ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑKO HOME CINEMA





ichaltou

Αλλαχτήρι
Μηνύματα
4.032
Reaction score
1.004
Μπράβο φίλε μου , πολύ ωραίος...προσπάθησε να κάνεις κάτι για τις αντανακλάσεις του ταβανιού γιατί σου κάνουν μεγάλη ζημιά. Ξέρω ότι είναι σαλόνι αλλά να σκεφτούμε κάτι...
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Μπράβο φίλε μου , πολύ ωραίος...προσπάθησε να κάνεις κάτι για τις αντανακλάσεις του ταβανιού γιατί σου κάνουν μεγάλη ζημιά. Ξέρω ότι είναι σαλόνι αλλά να σκεφτούμε κάτι...
Ευχαριστώ και εσύ έχεις κάνει μια άψογη δουλειά στο σαλόνι σου, την μεγαλύτερη ζημιά την κάνει ο πλαινος τοίχος σύμφωνα με τις μετρήσεις του Μανώλη.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.879
Reaction score
41.093
κοτζάμ εϊβι σαϊτ δεν έχουμε ένα ντεκορατέρ να μας λέει τη γνώμη του για χρωματισμούς που θα βοηθάνε την κατάσταση και δεν θα κάνουν το χώρο καρνάβαλο;
οι καλιμπράτορες τι λένε; αν δεν είναι μαύρο, μια απόχρωση του γκρι δεν είναι πάντα καλύτερη από το σκέτο άσπρο;
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Nομίζω οτι μπορεί να υπάρξει κάτι που θα απορροφά τις αντανακλάσεις του φωτός και ας είναι και στο ίδιο χρώμα. Κάποιο υλικό ειδικό ενδεχομένως. Κάτι που θα κάνει πιο.... "μάτ" την επιφάνεια.
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Παρα πολυ ομορφος ο χωρος σου !!
Εισαι σε πολυ καλο δρομο μπραβο σου !!!:thumbsup:
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Παρα πολυ ομορφος ο χωρος σου !!
Εισαι σε πολυ καλο δρομο μπραβο σου !!!:thumbsup:
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου , για την δική σου δουλεία τι να πω απλά υπέροχος χώρος.
 
  • Like
Reactions: PPG



S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Ωραίος χώρος Θύμιο!! :thumbsup:
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη , θα χαρώ πολύ μόλις ανοίξει ο καιρός να πάρεις και τους υπόλοιπους και να έρθεται για καμία τσιπουροκατασταση και να το δείτε απο κοντά...
Ελπίζω μόνο να το αντέχεται γιατί φέτος μας βγήκε λίγο βαρύ.
 



S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Έτοιμο και το κεντρικό , μπορεί να άργησε λίγο να ετοιμαστεί αλλά πιστεύω ότι άξιζε την αναμονή.





 


S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Η διαφορά από το προηγούμενο κεντρικό σίγουρα είναι τρομακτική , οι φωνές απέκτησαν χρώμα και βάθος και φυσικά ένταση , και όλα αυτά χωρίς ακόμα να έχουν γίνει οι απαραίτητες ρυθμίσεις.

Επόμενες αλλαγές και προσθήκες
1) Καλώδια
2) Έπιπλο για συμμάζεμα συσκευών και καλωδίων
3) Μεγαλύτερο Sub (κοίταζα για κάποιο SVS αλλά μάλλον θα μου το πετάξει στο κεφάλι η ψηλή)
4)Κάποιαααα στιγμή δύο μπροστινά μαζί με ένα αντίστοιχης μάρκας και σειράς κεντρικό.

Καλοδεχούμενες φυσικά δεκτές όλες οι προτάσεις βελτίωσης.
 
  • Like
Reactions: PPG

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Επόμενες αλλαγές και προσθήκες
1) Καλώδια
2) Έπιπλο για συμμάζεμα συσκευών και καλωδίων
3) Μεγαλύτερο Sub (κοίταζα για κάποιο SVS αλλά μάλλον θα μου το πετάξει στο κεφάλι η ψηλή)
4)Κάποιαααα στιγμή δύο μπροστινά μαζί με ένα αντίστοιχης μάρκας και σειράς κεντρικό.

Καλοδεχούμενες φυσικά δεκτές όλες οι προτάσεις βελτίωσης.
Αλλαγές με αυτή τη σειρά προτεραιότητας? :whistling:
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Αλλαγές με αυτή τη σειρά προτεραιότητας? :whistling:
Όχι απαραίτητα , ανάλογα με τα οικονομικά και με το τι θα βρεθεί πρώτα.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top