Καλώδια και θύματα

N

nickmitro

Guest
triffids εννοειται οτι τα εχω ολα (δεν και πολλα
Μη μου πεις οτι εχεις και τις πρωτες κασετες τους που ειχαν κυκλοφορησει πριν τον πρωτο δισκο γιατι θα σου στειλω ενα γνωστο να τις παρει,,θελεις δε θελεις.Μεχρι και ταξιδι στην Αυστραλια εκανε καποτε για να τις βρει αλλα επεστρεψε απρακτος.
 

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
Παιδιά για να καταλάβουμε και μεις που ειμεθα άσχετοι με τον χώρο του χαιεντ, όταν αλλάζετε ηχεία ή και ενισχυτικά αλλάζετε μετά αναγκαστικά και τα καλώδια με τα οποία έχετε τιουναρει το ηχοσυστημα σας?
 

Μηνύματα
7.275
Reaction score
11.827
Παιδιά για να καταλάβουμε και μεις που ειμεθα άσχετοι με τον χώρο του χαιεντ, όταν αλλάζετε ηχεία ή και ενισχυτικά αλλάζετε μετά αναγκαστικά και τα καλώδια με τα οποία έχετε τιουναρει το ηχοσυστημα σας?
Ε,ναι βρε συ. Αν το σύνολο έχει ογκώδη μπάσα ας πούμε, πρέπει να βάλεις το μαγικό καλώδιο που θα τα σφίξει λίγο. Απαράβατος κανόνας! Nooooooot!!! :D
 

N

nickmitro

Guest
Παιδιά για να καταλάβουμε και μεις που ειμεθα άσχετοι με τον χώρο του χαιεντ, όταν αλλάζετε ηχεία ή και ενισχυτικά αλλάζετε μετά αναγκαστικά και τα καλώδια με τα οποία έχετε τιουναρει το ηχοσυστημα σας?
Δεν υπαρχει αναγκαστικη αλλαγη καλωδιων οπως δεν υπαρχει και αναγκαστικη αλλαγη συσκευων.Και στις δυο περιπτωσεις,δοκιμαζεις στο σπιτι σου και αν ακουσεις διαφορα προς το καλυτερο, η οποια αξιζει και μπορεις να την πληρωσεις,προχωρας.Απλα πραγματα απο εναν επισης ασχετο με τον χωρο του χαι εντ.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
12.581
Reaction score
14.711
Μη μου πεις οτι εχεις και τις πρωτες κασετες τους που ειχαν κυκλοφορησει πριν τον πρωτο δισκο γιατι θα σου στειλω ενα γνωστο να τις παρει,,θελεις δε θελεις.Μεχρι και ταξιδι στην Αυστραλια εκανε καποτε για να τις βρει αλλα επεστρεψε απρακτος.
Οχι μονο τα βινυλια. Ηξερα ομως ενα παιδι (τοτε εννοω παιδι ) ομως που ειχε 2-3.
 

















Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.696
Μηνύματα
2.870.129
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top