Μένω σπίτι! Με τι ασχολούμαι;

Μηνύματα
146
Reaction score
372
Αυτά είναι όντως άγρια σπαράγγια. Οβριές ή αβρωνιές εμείς λέμε κάτι άλλο, υποδεέστερο κατά τη γνώμη μου. Μοιάζει λίγο στην όψη αλλά στην πραγματικότητα ξεχωρίζει πολύ εύκολα.
Σωστα τα λεει αλλα στο μαγειρεμα ειναι τελειως λαθος, εγω ποτε δεν πεταω το νερο κ οταν τις φτιαχνω τις κανω με κρεμμυδακι κ εναι πεντανοστιμες, βεβαια θελει να ειναι φρεσκιες γιατι χανουν τα υγρα τους κ σκληραινει το κατω μερος πολυ ευκολα.
Αν βαλεις κ φρεσκια ριγανη κ δυο φυλλαρακια σεσκουλο τυφλα να εχουν οι μπαμιες......
 




Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Τον τράκτορα και το κάτερχαμ των 300 αλόγων οδήγησα αρκετά. Καλό, δεν φαίνεται να έχει προβλήματα. Τιμόνι που πληροφορεί, καλός ήχος. Το 300άρι κάτερχαμ θέλει σεβασμό, αλλιώς αν το πας σαν κανίβαλος, θα σου φύγει.
Δεν οδήγησα ακόμα άλλο αμάξι.
Τα ελαστικά κρύα με ζεστά, έχουν διαφορά.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Τον τράκτορα και το κάτερχαμ των 300 αλόγων οδήγησα αρκετά. Καλό, δεν φαίνεται να έχει προβλήματα. Τιμόνι που πληροφορεί, καλός ήχος. Το 300άρι κάτερχαμ θέλει σεβασμό, αλλιώς αν το πας σαν κανίβαλος, θα σου φύγει.
Δεν οδήγησα ακόμα άλλο αμάξι.
Τα ελαστικά κρύα με ζεστά, έχουν διαφορά.
Αν επιμείνουν και προσθέτουν-διορθώνουν πραγματάκια στο μέλλον πιστεύω θα γίνει από τα καλύτερα (αν όχι το καλύτερο) sim . Με ενδιαφέρει και η ευκολία στα menu και τα γραφικά, καιρικές συνθήκες... όλα. Έχω οδηγήσει μερικά open wheel και F1 (τρόμος). Αυτό που βλέπεις στο βίντεο και το Mitsubishi Lancer. Είναι σε καλό δρόμο. Τα κάτερχαμ δεν τα ακούμπησα ακόμα, δεν τα συμπαθώ. :biggrin:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Μάγκες καλησπέρα ....
έχει φέρει ένα φιλαράκι κάτι ρουμάνες άλλο πράμα...σκυλιά του πολέμου
του έχουν μείνει άλλες 5 για πούλημα....
όποιος ενδιαφέρεται πμ :cry: :lol: :lol:
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Και δε μου λες, με την καθαριότητα πώς τα πάνε γιατί έχουμε μείνει απο καθαρίστρια;

Για γούστα θα τους φορέσω σκέτη μπροστέλα και θα τσι βάλω να σφουγγαρίζ'νε στα τέσσερα.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Και δε μου λες, με την καθαριότητα πώς τα πάνε γιατί έχουμε μείνει απο καθαρίστρια;

Για γούστα θα τους φορέσω σκέτη μπροστέλα και θα τσι βάλω να σφουγγερίζ'νε στα τέσσερα.
επειδή είσαι ωραίο παιδί κ ξηγημένο....
θα σου βάλω και 2 συσκευασίες υγρομάντηλα dettol στη συσκευασία :cry: :lol:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Μιλούσα με φίλο σ' άλλη χώρα το πρωί που επίσης έχει μείνει ακαθάριστος γιατί η κερά και το μούλικο πήγανε διακοπές στο Αμέρικα και αποκλείστηκαν, και μου έλεγε οτι δεν του αρέσει η σκούπα και σφουγγαρίζει μόνο. Έπαθα μικροεγκεφαλικάκι και του έκανα ανάλυση αλλά στ' @@ του...
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
ε View attachment 160316
ετοιμα και τα ραφακια
κολλημενα, ρουταρισμενα, λειασμενα.
να τα πιεις στο ποτηρι
στο τσακιρ κεφι , μπορει και να τα βερνικωσω μεσοβδομαδα που θα βγαλει λιγο ηλιο.
5 τμχ , λογικα μου φτανουν
Το πίεσες λίγο μετά τη μέση και το έκαψες. Τρίψτο λίγο να φύγει η μαυρίλα.


:party::dance::party:
:smoke:
Πονάω ρε λέμε... Ένα γιατρό .. :biggrin:
Ωραίο φαίνεται, αλλά 7,5 λεπτά βίντεο σε Nascar πίστα δε βλέπω, πού να χτυπιέστε. Λογικό να πονάς με τόσο οβάλ. :biggrin:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Ωραίο φαίνεται, αλλά 7,5 λεπτά βίντεο σε Nascar πίστα δε βλέπω, πού να χτυπιέστε. Λογικό να πονάς με τόσο οβάλ. :biggrin:
Δεν είναι nascar βρε.. Interlagos Brazil είναι η long version...
Μην δεις όλο το βίντεο αν βαριέσαι, δεν έχει νόημα.
Να το οδηγήσεις έχει.... πλάκα. :biggrin:

1586278379973.png
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Έτσι μάλιστα! (είδα μέχρι τη 2η αριστερή στροφή).

Καλύτερο από Assetto Corsa? Πώς σου φαίνεται?
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
Πριν λιγο μιλησα με φιλο,εργενη και αυτη τη περιοδο και ασχετος.Λοιπον τι εκανε το ΣΚ που μας περασε........πηρε απο φαρμακειο αυτο το υγρο που πινεις οταν ειναι να κανεις κολονοσκοπηση. Επινε ολο το ΣΚ και "καθαρισε" τελειως,οπως μου ειπε. Ηθελε χρονια να το κανει,αλλα ποτε δεν εβρισκε την ευκαιρια :headbang:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top