Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Το έχω παραγγείλει από Ρωσία!
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Το έχω παραγγείλει από Ρωσία!

:137::116: Τρελλό αγόρι...έχεις τίποτα γειτόνους ελληνοπόντιους που σε φτιάχνουν ;
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Οου! Υες! Μόλις μου ήρθε το Blue Ray ''The Comancheros'' του 1961 ξέρετε Τζών Γουέιν! και με Ελληνικούς υπότιτλους!!!:116::116::116:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

:137::116: Τρελλό αγόρι...έχεις τίποτα γειτόνους ελληνοπόντιους που σε φτιάχνουν ;
θελω κ γω τετοιους γειτονες!:116:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Πουλιέται ένα σπίτι δίπλα μου :137:
Ενοικιαζεται στοιχοιωμενη βιλα διπλα στο νεκροταφειο! :114:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Σήμερα παρέλαβα σε blue ray το THOR, με DTS-MA 7.1, και Ελληνικούς υπότιτλους ασφαλώς!!! :116:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Σήμερα παρέλαβα σε blue ray το THOR, με DTS-MA 7.1, και Ελληνικούς υπότιτλους ασφαλώς!!! :116:
:116::116:

Τέλεια εικόνα δεν έχει ;

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα, θα το δώ το βράδυ για άλλη μιά φορά...τώρα δικαναλιάζομαι :116:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

:116::116:

Τέλεια εικόνα δεν έχει ;

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα, θα το δώ το βράδυ για άλλη μιά φορά...τώρα δικαναλιάζομαι :116:

Τέλεια εικόνα, αλλά να, μου την σπάει λίγο ο ξανθός φλούφλης ρε γαμώτο! τέλος πάντων, περιμένω και τα τρία STAR WARS 4,5,6!
σε blue.:116:
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Και καλά κάνεις, σαν τον δικάναλο τίποτα! αλλά δεν το λέω για να μην με βρίζουνε!!! αρκετά τραβάω όταν λέω για τον CRT! :116:
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Τα Star Wars θα έρθουν από το εξωτερικό όπως είναι κλειστά και κατευθείαν θα πουληθούν. Δεν έχει σχέση η Odeon με τίποτα στην συγκεκριμένες ταινίες όσον αφορά το πακέτο ολόκληρο ή οι ταινίες, οπότε όπως θα το παραλάβει από το εξωτερικό, έτσι θα το παραδώσει και στα μαγαζιά. Οπότε για όσο αφορά το Star Wars, μην ανησυχείτε.
Μ' αρέσει που ήσουν και σίγουρος :204::204::204:
 

Μηνύματα
20
Reaction score
0
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Τα Star Wars θα έρθουν από το εξωτερικό όπως είναι κλειστά και κατευθείαν θα πουληθούν. Δεν έχει σχέση η Odeon με τίποτα στην συγκεκριμένες ταινίες όσον αφορά το πακέτο ολόκληρο ή οι ταινίες, οπότε όπως θα το παραλάβει από το εξωτερικό, έτσι θα το παραδώσει και στα μαγαζιά. Οπότε για όσο αφορά το Star Wars, μην ανησυχείτε.

:107:
ευτυχώς δεν πείραξε τίποτα η ODEON xaxaxaxa
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Με λίγα λόγια...Αγόρασαν την γερμανική έκδοση, αφού είχε ελληνικούς υπότιτλους, όμως ο ήχος δεν είναι HD στην αγγλική μπάντα.Ελα μωρέ, σιγά τώρα που θα το καταλάβει η πλέμπα ; Μερικοί μυστήριοι θα το καταλάβουν αλλά νααααααα ! Και περισσότερο κέρδος και οι περισσότεροι ικανοποιημένοι...άσχετα αν ακούμε τον Χερ Νταρθ Βέϊντερ και την Πριντσές Ντάμεν Λέϊα ...εδώ που τα λέμε του Νταρθ του πάνε τα γερμανικά με τέτοιο κράνος που φοράει :204::204:

Πάρτε μια γεύση να γουστάρετε :405:

 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
128
Reaction score
8
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Mπορεί κάποιος παρακαλώ να στείλει link ρώσικου site για blurays καθώς δε θέλω να δώσω μία στην Odeon;
 

Μηνύματα
357
Reaction score
0
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Στειλτε ενα mail με το link αυτο του θεματος στην ODEON να καταλάβει οτι δεν ειμαστε ζώα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.564
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top