Ο κακός μας ο καιρός

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
Από 1 έως 3 του μήνα θα έχουμε ένα μικρό κυκλώνα πάνω από την Ελλάδα.Το κέντρο του,στα ίδια επίπεδα, ίσως και παρακάτω από εκείνο του Ιανου(985mb).θα φέρει βροχές, χιόνια κρύο και τρελά μποφορια.
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
2017 Θα είμαστε ασυγχώρητοι αν δεν μπορέσουμε να αντιμετωπίσουμε καιρικά και φυσικά φαινόμενα...😱😱😱

 
Last edited:



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105
Τι είχε βρε η ΑΟ;;;;
Μόνο στην έξοδο μεταμόρφωσης προς Λαμία έχει θέμα....
Τα τελευταία 2-3 χρόνια, αν τη χρησιμοποιείς τις ώρες αιχμής, αντιμετωπίζεις συχνές καθυστερήσεις που δεν ταιριάζουν με αυτό που περιμένεις από έναν σύγχρονο δρόμο με διόδια εντός της πόλης.

Το ξέρω ότι δεν φταίει η ίδια η Οδός αλλά το ότι χρειάζονται άλλες 2 το λιγότερο. Όνειρα...

Το μόνο θετικό σημάδι είναι ότι προχωράει η επέκταση της Λεωφόρου Κύμης μέχρι την Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας και θα απορροφήσει μέρος της κίνησης. Το δυσάρεστο είναι ότι θα τελειώσει το 2027.

 


Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Τα τελευταία 2-3 χρόνια, αν τη χρησιμοποιείς τις ώρες αιχμής, αντιμετωπίζεις συχνές καθυστερήσεις που δεν ταιριάζουν με αυτό που περιμένεις από έναν σύγχρονο δρόμο με διόδια εντός της πόλης.

Το ξέρω ότι δεν φταίει η ίδια η Οδός αλλά το ότι χρειάζονται άλλες 2 το λιγότερο. Όνειρα...

Το μόνο θετικό σημάδι είναι ότι προχωράει η επέκταση της Λεωφόρου Κύμης μέχρι την Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας και θα απορροφήσει μέρος της κίνησης. Το δυσάρεστο είναι ότι θα τελειώσει το 2027.

Σου το λέω διότι λόγω δουλειάς την χρησιμοποιώ κάθε μέρα για πολλές φορές μέσα στη ημέρα..... Οκ.... Το ακούω αυτό που λες και θα το δω....
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Γενική αργία αύριο παντού, σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
Δεν είναι για ολόκληρη τη χώρα. Πάλι παπαριές λένε οι δημοσιοκάφροι. :mad::mad::mad:



Να κι εγώ, επειδή ζηλεύω (το χιόνι ζηλεύω, όχι την αργία)

Έπος δικέ μου. Έπος!!
1643061506072.png



Όσο για τατουτού σας, μια χαρά σάς ήρθε, αυτά δεν μασταλέτε :gotcha:
1643061604014.png
 



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Ο @n_olympios τι έγινε; Έχουμε νεότερα;
Άλλοι λένε ότι του την έδωσε και έγινε γέτι και κρυβεται στη γύρω βλάστηση με τα χιόνια.

Άλλοι λένε ότι διψούσε τόσο πολύ που ήπιε νερό απο το ψυγείο του αυτοκινήτου και πήγε στο νοσοκομείο , όπου διεγνώσθη και με κρυοπαγήματα (λόγω της σύντομης περιήγησής του σαν γέτι) :D
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Από τις 19:30 χθες το ρεύμα ήρθε σήμερα 06:45.
Χωρίς αλυσίδες δεν έβγαινα από το γκαράζ, ούτε κατέβαινα το βουνό.
Μετά τις έβγαλα και για τα επόμενα 30χλμ ήμουν μια χαρά με τα 4 seasons.
Στο δρόμο ελάχιστα αμάξια και κάποιοι μαλακές σαν έναν τζιπατο που πέρασε δίπλα μου και μου έκανε ένα μπάνιο με λασπόχιονο. Άσε που τυφλώθηκα.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top