Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Τον παρακολουθώ από πιτσιρικάς, μου είχε τραβήξει την προσοχή ο Ιάννης όταν μπήκα στο λύκειο, τότε (1985) είχα ναντ σκέψου πόσο παλιά πάει λοξή η βίδα..
Εσένα σε παρακολουθεί κανείς; Ήρεμα ρωτάω... :biggrin:
 












Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Ναι, αλλά 168 σελίδες (3350 ποστς) δε τις ψάχνω..
Πάντως εγω πρίν το ποστάρω έψαξα με search και στο σάιιτ (που εντάξει δεν έχει καλό search) αλλά και στο google που πάντα μου βγάζει τα πάντα και δεν είχε τίποτε παρά μόνο μια μικρή αναφορά το 2016 (μπορεί να το δει κάπιος εδώ) :

avsite villagers of ioannina city
 


P

panag 505

Guest
Βάλε Γιοβάννα.
Κάποια χρόνια πριν συνοδεία στο πιάνο απο τον Σπάρτακο σε μπιστρό του Πειραιά ότι πιο αξιοπρεπές έχω δεί και ακούσει αν και οχι φίλος της Ελληνικής μουσικής
 



Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
.....Κε Χρήστο εσυ που τα ξέρεις καλά, όταν μπορέσεις, πόσταρε κάποια στιγμή μοιρολόγια Κατω Ιταλίας ή έστω και Κάτω Ισπανίας. (αρκετά, όχι λίγα).
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
.Κε Χρήστο εσυ που τα ξέρεις καλά, όταν μπορέσεις, πόσταρε κάποια στιγμή μοιρολόγια Κατω Ιταλίας ή έστω και Κάτω Ισπανίας. (αρκετά, όχι λίγα).
Μηπως με δειρουν οι μεταλαδες;) μρε thva:) και Κορσικης!! που δεν τα ξερουν ;)
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513

Μηπως με δειρουν οι μεταλαδες;) μρε thva:) και Κορσικης!! που δεν τα ξερουν ;)
Όχι δε νομίζω, όλοι σε αγαπάμε και σε σεβόμαστε. Αλλά εαν έχω πέσει έξω .... να τους καούν τα στέρεα χά χά.

Εδιτ: Και τα πολυκάναλα χά χά για να είμαι και σύγχρονος στους νεολογισμούς μου.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top