Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου




Μηνύματα
12.395
Reaction score
14.598
Τώρα να πω την αλήθεια δεν είσαι σωστός. Ο Κος Μάρκου είναι μέγας στυλοβάτης και συνεισφέρων στο νήμα.

Βέβαια και απο την άλλη είναι και αυτός λίγο αχάριστος καθώς μέχρι και Παντόχα του έβαλες. Αλλέως πως θα την μάθαινε και αυτός και όλοι μας.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Μα τον εχω αδυναμια γιατι ειναι τσαχπινογαργαλιαρης :drinks:
Στα τεχνικα ειναι Μαστορας:hi:στην ακροαση Μουσικης ;;;;μμμμμ...... εστω καλος ειναι:biggrin::party:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
( άντε να τελειώσει ο κορονοϊός να πάμε προς ozora να γυρίσεις σπίτι ντίρλα για μια βδομάδα :p )
Μηπως εννοεις μετα ξηρου καυσιμου :lol: γιατι μονο ετσι μπορω να αντεξω την ηχορυπανση
Εξεκιουζμη την ''μουσικη'' ηθελα να πω:drinks:
 

Μηνύματα
12.395
Reaction score
14.598
Μανέστρο εδώ δες γούστα να σου φύγει το κλαρίνο απ' τα χέρια!

( άντε να τελειώσει ο κορονοϊός να πάμε προς ozora να γυρίσεις σπίτι ντίρλα για μια βδομάδα :p )

Ρε συ αυτοί ειναι χίπις. Τα έχει ψιλοπρολάβει αυτά.
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
Μανέστρο εδώ δες γούστα να σου φύγει το κλαρίνο απ' τα χέρια!

( άντε να τελειώσει ο κορονοϊός να πάμε προς ozora να γυρίσεις σπίτι ντίρλα για μια βδομάδα :p )

Ωραίο είναι αυτό , μέχρι το 6,20 . Μετά αλλάζει και με χαλάει .
Χορεύει και μία γραία εκεί κάπου στο 6,21 κάπου τέλος πάντωνε.
 




Μηνύματα
12.395
Reaction score
14.598
Κάνουν σέξ οι νέοι ? αυτά τα κακόμοιρα είναι στον κόσμο τους χα χα. Στην εποχή μας θα ήταν άδειο το πρώτο τέταρτο της ώρας. Όλοι θα είχαν φυγει με κάποιον αγκαλιά. :)
 





Μηνύματα
12.395
Reaction score
14.598
Που στα διαλα τα βρισκεις αυτα μρε Μεταλοφρικιο :biggrin:
Καλός o went αλλά εγω με την "τρομερή" κυρία τα έπινα φοιτητής με την κοινή μας τότε φίλη, που μάλιστα είναι απο Τρίκαλα, στο Sante στη θεσσαλονίκη και μας σέρβιρε η Όλια Λαζαρίδου χα χα (όχι η Όλια πρέπει να είχε φύγει, δε θυμάμαι καλά). Τα ξέρει αυτά ? χα χα.
Του λέει βάλε Νάστα και λέει αυτός τι είναι αυτό ? χα χα.

 
Last edited:




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.649
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top