :cool_11:

...
Δεν ειμαι ασχετος σαν και σενα "φιλε' μου.

Το ξερω οτι ειναι ενεργα.

Εγω βλεπω εσας να κανετε τις ΠΑΠΙΕΣ!

ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΥΘΕΩΣ!

Δεν μιλησα ποτε για σκοπιμοτητες συκοφαντη και μην βαζεις λογια που δεν εχω πει ποτε στο στομα μου!

Μιλησα για καταφανη ελλειψη δεοντολογιας!

Και στο τελος τελος δεν υπαρχω μονο εγω στην αγορα! Υπαρχουν παρα πολλοι! Προτασεις σαν την δικια μου εχουν κι αλλοι! (πιθανολογω..)

ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (υποτιθεται..) ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΔΕΙΚΝΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!

Τιποτα απο ολα αυτα δεν συνεβη!

Αρα που ειναι η αντικειμενικοτητα σας και η δεοντολογια σας?
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ως ηχεία φαίνεται ότι έχουν την ίδια τιμή.
Με την μικρή λεπτομέρεια ότι είναι ενεργά σε όλο το φάσμα τους ε? Δηλαδή με 2,5 χιλιάρικα παίρνεις ηλεκτροστατικά και τελικούς για να τα οδηγήσεις...

Μια και ισχυρίστηκε ότι δεν είναι καλή πρόσφορα, αν μπορεί να δώσει αντιπροσφορά σε αυτό, εδώ είμαστε. :happy_4:

...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Δεν ειμαι ασχετος σαν και σενα "φιλε' μου.
Το ξερω οτι ειναι ενεργα.
Εγω βλεπω εσας να κανετε τις ΠΑΠΙΕΣ!
ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΥΘΕΩΣ!
Δεν μιλησα ποτε για σκοπιμοτητες συκοφαντη και μην βαζεις λογια που δεν εχω πει ποτε στο στομα μου!
Μιλησα για καταφανη ελλειψη δεοντολογιας!
Και στο τελος τελος δεν υπαρχω μονο εγω στην αγορα! Υπαρχουν παρα πολλοι! Προτασεις σαν την δικια μου εχουν κι αλλοι! (πιθανολογω..)
ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (υποτιθεται..) ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΔΕΙΚΝΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!
Τιποτα απο ολα αυτα δεν συνεβη!
Αρα που ειναι η αντικειμενικοτητα σας και η δεοντολογια σας?
- Την τύφλα σου ήξερες. Φυσικά και δεν ήξερες ότι είναι ενεργά, φάνηκε από την απορία σου για την τιμή. Όχι μόνον μίλησες για ένα ηχείο που δεν άκουσες, αλλά δεν είχες μπει στον κόπο να διαβάσεις καν το προσπέκτους. Και μιλάς εσύ για δεοντολογία. Ωραίος επαγγελματίας είσαι ρε.
- Από Ελληνικά σκίζεις. Δεν έχουμε σκοπιμότητες αλλά δεν είμαστε αντικειμενικοί και μας χαρακτηρίζει μια καταφανής έλλειψη δεοντολογίας. Τι πίνεις και δεν μας δίνεις?
- Προτάσεις σαν την δικιά σου έχουν κι άλλοι. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΕΣ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΤΟΥ POWER BUY. Σε προκάλεσα να βρεις σύστημα στα ίδια λεφτά και δεν μπορείς. Τέλος, άντε γειά και από εδώ και στο εξής να μην είσαι τόσο ανεύθυνος γιατί γίνεσαι ρεζίλι.

...
 

Μηνύματα
52
Reaction score
0
διαβασα προσεκτικα το ριβιου. ο μεσιε Τσαντουλης προτεινει σαν καλυτερη
μεθοδο την κατευθειαν οδηγηση του πιουριτυ από ένα λαμπατο cd
bluenote koala χωρις προενισχυτη. λογικο μιας και τα
καλα λαμπατα μπαφερ οδηγουν σχεδον τα παντα.
αρα συνολικο κοστος για ένα ολοκληρωμενο συστημα
πιουριτυ 2600+κοαλα1200+μακρυ ιντερκονεκτ μπελντεν 100 εως 200=
4000τα παντα για να ακουσεις χωρις να χρειαζεσαι τιποτα άλλο.
για να μην την πεσουνε στον κο καθηγητη τωρα και για το κοαλα
συνιστω στο μιουζικ λαβερ και την αυλη του να διαβασουνε
το τεστ του κορακακη στο χαι φιντελιτυ …
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
- Την τύφλα σου ήξερες. Φυσικά και δεν ήξερες ότι είναι ενεργά, φάνηκε από την απορία σου για την τιμή. Όχι μόνον μίλησες για ένα ηχείο που δεν άκουσες, αλλά δεν είχες μπει στον κόπο να διαβάσεις καν το προσπέκτους. Και μιλάς εσύ για δεοντολογία. Ωραίος επαγγελματίας είσαι ρε.
- Από Ελληνικά σκίζεις. Δεν έχουμε σκοπιμότητες αλλά δεν είμαστε αντικειμενικοί και μας χαρακτηρίζει μια καταφανής έλλειψη δεοντολογίας. Τι πίνεις και δεν μας δίνεις?
- Προτάσεις σαν την δικιά σου έχουν κι άλλοι. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΕΣ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΤΟΥ POWER BUY. Σε προκάλεσα να βρεις σύστημα στα ίδια λεφτά και δεν μπορείς. Τέλος, άντε γειά και από εδώ και στο εξής να μην είσαι τόσο ανεύθυνος γιατί γίνεσαι ρεζίλι.

...
Γιατι βρε καραγκιοζακο του hifi εσυ τα εχεις ακουσει τα ACOUSTIC ZEN η τα Von Scweikert και παει λεγοντας, που τα λοιδωρεις συνεχως????

Εγω εχω ακουσει ενα σκασμο μοντελα της Martin Logan.

Εσυ τι εχεις ακουσει βρε μιασμα των site???

Ασχετε
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Να τα χαίρεται ο άνθρωπος. Ότι τον ευχαριστεί κάποιον καλό είναι.

Όμως μεταξύ μας, αν εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα έλεγα στον κο vmanta να ΜΗΝ πάει να ακούσει και τα ML γιατί μπορεί να του αρέσουν περισσότερο και να σου φέρει τα Acoustic Zen στο κεφάλι. :cool_11: :cool_11:

...
Στο κεφαλι θα φατε τις μουτζες της αρκουδας εσυ και κανα δυο αλλοι απο δω μεσα!

ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟΙ!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Άντε στην τρύπα σου ρε αγοράκι που σου τελείωσαν τα επιχειρήματα και αμολάς χαρακτηρισμούς πάλι.

Εδώ μιλάμε σοβαρά δεν έχουμε άλλο όρεξη να ασχολούμεθα με την φαιδρή προσωπικότητά σου. Looser. :happy_4:

...
 


Μηνύματα
2.868
Reaction score
250
Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Αν νομίζετε ότι ο χαριτωμένος wall_1 αυτός διάλογος

προάγει το άθλημα τότε συγχαρητήρια :mad_3:.



Κανείς δεν μπορεί να προεξοφλήσει ότι ένα σύστημα

το ίδιο φτηνό ή ακόμη φτηνότερο δεν μπορεί να παίξει

υπό συνθήκες καλύτερα από αυτό που σωστά ανέφερε ο

Cruyff.

Ποτέ κανείς δεν πρέπει να κριτικάρει κάτι που δεν έχει

ακούσει πολύ προσεκτικά και μεθοδικά είτε αυτό

λέγεται purity είτε λέγεται Acoustic zen είτε Von Scweikert.....
 

Μηνύματα
3.797
Reaction score
0
Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Αν νομίζετε ότι ο χαριτωμένος wall_1 αυτός διάλογος

προάγει το άθλημα τότε συγχαρητήρια :mad_3:.



Κανείς δεν μπορεί να προεξοφλήσει ότι ένα σύστημα

το ίδιο φτηνό ή ακόμη φτηνότερο δεν μπορεί να παίξει

υπό συνθήκες καλύτερα από αυτό που σωστά ανέφερε ο

Cruyff.

Ποτέ κανείς δεν πρέπει να κριτικάρει κάτι που δεν έχει

ακούσει πολύ προσεκτικά και μεθοδικά είτε αυτό

λέγεται purity είτε λέγεται Acoustic zen είτε Von Scweikert.....
+1
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Κανείς δεν μπορεί να προεξοφλήσει ότι ένα σύστημα το ίδιο φτηνό ή ακόμη φτηνότερο δεν μπορεί να παίξει
υπό συνθήκες καλύτερα από αυτό που σωστά ανέφερε ο Cruyff.
Φυσικά!
Το θέμα είναι να προταθεί ένα της ίδιας τιμής και όχι ένα σε όσα χρήματα βολεύεται ο εκάστοτε έμπορος. Εγώ γι αυτό άνοιξα το θέμα για να του δώσω την ευκαιρία, παρόλο που έχει πει τόσα για το site (την σφηκοφωλιά). Αν δεν καταλαβαίνει όμως καν ότι τα ML είναι ενεργά τι συζητάμε?

...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.103
Reaction score
20.580
Εγω βλεπω εσας να κανετε τις ΠΑΠΙΕΣ!

ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΥΘΕΩΣ!

Δεν μιλησα ποτε για σκοπιμοτητες συκοφαντη και μην βαζεις λογια που δεν εχω πει ποτε στο στομα μου!

Μιλησα για καταφανη ελλειψη δεοντολογιας!

Και στο τελος τελος δεν υπαρχω μονο εγω στην αγορα! Υπαρχουν παρα πολλοι! Προτασεις σαν την δικια μου εχουν κι αλλοι! (πιθανολογω..)

ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (υποτιθεται..) ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΔΕΙΚΝΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!

Τιποτα απο ολα αυτα δεν συνεβη!

Αρα που ειναι η αντικειμενικοτητα σας και η δεοντολογια σας?

Δύο φορές, εγώ προσωπικά, σου έχω ζητήσει να δώσεις ηχεία στο AVSite για review. Δύο φορές! Και τις δύο φορές άλλαξες κουβέντα σφυρίζοντας αδιάφορα. Μα καλά... Δεν ντρέπεσαι λιγάκι;
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Αν νομίζετε ότι ο χαριτωμένος wall_1 αυτός διάλογος

προάγει το άθλημα τότε συγχαρητήρια :mad_3: ....
Συμφωνώ και το επεκτείνω.
Έχετε αφήσει όλους μας ξερούς με την ευγένεια και τους τρόπους σας.

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!

Και μην ακούσω το παιδικό "αυτός άρχισε πρώτος". :mad_3:

Αν δεν μπορείτε να αντιπαραθέσετε απόψεις με αποδεκτά κόσμιο τρόπο, μάλλον πρέπει να σκεφτείτε το ενδεχόμενο να σταματήσετε να γράφετε.

Το πρόβλημα είναι δικό σας. Για τους άλλους είναι εύκολη η λύση. Σταματούν να σας διαβάζουν, μόλις κουραστούν κι' άλλο.
Σεις όμως δεν θάχετε δεύτερη ευκαιρία.

Shine off. :cool_4:
 


Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Copy από το review.

"Περιλαμβάνει μια υποδοχή rca για σύνδεση του ηχείου

κατευθείαν με προενισχυτή ή ψηφιακή πηγή ή phono προενισχυτή

με ρυθμιζόμενη έξοδο .



Το ηχείο όμως μπορεί να συνδεθεί και με εξόδους ηχείων

που βρίσκονται σε όλους τους τελικούς ενισχυτές ή τους

ολοκληρωμένους."


Αρα οι επιλογές είναι:

- Πηγή με ρυθμιζόμενη έξοδο (?)
- Προενισχυτής
- Ολοκληρωμένος ή Τελικός (παρακάμπτει τα δικά του ενισχυτικά)


To review με τι έγινε από τα παραπάνω?

Oι δοκιμές και οι μετρήσεις έγιναν, αν δεν κάνω λάθος, με το ηχείο ως ενεργό.
Ας μας πει κι ο Βασίλης για να είμαστε 100% σίγουροι...

Οι μπόρνες για σύνδεση καλωδίου ηχείων προσωπικά θεωρώ πως είναι εκεί κυρίως για ψυχολογικούς λόγους και για να μην πάει "στράφι" κάποιος ακριβός τελικός που μπορεί να έχει ήδη ο αγοραστής...
Μία δοκιμή με χρήση ξεχωριστού τελικού θα αδικούσε τα Purity διότι ένα σημαντικό πλεονέκτημα που έχουν είναι ότι το crossover τους έχει σχεδιαστεί για να ταιριάζει 100% με τους ενσωματωμένους ενισχυτές.
Όπως λέει και η ίδια η ML στην επίσημη σελίδα:

Ultimate Performance RCA Connection

To achieve ultimate performance with the Purity use of the RCA line level connection is recommended.

Επίσης δεν θα υπήρχε και κάποια πρακτική χρησιμότητα για μία τέτοια δοκιμή εφόσον (είμαι σίγουρος πως - και για να μην πω όλοι) η συντριπτική πλειοψηφία των μελών που συμμετέχουν στο Power Buy σκοπεύουν να χρησιμοποιήσουν τα ηχεία ως έχουν, δηλ. με τους ενισχυτές τους.


Τελικώς...
Θεωρώ ότι οι άμεσοι ανταγωνιστές των Purity στην "πιάτσα" είναι τα σετ ηχείων-τελικών μέχρι τα 2500 ευρώ. Εναλλακτικά, θα μπορούσαν να γίνουν και δεκτά σετ τελικού-ηχείων μέχρι τα 3000-3200 ευρώ, το πολύ, εάν και εφόσον κάποιος μας εγγυηθεί οτι σε περίπτωση που παρουσιαστεί ενδιαφέρον για νέο power-buy (που δεν αποκλείεται να υπάρξει αν "πατήσουν" τα Purity όπως ισχυρίζεται ο κ. Θεοφιλάκος), θα μπορέσουμε να τα αποκτήσουμε με περίπου 2500 ευρώ.

Αν μπορέσει να βρει κάποιο τέτοιο σετ ο κ. Θεοφιλάκος μπορούμε να περάσουμε στην επόμενη φάση, αυτή της επιλογής του προενισχυτή και της πηγής ή, ενδεχομένως, απλά μίας πηγής με μεταβλητή έξοδο.
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Καλά ρε παιδιά δεν βαρεθήκατε να συνδιαλέγεστε με ντουβάρια;

Όποιος έμπορος ή αντιπρόσωπος πιστεύει ότι έχει κάτι καλό να αντιπαραθέσει σε ανταγωνιστική τιμή σε σχέση με τα ML το κάνει. Αλλιώς απλά δέχεται ότι υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Σε μία αγορά που οι αντιπρόσωποι και οι έμποροι είναι περισσότεροι από τους πελάτες τελικά βρέθηκε μόνο ένας (το καμάρι της Μάνης) να βγει και να λέει τα όσα λέει για το Power buy. Δεν είδα κανέναν άλλον να αντιδρά τοιουτοτρόπως. Βεβαια θυμίζω ότι μιλάμε για τον super - duper αντιπρόσωπο που μόνο αυτός έχει τίμια μηχανήματα...

Ο Musiclover κατά την προσφιλή του συνήθεια λοιπόν, κλαίγεται όπως τα γυφτάκια στα φανάρια, μήπως και τσιμπήσει κανένα 5000€ (δηλ. πελάτη κατά την δική του διάλεκτο). Αν είχε κάτι ανάλογο, σε ανάλογη τιμή θα μας είχε ζαλίσει τον έρωτα εδώ και ένα μήνα. Προφανώς για να αερολογεί, απλά προσπαθεί μήπως και μεταπείσει κανέναν αγοραστή των ML...

Απλά αγνοήστε τον...
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Καλά ρε παιδιά δεν βαρεθήκατε να συνδιαλέγεστε με ντουβάρια;

Όποιος έμπορος ή αντιπρόσωπος πιστεύει ότι έχει κάτι καλό να αντιπαραθέσει σε ανταγωνιστική τιμή σε σχέση με τα ML το κάνει. Αλλιώς απλά δέχεται ότι υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Σε μία αγορά που οι αντιπρόσωποι και οι έμποροι είναι περισσότεροι από τους πελάτες τελικά βρέθηκε μόνο ένας (το καμάρι της Μάνης) να βγει και να λέει τα όσα λέει για το Power buy. Δεν είδα κανέναν άλλον να αντιδρά τοιουτοτρόπως. Βεβαια θυμίζω ότι μιλάμε για τον super - duper αντιπρόσωπο που μόνο αυτός έχει τίμια μηχανήματα...

Ο Musiclover κατά την προσφιλή του συνήθεια λοιπόν, κλαίγεται όπως τα γυφτάκια στα φανάρια, μήπως και τσιμπήσει κανένα 5000€ (δηλ. πελάτη κατά την δική του διάλεκτο). Αν είχε κάτι ανάλογο, σε ανάλογη τιμή θα μας είχε ζαλίσει τον έρωτα εδώ και ένα μήνα. Προφανώς για να αερολογεί, απλά προσπαθεί μήπως και μεταπείσει κανέναν αγοραστή των ML...

Απλά αγνοήστε τον...
Βρε "ειδημονα" καραπροκατειλημενε κακοηθη τυπε τον τιτλο του thread ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ????

ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ???

ΤΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ???

ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ??

Παραδεχτειτο κυριοι! ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΙΩ!
 

Μηνύματα
4.854
Reaction score
3
Απάντηση: Re: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

..
ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (υποτιθεται..) ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΔΕΙΚΝΥΕΤΕ!!!!!!!!!!!
..
Όχι αυτή είναι δουλειά άλλων . . . μπερδεύτηκες :happy_9:

Να τι έχεις πει:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο musiclover
Επισης οφειλλετε να εξηγησετε στους αμοιρους που σας παρακολουθουν οτι υπαρχουν βραβευμενα ηχεια με διθυραμβικες κριτικες στο εξωτερικο, στην ελληνικη αγορα, στην ιδια κατηγορια τιμης με αυτα που προτεινετε (κατ'εμε πολυ ανωτερα), αμεσα ανταγωνιστικα εντος και εκτος music lover. Για αυτο και συμφωνησα με τον κ.Μιχαηλο πριν.
Αυτά τα ηχεία ψάχνουμε που αναφέρεις.
Αλλά επειδή τα ML είναι ενεργά όπως ξέρεις πρέπει στην "ίδια κατηγορία τιμής" , όπως το γράφεις, να συμπεριλάβεις και τα ενισχυτικά τους.
Απλό δεν είναι ;

Όσο για την κόντρα που στήνεις, θέλεις εσύ να έρθει κάποιος για κόντρα με σύστημα που να κοστίζει 6.500€ και να συγκριθεί με το δικό σου των 4.400€ ?
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Απάντηση: "Ιδού η Ρόδος" κε Θεοφιλάκε...

Βρε "ειδημονα" καραπροκατειλημενε κακοηθη τυπε τον τιτλο του thread ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ????

ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ???

ΤΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ???

ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ??

Παραδεχτειτο κυριοι! ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΙΩ!

Στο thread με την δοκιμή των ML ποιος έγραφε τις βλακείες του ρε ήρωα???

Ποιος άφηνε υπονούμενα για τον Τσαντουλή βρε όργιο???

Άντε πιες καμμιά ρετσίνα πρωί πρωί να συνέλθεις...

Ειδικά για το αν "μας καις", η αντίδρασή σου είναι η φυσιολογική αντίδραση του τιποτένιου που νομίζει ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω του. Ξεκαβάλησε το "άτι" σου λοιπόν γιατί δυστυχώς θα διαπιστώσεις ότι ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω σου και επίσης η τιποτένια ύπαρξή σου, το μόνο που έχει προσφέρει μέχρι στιγμής στην κοινότητα του AvSite είναι να πετάει κοτσάνες και λάσπη...
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.705
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top