Μετακομιση σε λιγες μερες, ας στησουμε κατι γρηγορα με τις γνωμες σας =)

Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.497
Δεν μου λετε, μιας και τα λεμε ωραια εχω μερικες αποριες, μετα τα Klipsch που πας? τι εχει? 🤔🤔
Δεν ξέρω εγω συζω με τα πρώην 3677 του Μιχάλη και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος ειδικά στις ταινίες
 



Μηνύματα
100
Reaction score
65
Πολλά, πάρα πολλά. Τί σκέφτεσαι και τι δεν σε ευχαριστεί; Εντάσεις ή ποιότητα;
Προς το παρον δεν εχω αποψη μιας και ο χωρος ειναι πραγματικα γυμνος και ολο το συστημα "χανει",αν ολα πανε καλα τελος της επομενης βδομαδας θα ειναι ολα μεσα εκτος απτα Panel στους γυμνους τοιχους, περισσοτερο ρωτησα για να μαθω τι υπαρχει, ούτως ή άλλως θα κατσω λιγο με τα klipsch αλλα σαν σχεδιο εχω να βαλω κατι που θα μπορουν να παιζουν με τα σαμπ καλυτερα ( σε κανενα 6 μηνο )
 

Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.497
Βασικα σε νοιαζουν οι εντασεις η περισσοτερο εισαι της πιστης αναπαργωγης; Γιατι για να τα παρεις και τα δυο ειναι ακριβο.
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Προς το παρον δεν εχω αποψη μιας και ο χωρος ειναι πραγματικα γυμνος και ολο το συστημα "χανει",αν ολα πανε καλα τελος της επομενης βδομαδας θα ειναι ολα μεσα εκτος απτα Panel στους γυμνους τοιχους, περισσοτερο ρωτησα για να μαθω τι υπαρχει, ούτως ή άλλως θα κατσω λιγο με τα klipsch αλλα σαν σχεδιο εχω να βαλω κατι που θα μπορουν να παιζουν με τα σαμπ καλυτερα ( σε κανενα 6 μηνο )
τι setup εχεις τωρα ?
 



Μηνύματα
100
Reaction score
65
τι setup εχεις τωρα ?
LR : RP-280F
C: RC 64 III
Surround: RP-260F
Atmos: Pro 180RPC x4
Subs 10hz-50hz : JTR CAP 1400 x 2
Subs 50hz-120hz: DIY 15" Subs x2
AVR: Anthem AVM60
Τελικους 9 kanalo hipex 250w ( τον περιμενω λογικα μεσα στην επομενη βδομαδα )
Βασικα σε νοιαζουν οι εντασεις η περισσοτερο εισαι της πιστης αναπαργωγης; Γιατι για να τα παρεις και τα δυο ειναι ακριβο.
Με νοιαζει ΠΟΛΥ περισσοτερο να ειναι καθαρος & ελεγχομενος ο ηχος και το μπασο παρα να ειναι γκαζιαρικο και βρωμικο
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
στο setup σου ηθελε και τα πανω καλυτερα ;)

αν περιποιηθεις τον χωρο με αποροφηση-διαχυση θα εισαι οκ...
.......προσεξε το rt60, ειναι πολυ σημαντικο στο ποσο ζωντανος ειναι ο χωρος..
αλλαζει πολυ ο ηχος ...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.561
Μηνύματα
2.865.629
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top