Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί



Μηνύματα
12.570
Reaction score
14.700
Φαντάζεσαι κανενα καλύτερο για το matrix?
Τον βάζουν και πάντα τουλάχιστον δίπλα με άλλους καλούς σχετικά ηθοποιούς .... για να βγεί και το κάθε έργο. 😃

Η Κάρι Ανν Μός ... έρωτας μεγάλος. 😃 Class A γυναίκα που είπε και σωστά κάποια ψυχή κάποτε για τα γούστα μου (δεν είναι δικό μου) . χα χα
 

D

Deleted member 50795

Guest
Αυτό το τζον Γουίκ είναι καλό? Ξεκίνησα να το δω πέρυσι και με πήρε ο ύπνος στο 20λεπτο (έχω θέμα με τις ταινίες βράδυ ):geek:
 

Μηνύματα
12.570
Reaction score
14.700
Αυτό το τζον Γουίκ είναι καλό? Ξεκίνησα να το δω πέρυσι και με πήρε ο ύπνος στο 20λεπτο (έχω θέμα με τις ταινίες βράδυ ):geek:
Δράση μόνο Στέιθαμ, Ματ Ντέιμον, Στήβεν Σήγκαλ.
 



n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.934
Reaction score
12.615
Η μόνη ταινία του Γλάρου που θυμάμαι είναι το Under Siege, και από αυτό μόνο μια-δύο σκηνές της Erika Seleniak. 😍
 







n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.934
Reaction score
12.615
Λατρεύω (με τυχαία? σειρά) Matrix, Scanner Darkly, Devil's Advocate, Johnny Mnemonic, Dracula, Constantine, Speed. Κοινός παρονομαστής τους ο Keanu. Τον γουστάρω πολύ σαν τύπο και αυτές του οι ταινίες είναι (για εμένα) άριστες. Είναι καλός ηθοποιός? Κατηγορηματικά όχι. Εντάξει, δεν είναι δα και Matthew Broderick αλλά ούτε είχαμε την απαίτηση να φτάσει σε επίπεδα Anthony Hopkins. Αλλά αυτό δε μας πειράζει γιατί τον αγαπάμε anyway.

@thva, το κλιπ που έβαλες από το Under Siege ξεκινά ακριβώς μετά την καλή σκηνή! :biggrin:

ΥΓ: πρέπει να κάνουμε έρανο για τους moderators που θα μεταφέρουν πάλι δημοσιεύσεις στα σωστά θέματα...
 




Μηνύματα
12.570
Reaction score
14.700
ο κλιπ που έβαλες από το Under Siege ξεκινά ακριβώς μετά την καλή σκηνή!
Το ξέρω αλλά δεν το βρήκα για να στο ποστάρω. Θα το κόψανε λόγω του λόγου που ξέρεις χα χα
Διχασμός προσωπικότητας; :laugh:
Και πενταχασμός δεν λές ;

Ο Νταλ αποφάισε να ασχοληθεί με την ψυχολογία στα γεράματα.

Ζήλεψε τη δόξα μου.

😃 😃
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Όλοι τα ίδια γράφουμε.
Εμένα με ενδιαφέρει να υπάρχει συνεχής και αυξανόμενη παραγωγή πολυκάναλων έργων. Φαίνεται πως αυτή η ανοδική τάση έχει εξασφαλιστεί. Οπότε είμαι απολυτως ικανοποιημένος.
Το που θα τα ακούει η πλειοψηφία δεν με πολυαπασχολεί, ακριβώς όπως δεν απασχολεί έναν δικαναλάκια από που ακούγανε δικάναλο οι νεολαίοι στην προηγούμενη δεκαετία.
Παντως Δημητρη, δεν ξερω αν θα συμφωνησεις, αλλα εχω την εντυπωση οτι αυτοι που ακουν κλασικη μουσικη, η πλειοψηφια των γνωστων εργων υπαρχει ηδη σε imercive κι επομενως υπαρχει και ικανοποιηση. Στην jazz ομως, υπαρχει ακομη πολυς δρομος.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.869.373
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top