Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.547
Reaction score
37.776
Ήταν και προφητικοί χα χα. Να το ποστάρεις στο νήμα ή "θρησκεία" ή "Covid" να ξεσηκωθεί θύελλα αντιδράσεων χα χα. Βέβαια αυτοί όλοι οι μεταλάδες γενικά πως να μην βγούν προφητικοί. Τόσα πολλά που λένε για αυτά τα θέματα , κάτι θα βγεί, δε γίνεται.
... χμ.. 8-)
τεσπα, καλα τα λενε οι sepultura να εδω ο Μαξ με μπλουζακι νταρκικο..

και εδω με μια γερμανοφωνη μπαντα που δεν μπορω να προφερω σωστα το ονομα της.... 8-)
 
Last edited:







Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Ψέματα μπορεί να λέει Κε Χρήστο ... ζήτα να ανεβάσει φωτο ..... αυτοι οι βέροι Αθηναίοι (θρακομακεδόνες) είναι απατεώνες χα χα. Άκου που σου λέω , όχι σαν εμάς τους καλους και αγνούς ανθρώπους. :) :)
 



Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.160
Τον έχω ικανό τώρα να πάει να βγάλει φωτο και να την ανεβάσει χα χα.
Θα πήγαινα να βγάλω ρε κωλοπαίδι ,αλλά εκεί που το έχει καταχωνιάσει η κυρά , πρέπει να σκύβω κανά μισάωρο , και δεν έχω καμία όρεξη.
 

Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Θα πήγαινα να βγάλω ρε κωλοπαίδι ,αλλά εκεί που το έχει καταχωνιάσει η κυρά , πρέπει να σκύβω κανά μισάωρο , και δεν έχω καμία όρεξη.
'Οχι βρε συ ... να μην πας ... εμείς πιστευουμε τους ανθρώπους (μέχρι να μας απογοητεύσουν ).

Αυτο θα μπορούσε να είναι και πόστ του Μπούτια χα χα (οπότε ας βάλω : ;) )
 


Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580



Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.160
Ενα Τσέσνα να παρουμε βρε συ όλοι μαζί. Να μας πηγαίνεις καμιά βόλτα . Πόσο κάνει ενα δεκαετίας δεκαπενταετιας ? 30.000 ?
Σου περισσεύουν φράγκα μάναμ , για σκότωμα?
Πάρε κανά 1000άρι μηχανάκι , να πηγαίνεις τάπα , παντού , να μην σε πιάνουν ούτε τα ραντάρ της τροχαίας.
Αν όχι πάρε κανά HARLEY να κάνεις το κομμάτι σου στα γκομενάκια. Ασε τα αεροπλάνα , δεν συμφέρουν.
 

Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Σου περισσεύουν φράγκα μάναμ , για σκότωμα?
Πάρε κανά 1000άρι μηχανάκι , να πηγαίνεις τάπα , παντού , να μην σε πιάνουν ούτε τα ραντάρ της τροχαίας.
Αν όχι πάρε κανά HARLEY να κάνεις το κομμάτι σου στα γκομενάκια. Ασε τα αεροπλάνα , δεν συμφέρουν.
Όλοι μαζί είπα ... εσυ θα πιλοτάρεις τζαμπα... για αυτόείπα τσέσνα , τι πιο οικονομικό σε συντήρηση και ασφαλές.

εδιτ : βεβαια για το μηχανακι εχεις δικιο.
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.160
Οικονομικό ? , δεν θάσαι καλά.
Ξέρεις αυτά καίνε av gas με τα γαλόνια. Γύρω στα 8,5 γαλόνια την ώρα , άσε τα άλλα έξοδα, στάθμευση , μηχανικός που το ελέγχει και το υπογράφει , ασφάλεια , και κάμποσα ακόμα.
 

Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Οικονομικό ? , δεν θάσαι καλά.
Ξέρεις αυτά καίνε av gas με τα γαλόνια. Γύρω στα 8,5 γαλόνια την ώρα , άσε τα άλλα έξοδα, στάθμευση , μηχανικός που το ελέγχει και το υπογράφει , ασφάλεια , και κάμποσα ακόμα.
Υπάρχει κόλπο για τη σταύθμευση. Μηχανικός εσυ χα χα . Και εαν όχι ενταξει και ενας μηχανικος αυτοκινητου μας κανει βρε συ ΜΕΚ δεν είναι.?
τα 8.5 γαλόνια δε το ηξερα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.832
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top