''Μυρωδιά'' hi-fi

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Αυριο πια, θα σας βγαλω φωτο να το δειτε απο παντου το ηχειο. Οσο για σπεκς και πληροφοριες, δεν υπαρχουν πουθενα αφου εκεινη την εποχη δεν εξαγονταν τα καλα ελληνικα πραγματα, επομενως δεν υπαρχει πουθενα αρχειο. Ισως ο Πιτερμενι μπορει να βοηθησει. Καντε λιγο υπομονη.

Παντως το κροσοβερ τους ειναι τεραστιο με πηνια σαν μετασχηματιστες...
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Νταχάρη, γιατί γελάς;
Νταχάρη, γιατί γελάς;
με τους περιορισμούς που έχουν κάποιοι στο να βάλουν μεγάλα ηχεία στο σαλόνι τους
κουτσομπόλα :lol:
με τους περιορισμούς που έχουν κάποιοι στο να βάλουν μεγάλα ηχεία στο σαλόνι τους
κουτσομπόλα :lol:
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Έχει γούστο να τα έχεις πάρει εσύ: :D


 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Like, όχι για το ηχείο
είδες μετασχηματιστή και χάρηκες? :laugh:
Έχει γούστο να τα έχεις πάρει εσύ: :D


στείλε πμ στον Σαμ να σου πει
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Άλλη όρεξη δεν είχα να στείλω στον Σαμ, έχω μία απορία.. πόσο είναι το μέσο χρονικό διάστημα περίπου πού κρατάνε οι αναρτήσεις των ηχείων πριν αρχίσει ο πολυμερισμός τους;;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Άλλη όρεξη δεν είχα να στείλω στον Σαμ, έχω μία απορία.. πόσο είναι το μέσο χρονικό διάστημα περίπου πού κρατάνε οι αναρτήσεις των ηχείων πριν αρχίσει ο πολυμερισμός τους;;
έλα...καντο για μένα :biggrin:
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.139
Reaction score
26.697
Εγώ δεν ξέρω τίποτα, θα σας τα πει αυτός ο κύριος καλύτερα που ανοίγει το σπιτικό του προς τέρψη για τα αχόρταγα μάτια και αυτιά των απανταχού audiophiles... :angel:




Τα ρέστα μου στο 9΄ :laugh: :laugh: :laugh: :roflmao::roflmao:
 




Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Άλλη όρεξη δεν είχα να στείλω στον Σαμ, έχω μία απορία.. πόσο είναι το μέσο χρονικό διάστημα περίπου πού κρατάνε οι αναρτήσεις των ηχείων πριν αρχίσει ο πολυμερισμός τους;;
Αναλογα την αναρτηση.Η σπογγωδης ειναι η χειροτερη,η οποια επισκευαζεται και ευκολα,αν και ειμαι κατα της επισκευης απο τον κατοχο.

Οι ελαστικες μπορω να πω οτι σε καταλληλο οικιακο περιβαλλον αντεχουν αρκετες δεκαετιες.

Υπαρχουν και οι ελαχιστες εξαιρεσεξς σε αυτα.
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top