Μπασοπαγιδες - Βελτιωση χωρου

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.816
Reaction score
2.229
Μιχάλη είναι πολλά τα 10μέτρα για να στρώσει, μέχρι τότε μάζευε λεφτά για τα αρνιά.
 


Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Any way. Να μετρήσουμε πρώτα και βλέπουμε. Εύχομαι να διορθώνουμε μόνο μπάσα ...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Θα ήθελα, αν γνωρίζετε κάποιον ειδικό για τέτοιου είδους δουλειές ή εγκαταστάσεις, να τον αναφέρετε.
Δεν νομίζω πάντως να υπάρχει εξειδικευμένος για μικρά ή μεγάλα δωμάτια. Αν ξέρει την δουλειά ο άνθρωπος, την κάνει ούτως ή άλλως.
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Νίκο, ασε μας να βγάλουνε το αρνάκι μας, να χαρείς .
 

Μηνύματα
1.402
Reaction score
1.096
Νίκος Τσαρουχάς said:
Θα ήθελα, αν γνωρίζετε κάποιον ειδικό για τέτοιου είδους δουλειές ή εγκαταστάσεις, να τον αναφέρετε.
ACOUSTIC DESIGN, AΔΡΙΑΝΟΥ 3, Ν. ΨΥΧΙΚΟ, 210.6773.132
Πριν κανεις οτιδηποτε συζητησε μαζι τους, θα δεις οτι ειναι πολλοι οι παραμετροι για εναν σωστα ακουστικο χωρο και γινεται ΜΟΝΟ βαση μετρησεων. Εγω εχω αριστες εντυπωσεις, ο λογος που δεν προχωρησα ηταν οικονομικος, αν και ελπιζω σε μελλοντικη αναβαθμηση του χωρου μου.
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Κostas, πόσα ζήτησαν για τη μέτρηση και στη συνέχεια για την επέμβαση στο χώρο σου ?
 


Μηνύματα
15.032
Reaction score
20.786
λοιπον τα roundfussor στο συστημα του προεδρου γιατρου αποδειχθηκαν θαυματουργα ,δεν δουλεψαν απλως.
στη λειβαδια δεν τα εχει κουβαλησει ,αλλωστε για την ωρα δεν υπαρχει χωρος για να τα βαλει.
σουβλακια δε φαγαμε.
στη λειβαδια να πατε παντως εχει και ανετη θεση ακροασης.(δε θα επεκταθω διοτι θα προκυψουν συνειρμοι)
 


Μηνύματα
1.402
Reaction score
1.096
g.kar said:
Κostas, πόσα ζήτησαν για τη μέτρηση και στη συνέχεια για την επέμβαση στο χώρο σου ?
Περασα απο τα γραφεια τους, συζητησαμε και ηρθαν στο χωρο μου και εκαναν μετρησεις, ΔΩΡΕΑΝ. Ισως να υπαρχουν ακομα στα αρχεια τους! Οπως ειπα δεν το προχωρησα για οικονομικους λογους. Το καθε δωματιο διαφερει, εχει διαφορετικες αναγκες οποτε και διαφορετικη τιμη. Μπορεις επισης να ξεκινησεις την αναβαθμηση του χωρου σου και να την τελειωσεις στο μελλον. Οι ιδιοι θα σου πουν ποιες επεμβασεις ειναι πιο σημαντικες και πρεπει να γινουν πρωτα σε περιπτωση που δεν μπορεις/θελεις να το κανεις μια κι εξω.

Τους προτεινω γιατι ειναι αψογοι επαγγελματιες και πολυ ευχαριστοι ανθρωποι. Μια επαφη μαζι τους θα σε πεισει.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Ρε εσεις δεν ειστε Hi-Endαδες ,εσεις ειστε Ηι-Φαγαδες!!!
 


Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Kostas, σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες που μας έδωσες.
 

Μηνύματα
116
Reaction score
1
ΜΙΧΑΛΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΖΑΙΝΕΑ ΕΙΝΑΙ 210-2027191
6936607321 ΟΡΜΑ
 

Μηνύματα
1.402
Reaction score
1.096
Να διευκρινησω οτι η Acoustic Design δεν χρησιμοποιει τα roundfussor του Ζαινεα, αλλα δικα της panels απο διαφορετικα υλικα που υπρχουν σε πολλα χρωματα ωστε να δενουν με τον χωρο μας.
 

Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
ευχαριστω πολυ παιδια θα παρω να ρωτησω καμια πληροφορια.....
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Σε περίπτωση ανάγκης, έχουμε και καλούς δικηγόρους εξειδικευμένους σε διαζύγια.

Με τον νέο νόμο που προσπαθούμε να περάσουμε, οι χαΙφιντελιστές θα απαλλάσσονται από την υποχρέωση παροχής διατροφής προς την σύζυγο.  Μέχρις στιγμής τα βελτιωτικά ακουστικής χώρου έρχονται  πρώτα στη λίστα διαζυγίων και ακολουθούν:

2. Να σε τσακώσει η γυναίκα σου πίσω από το rack με τον κολλητό σου την ώρα που προσπαθείτε μαζί να ξεβιδώσετε τα βίσματα της WBT.

3. Nα σε ακούει η σύζυγος  στο τηλέφωνο να λες στον κολλητό σου :
  αν δοκίμασε να το βάλει ανάποδα
  αν το δοκίμασε και του άρεσε
  αν του κάθησε
  αν ήταν καλός στα χαμηλά
  αν του παίζει καλά η Σβετλάνα
  αν τις έβαλε χρυσά ποδαράκια
  αν τσιμπάει στις ψηλές

  ......


Προσοχή λοιπόν τι λέτε στο τηλέφωνα και ειδικά στο κινητό σας.  
 


Μηνύματα
688
Reaction score
1
Γ. ΚΟΨ. said:
έχει καλά σουβλάκια εκεί.
μυθος !!!!!
αν θελετε ομως προβατινα και αλλα ευγενη εδεσματα εχω να σας προτεινω χασαποταβερνα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.361
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top