Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.504
Reaction score
30.710
Κάπου παραδίπλα από το Φρότζο πρέπει να είναι... άρα μάλλον ήσυχη περιοχή για ακροάσεις να υποθέσω.
 


Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Χρήστο πάρε ένα καλέμι κι'αρχισε να σμιλευεις τις πέτρες στους τοίχους...
Σε κανενα χρόνο θα έχεις κορυφαια διαχυση ήχου......
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
θα ρωτησω τον μαστορα εαρ , ;) :) αν πρεπει να το κανω
Post automatically merged:

Κάπου παραδίπλα από το Φρότζο πρέπει να είναι... άρα μάλλον ήσυχη περιοχή για ακροάσεις να υποθέσω.
απολυτα ησυχη περιοχη
 

Μηνύματα
27.246
Reaction score
25.236
Κι εγώ παίδες σε πολλή ήσυχη περιοχή είμαι. Πρόποδες Πάρνηθας. Το μόνο θορυβοποιό στοιχείο κάποιο μονοκινητήριο από το τατόι , το αεροδρόμιο εννοώ , όταν κάνουν βραδυνές οι ίκαροι.
Αλλιώς είμαι στα 20db μην σας πω και 10 db θόρυβο εξωτερικό. Δλδ τίποτα.
Μετράμε το πρωί τις καρακάξες , τα σπουργίτια, κανά αηδόνι που και που , και κάνας μπούφος το βράδυ , ή καμία κουκουβάγια. Τριζόνια τώρα πια ελάχιστα. Το καλοκαίρι , μόνο τα τζιτζίκια κάνουν χαλασμό.
 


A

AKARL

Guest
Και 'γω σε πολύ ήσυχη περιοχή είμαι τη εξαιρέση των ζβούρων με τσι κομμένες εξατμίσεις όταν θέλουν να αποδείξουν ότι υπάρχουν, τσι πολεμικές συρράξεις όντε γίνεται πράμα γάμος, αρραβώνας ή βαφτίσχια στην ευρύτερη περιοχή και τα γλέντια με ζωντανή ορχήστρα κ.λπ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
μα μρε ακαρδε οταν εχει ζωντανη κρητικη ορχηστρα ειναι μαγεια, θα ηθελα να ειμαι εκει
 

A

AKARL

Guest
μα μρε ακαρδε οταν εχει ζωντανη κρητικη ορχηστρα ειναι μαγεια, θα ηθελα να ειμαι εκει
Όχι άμα δε συμμετέχεις στο εν λόγω γλέντι ΚΑΙ πρέπει υποχρεωτικά να ξυπνήσεις την άλλη μέρα αξημέρωτο ... πίστεψέ με. :wink:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.504
Reaction score
30.710
Το καλοκαίρι , μόνο τα τζιτζίκια κάνουν χαλασμό.
Που είπες για τζιτζίκια. Πέρσι το καλοκαίρι γυρνούσαμε από Καβάλα όλη η οικογένεια, και κάπου πριν τις εκβολές του Στρυμόνα ήταν ένα μέρος που είχε η επαρχιακή οδός εκατέρωθεν ελαιώνες. Το τραγούδι των τζιτζικιών πραγματικός χαλασμός. Κλείσαμε τη μουσική, κατεβάσαμε τέρμα τα παράθυρα χαμήλωσα και την ταχύτητα, και απλώς ...απολαμβάναμε την υπέροχη Συναυλία των Τεμπέληδων. Είχαμε μαγευτεί. Μουσική της φύσης.
 


Μηνύματα
27.246
Reaction score
25.236
Τα τρυζώνια μάναμ τραγουδάνε μόνο το βράδυ στα μερη μου. Είναι εξαιρετικά δε λέω, αλλά ξέρεις πόσες φορές έχω ακυρώσει μέτρηση του audyssey λόγω τριζωνιών?
 

A

AKARL

Guest
Και 'γω σε πολύ ήσυχη περιοχή είμαι τη εξαιρέση των ζβούρων με τσι κομμένες εξατμίσεις όταν θέλουν να αποδείξουν ότι υπάρχουν, τσι πολεμικές συρράξεις όντε γίνεται πράμα γάμος, αρραβώνας ή βαφτίσχια στην ευρύτερη περιοχή και τα γλέντια με ζωντανή ορχήστρα κ.λπ.
Ο ωτοκορρέκτορας σήμερα τονμπαιρνεικαιγέρνει .... "τη εξαιρέσει" έγραψα δγυό φορές αλλά στο τέλος κέρδισε αφτοςομπ0ύστης. >:(
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
κωστα αυτι , τι εγινε με την ηλεκτρολογικη εγκατασταση την εσιαξες
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.378
Reaction score
125.478
κωστα αυτι , τι εγινε με την ηλεκτρολογικη εγκατασταση την εσιαξες
Αύριο τα σπουδαία.

Προς το παρόν άλλαξα το αντιληκτροπληξιακό με καλύτερο (καταλαβαίνει χωρητικες απώλειες)
 

Μηνύματα
1.842
Reaction score
3.438
Τώρα είναι της μόδας να τα φοράνε οι ... γυναίκες. ;)
Δεν έχουν ,απλά χρησιμοποιούν τα παιδια σαν όπλα εναντίον μας αν στραβώσει κάτι.
Και οι νόμοι είναι κομμένοι και ραμμένοι στα μέτρα τους!!!
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.211
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top