Οι αδερφοί -όχι Γκριμ- της Grimm Audio και για την πιστότητα,o L o S και ο 1. Όλο μαζί?

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
φιλαρακκκ.. καλοτσουπιτα!

δε πιστευυ να το σουρς το θεμα τιποτις Φωσκουλιας λογκηςςςς ααααααα΄;;;;


καλοακουστα Γιωργη!!
 




Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Αν δεν είχατε βγάλει Μπέο :p θα ρχόμουν μια βόλτα να τα ξαναχαρώ...
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Γιώργαρε μπράβο (στο έχω πει άλλωστε) για την αγορά σου και πάλι... με μια ένσταση για τα σάμπ μόνο... στο στούντιο της APA,. ήταν το άκουσμα που μου άλλαξε τον τρόπο "αξιολόγησης"....;)
 
Last edited:


dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.799
Reaction score
11.042
Blue sky έχεις κάτω από τη μέτρικ;

Θα παρακολουθώ στενά επόμενες κινήσεις σου που σχετίζονται με χαμηλές συχνότητες. Ελπίζω να μην σε ξελογιάσουν υποβαθύφωνα με μεγάλα ουμπ@λ@ και χαλάσεις το impulse response.

Κατά τα άλλα, μεγειές!!!!!!
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Γιώργο με τα υποβαθύφωνα τι θα κάνεις?
Τωρα κανει κονομια το πουλακι μου αλλα με τις πρωτες βροχουλες βλεπω να τα χτυπαει.....:D:D
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Βρε Γιωργ ...για να σε ρωτηξω κατι....αν καποιος θελει να τα χρησιμοποιει και στο Home cinema για front speakers πως θα τα βανει????
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
μια ερωτηξις εκανα και γω........για να δω πως θα συνδεσω τα δικα μου.............:cool::cool::superman:
 


Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
μια ερωτηξις εκανα και γω........για να δω πως θα συνδεσω τα δικα μου.............:cool::cool::superman:
Με το καλό, να γίνετε επιτέλους άθρωπας κύριε μπαμπαμπούμπα!!:fuckyou::drinks:

Είναι πολύ εύκολο με τη Metric, εγώ τα χρησιμοποιώ σαν Front εξ αρχής....βέβαια εδώ πρέπει να ευχαριστήσω τους φίλους που φρόντισαν να έχω πληθώρα "χειροποίητου¨" καλώδιου για τις εισοδοεξόδους της κάρτας.

Έχουμε και λέμε: εν αρχή ήτο ο Μάνος, ακολούθησε ο Παπάς και αποτελείωσε ο Ζαπ.

Πολύ δουλειά για να με "σάξουν" καλωδιακώς (με παραγγελιές περικαλώ, αφήστε που κάνανε και την επιλογή των βυσμάτωνε...τρελλή βοήθεια), έτσι απλά!!:drinks:

Επίσης ο Ζαπ:help: ήταν συνεχώς σε ανοιχτή γραμμή -κυριολεκτικά- το βράδυ που συναρμολογήσαμε τα Grimm.

Η διαδικασία είναι απλή, απλά εγώ σιχαίνομαι αυτές τις διαδικασίες (πλέον).
 
Last edited:



Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Τωρα κανει κονομια το πουλακι μου αλλα με τις πρωτες βροχουλες βλεπω να τα χτυπαει.....:D:D
........................................................................................................................:smoke:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.322
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top