Μια απλή ερώτηση

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
απ' οτι καταλαβα εχουν ξεκολλησει οι κωνοι απο τις αναρτησεις - δεν τα 'χω δει προσωπικα ,περιμενουμε κανα ρεπο για να τα δουμε, στην επισκευη για τι ποσο συζηταμε ? πανω κατω....
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: Re: Μια απλη ερωτηση (???)

απ' οτι καταλαβα εχουν ξεκολλησει οι κωνοι απο τις αναρτησεις - δεν τα 'χω δει προσωπικα ,περιμενουμε κανα ρεπο για να τα δουμε, στην επισκευη για τι ποσο συζηταμε ? πανω κατω....
αναλογως τι εχουν αν και απο οτι καταλαβαινω θα γινουν οπως ηταν και θα κοστιση κατω απο 150 και για τα 4.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.399
Reaction score
74.683
250€ έκαστο; 1000€ τα 4; :unsure:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
γουαου !!! που λεν κ οι αμερικανοι
θα ενημερωσω και θα σε ενοχλησω ξανα για τις εξελιξεις

thanks a bunch.....μιας και πιασαμε τα αμερικανικα
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
250€ έκαστο; 1000€ τα 4; :unsure:
εχουν χαλασει τα δυο οποτε μιλαμε για 500
αλλα παρολο που μιλησαμε στα πεταχτα ,το θυμαμαι πολυ καθαρα...τωρα αν καποιος λεει μ@κ@κιες.....δε ξερω
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Απάντηση: Μια απλη ερωτηση (???)

οποτε αμα ειναι τα δυο θα ειναι λιγοτερα χρηματα.250 ευρω το ενα δεν ξερω αν ειναι τιποτα excel.
ειναι 8ιντσα η 10ιντσα;
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Την καλημερα μου στο φορουμ
θα μπορουσε καποιος να μου προτεινει εναν προενισχυτη για να παιξει μαζι με τον parasound halo a23 ?
εννοω κατι αλλο περαν του προ της ιδιας σειρας...
σε ποια κατηγορια τιμης θα πρεπει να ειναι δεδομενου του οτι ο α23 εχει αγοραια τιμη γυρω στα 1200 γιουρο ?

ευχαριστω
 


TGD

Μηνύματα
7.164
Reaction score
7.198
Απάντηση: Μια απλη ερωτηση (???)

Εγώ παίζω τον Α21 με τον P7, αλλά αν δεν θέλεις πολυκάναλο μπορείς να μείνεις στον P3. Πάντως νομίζω ότι θα μπορούσες να βρεις και καλύτερες εναλλακτικές για τον προενισχυτή.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Re: Απάντηση: Μια απλη ερωτηση (???)

Εγώ παίζω τον Α21 με τον P7, αλλά αν δεν θέλεις πολυκάναλο μπορείς να μείνεις στον P3. Πάντως νομίζω ότι θα μπορούσες να βρεις και καλύτερες εναλλακτικές για τον προενισχυτή.
δυστυχως δεν εχω ουτε τον P3, παιζω με τον audiolab 8000Α σαν προ και θα ηθελα προτασεις για καποιον πιο καινουργιο και ποιοτικοτερο, η' εστω μια γνωμη σε ποια κατηγορια τιμης θα πρεπει να κινειται ο προ με δεδομενο τον τελικο που εχω ...
 





TGD

Μηνύματα
7.164
Reaction score
7.198
Απάντηση: Μια απλη ερωτηση (???)

Ο P3 έχει ένα χιλιάρικο καινούργιος, αλλά μπορεί να βρεθεί μεταχειρισμένος στα μισά λεφτά. Για 1000 μπορείς να δεις κι άλλα πράγματα, πχ λαμπάτα, αλλά για πεντακόσια είναι καλή περίπτωση. Κατά τη γνώμη μου από κει που πρέπει να ξεκινήσεις τις ακροάσεις.
Αυτό που λέω πάντα, είναι ότι αν έχεις μόνο ψηφιακή πηγή, ο προενισχυτής μπορεί να παρακαμφθεί με ένα DAC με ρυθμιζόμενη ένταση.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
ευχαριστω για την απαντηση ,απο πηγες εχω και περαν των ψηφιακων οποτε χρειαζομαι ενα "κλασικο" προ
εκεινο που προσπαθω να καταλαβω ειναι αν υπαρχει καποιος ας πουμε "κανονας" για τη σχεση τιμης μεταξυ προ και τελικου, για να συμβαδιζουν τελικα σε ποιοτητα και μιλαω για σχετικα παραπλησιες τιμες ...πχ αυτος http://www.ihoekfrasi.gr/productsDetails.asp?catID=10&prID=1446
ειναι κοντα σε ποιοτητα με τον α23 η' μιλαμε για διαφορετικες κατηγοριες συσκευων ?
σιγουρα τελικος κριτης ειναι το αυτι του καθενος ,αλλα επειδη οι ακρασεις δεν εινα παντα ευκολες ...
 

TGD

Μηνύματα
7.164
Reaction score
7.198
Απάντηση: Μια απλη ερωτηση (???)

Νομίζω ότι οι τελικοί Halo της Parasound είναι από τους καλύτερους. Όλοι είναι η ίδια σχεδίαση. Και αξίζουν προενισχυτή από μεγαλύτερη κατηγορία τιμής.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Fats Domino Blueberry Hill .... οι ηχογραφησεις που εχω δεν ακουγονται .... που μπορω να βρω μια ποιο ποιοτικη εκδοση του ?
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.591
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top