Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.603
Reaction score
94.495
Ποιος να το είπε άραγε; :)

''Θα προτιμούσα να ήμουν φτωχός γκέι παρά μουσουλμάνος (ή αριστερός)''
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Ποιος να το είπε άραγε; :)

''Θα προτιμούσα να ήμουν φτωχός γκέι παρά μουσουλμάνος (ή αριστερός)''
Ο adynaton μήπως? :p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ποιος να το είπε άραγε; :)

''Θα προτιμούσα να ήμουν φτωχός γκέι παρά μουσουλμάνος (ή αριστερός)''
Μήπως ο Joseph McCarthy θέλει να μας εκμυστηρευτεί κάτι....:rolleyes: :p :laugh:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
argi said:


oχι βεβαια (στουρναρας μοντ) , το σαμπακι ειναι καλο απο 15-20 ...πως λεμε 50-90.......μετα ετρωγε τα φαπιδια του απο τα κλιπς,
δεν κανω κουβεντα για τα θερια....οσο για τις πολυ χαμηλες περιμενω τις φημες της ενιμεντ για φτηνο <ανεμηστηρακι> ...........αν πραξει αυτο που ακουγεται , με 2 χαρτια θα εχουμε 10-20 κυκλους,τοτε το svs θα ειναι θαυμασια υλοποιηση για κουνελοσπιτο.....(οπως εχει 3 πορτ) θα μπαινει- βγαινει μπαμπας μαμα παιδι.....
argi said:

το svs εμεινε, ειναι ξεφτιλα να ξεφτυλιζεις ενα ξεφτυλισμενο προιον.
Κατα τα αλλα τα ev παιζουν απιστευτα καλα τους 20 κυκλους (αφου φανε μια ψιλοσοβαρη ισοσταθμιση)
πακετο με το κουνελοσπιτο σου ξεχαρμανιαζουν τη συκωταρια, και σου περνανε σε κοντοσουφλι, ολη τη νεφραμια και τα γλυκαδια καπακι.
:lol:
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.603
Reaction score
94.495
''Κλεμμένο'' από φιλαράκι του AVSite: :hi:


Το ψυχαναγκαστικό παίζει.

Ο κόσμος αγοράζει 90% ψυχολογία και 10% ουσία.

Όταν φτιάχνει ψυχολογία δεν έχει σημασία τι ακούει,

το χει ήδη μυθοποιήσει μέσα στο μυαλό του

και ακούει αυτό που παίζει μέσα στο κεφάλι του.

Η ακρόαση σαν διαδικασία είναι περιττή.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.537
- οι σχέσεις μας με τα συστήματά μας είναι ενίοτε ''μονογαμικές'' , ακούμε άλλα ( και σε άλλους χώρους ) που μπορεί να μας αρέσουν αλλά όχι για πάντα , οπότε παραμένουμε ευχαριστημένοι με το δικό μας

- εννοείται πως οι συγκρίσεις αφορούν παραπλήσια σε επίπεδο κόστους συστήματα

- αυτό όμως είναι ψυχικά και οικονομικά υγιές . . . φαντασθείτε το ανάποδο : . . . να μας αρέσουν όλα τ΄ άλλα πλήν του δικού μας


συμπερασματικά : -'' τα συστήματα είναι σαν τα τσιγάρα'' . . . μας αρέσουν ενδεχομένως διάφορα , αλλά καπνίζουμε μία μάρκα
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.537
- παλιά εξαρχιώτικη ( και όχι μόνο ) χασισοατάκα . . . .

'' τό κάρφωμα είναι το καλύτερο ξεκάρφωμα , όταν είσαι καρφωμένος και πας να το παίξεις ξεκάρφωτος '' . . . . :whistling:
 





stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
οτι εχεις ενα φορματ ηχου που δεν εχω εγω και το συστημα σου να παιζει σαν λατερνα ξεκουρδιστη, με πιανουν τα γελοια οταν λετε τετοια αστεια....:roflmao:
οταν βαζεις να ακουσεις η να δεις ταινια οι γειτονες δεν σου λενε κατι γιατι νομιζουν οτι περναει το σκουπιδιαρικο και μαζευει τα σκουπιδια......:roflmao:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ωραία τα οφθαλμολουτρα, μα αν δε συνοδεύονται από τους προβλεπόμενους χρόνους αντήχησης, μόνο για φωτογράφιση είναι.

Σα μια κουκλάρα τρανς με φωνή Ψαραντώνη, με πουλί και αιμορροΐδες. Άχρηστο εξάρτημα επί του έργου.. μόνο για στατική επίδειξη..
:rofl:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.222
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top