Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Εγω το εχω αγορασει αλλα εχει 2 δισκακια μεσα !

Ειναι της odeon
ναι της odeon ειναι, κ γω το αγορασα κ ειχε 1 δισκακι μεσα, το εξωφυλλο ομως γραφει για 2!!!
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

ναι της odeon ειναι, κ γω το αγορασα κ ειχε 1 δισκακι μεσα, το εξωφυλλο ομως γραφει για 2!!!
Σταθη ξανακοιταξα και μεσα εχει ενα bluray και ενα dvd !

Tο dvd περιεχει παλι την ταινια σε κανονικη αναλυση και τα special features
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Σταθη ξανακοιταξα και μεσα εχει ενα bluray και ενα dvd !

Tο dvd περιεχει παλι την ταινια σε κανονικη αναλυση και τα special features
Πωωω μλκ έχεις λαλήσει τελείως απ' τα τρεχάματα :142::143: αυτά που γράφω παραπέντε, τα ξαναγράφεις και τέταρτο :142:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ελα μη μου τον μαλωνεις κ χει πολλα στο καφκαλη του χαχαχαχαχααααααα!!!!! Ρε τωρα με τα τρεχαματα πρεπει να βρουμε αντικαταστατη για τις ειδικες εκδοσεις το νου σου κρητικε!!!
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Ψιλικά, τσιγάρα, εφημερίδες...συνέχεια !!! Και στο The Mechanic που κυκλοφόρησε προχτές τα ίδια έχουν κάνει.Μιλάμε η ταινία δεν βλέπεται !!! φτού σας γύφτοι ! :141::141:

VC-1: Profile: Advanced@3 Resolution: 1920:1080i Frame rate: 25

Και 28.90 αγορά !!! στους γιατρούς να τα φάτε !!!!
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
οσο παει κ χειροτερεευει η κατασταση απ οτι βλεπω!!! Ας ειναι καλα οι Ρωσσοι......
 

Μηνύματα
113
Reaction score
0
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Εχουμε καμια επισημη απαντηση για τη σφαγη και αυτου του δισκου η το παιζουν κινεζοι;
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Ψιλικά, τσιγάρα, αναπτήρες...

The way back και The King's Speech η νέα σφαγή...μου χαλάσατε το σαββατόβραδο αρκουδιάρηδες :413:

Τζάμπα τα 4 ευρώ της ενοικίασης, στους γιατρούς να τα φάτε χάπια ρε ! Σας είπε κανένας ότι άμα στρετσάρετε το κάδρο δείχνει καλύτερα η ταινία ; Σαν αυγό είναι τα μούτρα του Κόλιν Φερθ ρε χαμένοι, η μήπως σας είπε κανείς ότι τα 50hz είναι ότι πρέπει για μπλέ δισκάκια ; Οι κατασκευαστές δεν λένε "απόλυτη κινηματογραφική απόλαυση" με τα 24hz ;;; Σας είπε κανένας ότι ο VC-1 είναι ο κορυφαίος codec και τον χρησιμοποιείται κατά κόρον ; Τον κακό σας τον καιρό εγχώριοι γύφτοι διανομείς, που να κλείσετε όλοι να ησυχάσουμε...
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Πραγματικά χάλι-μαύρο η εικόνα του συγκεκριμένου blue-ray....(The king's speech)
που προέρχεται από master για τηλεοπτική χρήση με πλεκτή σάρωση 1080i στα 50 καρέ....
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Πραγματικά χάλι-μαύρο η εικόνα του συγκεκριμένου blue-ray....(The king's speech)
που προέρχεται από master για τηλεοπτική χρήση με πλεκτή σάρωση 1080i στα 50 καρέ....

Που να δείς και το The way back...μιλάμε έχουν καταστρέψει την ταινία !!!!! στις σκοτεινές σκηνές το πιξέλιασμα πάει σύννεφο, τα πρόσωπα φαίνονται παστέλ !!!! Ο ήχος είναι τετρακάναλος !!!! το sub δεν παίζει πουθενά ούτε και φαίνεται στις ενδείξεις του ενισχυτή !!!! Το κάδρο απλά δεν υπάρχει...έλεος ρε γμτ :141:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.886
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Φαντάσου τώρα να το έχεις αγοράσει κιόλας!!!

Ρε ουστ!!! :141:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Φαντάσου τώρα να το έχεις αγοράσει κιόλας!!!

Ρε ουστ!!! :141:

Το θέμα είναι γιατί το κάνουν...γιατί καταστρέφουν τις ταινίες έτσι ; Γιατί δεν σέβονται τους πελάτες τους ; Στις πολιτισμένες χώρες θα είχαν πέσει τα τσιμέντα, εδώ...πληρώνουμε τις μούφες για σολωμό Νορβηγίας.Φταίνε και τα στούντιο όμως, δεν μπορεί να μη γνωρίζουν τι συμβαίνει στα προϊόντα τους, απλά δεν ασχολούνται γιατί δεν υπάρχει αγορά...


MadPax Μαυρογένης Μπαρμπόσα με το έτσι θέλω θα με καταντήσουν οι άτιμοι :142: και μετά κλαίγονται με σποτάκια κατά της πειρατίας :142:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Ξεσκίσματος συνέχεια...To Sanctum σαν τα μούτρα τους το έχουν κάνει ! Μιλάμε δεν βλέπεται το έργο...ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΦΑΤΕ...Γιατί ρε αγοράζετε τις τηλεοπτικές εκδόσεις των ταινιών ; Γιατί μου χαλάτε τα βράδια μου...Α ρε Κάμερον και να 'ξερες τι κάνουν στις ταινίες σου οι ψιλικατζήδες.
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Και δε του στέλνεις ένα email στην εταιρία του να τον ενημερώσεις; Δε νομίζω να είναι δύσκολο να τον βρεις εν έτη 2011.
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Δεν ξέρει δηλαδή η Fox τι κάνουν στα blu ray τους στην Ελλάδα ; Αφού από αυτούς δεν αγοράζουν τις μήτρες ; Τι mail να τους στείλω, "μη πουλάτε τηλεοπτικές μήτρες στον Ελληνα αντιπρόσωπό σας" ; :142:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Re: Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Γιατί ρε αγοράζετε τις τηλεοπτικές εκδόσεις των ταινιών ; Γιατί μου χαλάτε τα βράδια μου...

:141::413: Γιά αστεία χρήματα, αλλά όπως πολύ σωστά το είπες, ψιλικατζήδες... :413::141:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

:141::413: Γιά αστεία χρήματα, αλλά όπως πολύ σωστά το είπες, ψιλικατζήδες... :413::141:

Ακύρωσα την παραγγελία του Star Wars πάντως πριν 20 λεπτά κι ας είχα κάνει την καρδιά μου πέτρα λόγω των υπότιτλων για να το δουν τα παιδιά...Από amazon και υπότιτλους βάζω μετά.Μόνο όποιος σέβεται τα λεφτά μου θα τα βλέπει κιόλας στα ταμεία του...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Θα φύγει από Αγγλία νωρίτερα από ότι έγραφαν, 4-5 του μηνός.
 

loyis7

Movies
Μηνύματα
5.310
Reaction score
4.142
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Τα Star Wars θα έρθουν από το εξωτερικό όπως είναι κλειστά και κατευθείαν θα πουληθούν. Δεν έχει σχέση η Odeon με τίποτα στην συγκεκριμένες ταινίες όσον αφορά το πακέτο ολόκληρο ή οι ταινίες, οπότε όπως θα το παραλάβει από το εξωτερικό, έτσι θα το παραδώσει και στα μαγαζιά. Οπότε για όσο αφορά το Star Wars, μην ανησυχείτε.

:107:
 

Μηνύματα
218
Reaction score
2
Απάντηση: Κύριοι είστε ψιλικατζήδες...

Και οι ματρόσκες μια χαρά δείχνουν! :137:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.976
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top