Ιστορικα Μηχανηματα.









Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
ALCHEMIST FORSEETI apd15a mkii

Πολυ καλος.... αν δεν καιγοταν τοσο ευκολα.
Δυο φορες μου ειχε καει, και την δευτερη μαλιστα πηρε σβαρνα και τα ηχεια.

Μου αρεσει που στο Google, βρηκα και αυτη τη φωτογραφια, που την ειχα τραβηξει οταν τον πουλουσα στο Ebay.

 

Μηνύματα
1.138
Reaction score
367
ALCHEMIST FORSEETI apd15a mkii

Πολυ καλος.... αν δεν καιγοταν τοσο ευκολα.
Δυο φορες μου ειχε καει, και την δευτερη μαλιστα πηρε σβαρνα και τα ηχεια.

Μου αρεσει που στο Google, βρηκα και αυτη τη φωτογραφια, που την ειχα τραβηξει οταν τον πουλουσα στο Ebay.

Τον είχα κι εγώ και με είχε ενθουσίασει θυμάμαι,με συντρόφευε για 3 χρόνια περίπου.Ευτυχώς δεν μου έπαθε ποτέ κάτι,αλλά έψηνα αυγά πάνω του.
 


Μηνύματα
13.642
Reaction score
6.607
cyrus 3+psx......καπου γυρω στο 1999,τα ειχα αγορασει δευτερο χερι απο καποιον που εφευγε μονιμα για το εξωτερικο και τα σκοτωνε. Αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει τοτε 170000 για αυτα μαζι με ενα tuner απο την ιδια σειρα.Τον κρατησα περιπου 2 χρονια και μπορω να πω οτι ειναι απο τα μηχανηματα που νοσταλγω.
 




Μηνύματα
504
Reaction score
228
cyrus 3+psx......καπου γυρω στο 1999,τα ειχα αγορασει δευτερο χερι απο καποιον που εφευγε μονιμα για το εξωτερικο και τα σκοτωνε. Αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει τοτε 170000 για αυτα μαζι με ενα tuner απο την ιδια σειρα.Τον κρατησα περιπου 2 χρονια και μπορω να πω οτι ειναι απο τα μηχανηματα που νοσταλγω.
Πες μας και για το cd που φαίνεται αριστερά στη φωτογραφία. Το CD-7 της Marantz δεν είναι?
Φοβερή παράδοση στο να παράγει καταπληκτικά players αυτή η εταιρία, σε όλες τις κατηγορίες τιμής.
 

Μηνύματα
13.642
Reaction score
6.607
Πες μας και για το cd που φαίνεται αριστερά στη φωτογραφία. Το CD-7 της Marantz δεν είναι?
Φοβερή παράδοση στο να παράγει καταπληκτικά players αυτή η εταιρία, σε όλες τις κατηγορίες τιμής.
φιλε Βασιλη,η φωτο ειναι απο το ιντερνετ,δεν ειναι απο τα δικα μου,βλεπεις δεν ειχα ψηφιακη τοτε......:(
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.871
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top