Κασέτες








Μηνύματα
2.765
Reaction score
1.191
Υπάρχουν σε διάφορα sites TDK SA60 ή 90 σε Pack των 2 !
Σε όλα έχω πάρει τηλέφωνο δεν υπάρχουν πουθενά....
Tdk SA ψάχνω ( έχω ήδη SF, SA-X ) για καινούργια λέμε πάντα
 


Μηνύματα
85
Reaction score
120
Τις βρισκω στα Σουπερ Μαρκετς ΓΑΛΑΞΙΑΣ. Δεν ξερω αν φερνει συνεχεια ή εχουν ξεμεινει stock απο παλια.;)
Τι λες τώρα! Σε Super Market?! :idk:
[DOUBLEPOST=1556232497][/DOUBLEPOST]Σχετικό - άσχετο, αλλά πείτε μου, πότε πήγατε πρόσφατα σε τέτοιο πάρτυ... Εγώ σίγουρα πριν περίπου... 25 χρόνια. (Δε με κάλεσαν, μουσική έπαιζα... από κασέτες, πράγμα απερίγραπτο σε σχέση με δίσκους). Τα μεγάλα αγόρια θα καταλάβουν αν δουν το βίντεο:
 
Last edited:



Μηνύματα
1.447
Reaction score
1.102
Τι λες τώρα! Σε Super Market?! :idk:
[DOUBLEPOST=1556232497][/DOUBLEPOST]Σχετικό - άσχετο, αλλά πείτε μου, πότε πήγατε πρόσφατα σε τέτοιο πάρτυ... Εγώ σίγουρα πριν περίπου... 25 χρόνια. (Δε με κάλεσαν, μουσική έπαιζα... από κασέτες, πράγμα απερίγραπτο σε σχέση με δίσκους). Τα μεγάλα αγόρια θα καταλάβουν αν δουν το βίντεο:
Πολύ ωραίο το βιντεάκι, δεν έχω ξαναδεί dj αποκλειστικά με κασέτες..:o
Να γράψω κι εγώ οτί βρήκα κασέτες πρόσφατά σε my market!! 60 ή 70 λεπτά η μία.
Δεν σας λέω σε ποιό γιατί θέλω να τις πάρω και να τις μεταπουλήσω ως ΄΄σπάνιες''8-) ή ''συλλεκτικές'' :o αυτές που είχαν άλλο ήχο κλπ κλπ:p
 

Μηνύματα
1.017
Reaction score
1.189
Περιεργο δεν ειναι, να βρισκεις ακομα ευκολα κασετες και να μη βρισκεις καθολου cdr-audio, που ειναι πιο προσφατο μεσο αποθηκευσης???:smile:
 

Μηνύματα
738
Reaction score
295
Περιεργο δεν ειναι, να βρισκεις ακομα ευκολα κασετες και να μη βρισκεις καθολου cdr-audio, που ειναι πιο προσφατο μεσο αποθηκευσης???:smile:
Εχει μαγαζί στη Θεσσαλονίκη. 9 ευρώ τα 25 ή 1 ευρω το 1 με θήκη κανονική.
 


Μηνύματα
738
Reaction score
295
Εχει site αυτο το μαγαζι, για να το εχω στα υποψην?;)
Site δεν εχει.Top tape Κοκκιδης λέγεται 25ης Μαρτίου 79.Κάνε μια αναζήτηση έχει και τηλ κλπ. Κασέτες έχει μόνο τις ur απλές. Κάποτε είχε 3 μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη. Ήταν ο φτηνότερος. Είχα πάρει άπειρα κομμάτια. Το ίδιο και στα cd και dvd
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.050
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top