Μετρήσεις καραντίνας (ποια είναι καλύτερη;)

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
δεν μπορείς να παίξεις με πολλά στην τοποθέτηση
Αυτή είναι μεγάλη αλήθεια... Απορώ πού τα θυμάσαι κιόλας, δεν ήξερα καν οτι είδες φωτογραφίες του χώρου... Για την ακρίβεια απορώ που θυμάσαι τη συνάντηση μας μετά από τόσο καιρό, θεώρησα τη σχέση μας εφήμερη:redface: 💔

δεν εχει να κανει με την τοποθετηση, δεν μπορει το ηχειο....ειναι εμφανες.
Τα ηχεία θεωρούνται γενικά αξιοπρεπή, δέ πείθομαι οτι είναι το πρόβλημα, χωρίς να είμαι απόλυτος...
το ηχείο είναι κτήνος
meridian δαπέδου
Εεε, μήπως υπερβάλλεις λίγο, χα χα; Δύο 6,5" γουφεράκια έχουνε μωρέ, δε τρομάζουν και κανέναν!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Αυτή είναι μεγάλη αλήθεια... Απορώ πού τα θυμάσαι κιόλας, δεν ήξερα καν οτι είδες φωτογραφίες του χώρου... Για την ακρίβεια απορώ που θυμάσαι τη συνάντηση μας μετά από τόσο καιρό, θεώρησα τη σχέση μας εφήμερη:redface: 💔



Τα ηχεία θεωρούνται γενικά αξιοπρεπή, δέ πείθομαι οτι είναι το πρόβλημα, χωρίς να είμαι απόλυτος...


Εεε, μήπως υπερβάλλεις λίγο, χα χα; Δύο 6,5" γουφεράκια έχουνε μωρέ, δε τρομάζουν και κανέναν!
τότε που πήγες για τσίσα σου έκλεψα το κινητό....και είδα και άλλες φωτό
αλλά δεν σου λέω :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Αυτή είναι μεγάλη αλήθεια... Απορώ πού τα θυμάσαι κιόλας, δεν ήξερα καν οτι είδες φωτογραφίες του χώρου... Για την ακρίβεια απορώ που θυμάσαι τη συνάντηση μας μετά από τόσο καιρό, θεώρησα τη σχέση μας εφήμερη:redface: 💔



Τα ηχεία θεωρούνται γενικά αξιοπρεπή, δέ πείθομαι οτι είναι το πρόβλημα, χωρίς να είμαι απόλυτος...


Εεε, μήπως υπερβάλλεις λίγο, χα χα; Δύο 6,5" γουφεράκια έχουνε μωρέ, δε τρομάζουν και κανέναν!
ανέβασε επιτέλους καμιά φωτό...άντε!>:(
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Θεέ μου, σε τι κόσμο μεγαλώνουμε τα παιδιά μας... Ποιον να εμπιστευτείς;;; 😢😭
τελείωνε μωρή...άσε τον κόζμο
...και βάλε καμιά φωτό με τα πάντα όλα και τις διαστάσεις του χώρου :party:
 

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
...και βάλε καμιά φωτό με τα πάντα όλα και τις διαστάσεις του χώρου
Καθώς "αργία μήτηρ πάσης κακίας", τώρα που το ξεκίνησα ας δώσω μια πληρέστερη εικόνα μόλις μπορέσω. Να συνεχίσω εδώ ή να κάνω θεματάκι στις Παρουσιάσεις;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Καθώς "αργία μήτηρ πάσης κακίας", τώρα που το ξεκίνησα ας δώσω μια πληρέστερη εικόνα μόλις μπορέσω. Να συνεχίσω εδώ ή να κάνω θεματάκι στις Παρουσιάσεις;
ότι θέλεις...και εδώ μπορείς και θα αλλάξουμε τον τίτλο
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.446
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top