ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ



toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.400
Reaction score
1.856
Δηλώνω συμμετοχή για:
1ο Δώρο -- Έργο τέχνης
2ο Δώρο -- Ακουστικά urBeats Special Edition
3ο Δώρο -- Πικάπ Dual 455-1M
4ο Δώρο -- Ενισχυτής AKAI AM-U210

12ο Δώρο
-- Cd-player Sherwood cdc-5090r
17ο Δώρο -- SACD-CD Player Philips 963
20o Δώρο -- Corsair Nova 64GB SATA2 SSD
23o Δώρο -- Media Player Dune HD TV 101 και 50 δίσκους βινυλίου
Φαταούλας είμαι τρομάρα μου, αλλά για το 1ο γνωρίζω προσωπικά τον Παναγή Βουρλούμη, το 3ο είναι κουκλί και το όνειρό μου για προσιτό πικάπ, τα cd - sacd μιας και χάλασε το marantz και τα λοιπά για δεύτερο σύστημα στο χωριό.

Ευχαριστώ πολύ τους συμμετέχοντες!
Γίνεται αυτό;; Νομίζω όταν έχεις 50+ μηνύματα συμμετέχεις το πολύ σε δύο κληρώσεις ( και όχι "μέσα σε όλα αλλά κερδίζω το πολύ δύο" )...
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.400
Reaction score
1.856
Τεσπα... Καλή Χρονιά σε όλους, και ιδιαίτερα στους εμπνευστές αυτού του νήματος!
Τα χρειάζεται κάτι τέτοια Το Χαμόγελο του Παιδιού, που αν δεν κάνω λάθος είχε σοβαρά οικονομικά προβλήματα πριν λίγο καιρό.
Δηλώνω συμμετοχή για τα 4 και 8
 

Μηνύματα
888
Reaction score
888
Εγώ κατάλαβα ότι όταν έχεις 50+ μηνύματα συμμετέχεις σε όλες τις κατηγορίες ελεύθερα. Αν κατάλαβα λάθος, να κάνω επιλογή.
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή και για το 16 ο δώρο τα καλώδια interconnect.
Καλή χρονιά σε όλους.
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Καλή Χρονιά σε ολους με υγεία και αγάπη!
Προτείνω όσοι καταθέσουν χρήματα στο Χαμόγελο του παιδιού, να γράψουν στηναιτιολογία AVsite, προκειμένου να μετρήσουμε την συνολική προσφορά μας και την δύναμή μας, αλλά και να έχουμε στόχο για να ξεπεράσουμε του χρόνου!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
Γίνεται αυτό;; Νομίζω όταν έχεις 50+ μηνύματα συμμετέχεις το πολύ σε δύο κληρώσεις ( και όχι "μέσα σε όλα αλλά κερδίζω το πολύ δύο" )...
Σωστά, έχεις δίκιο. Δική μου απροσεξία.

Εγώ κατάλαβα ότι όταν έχεις 50+ μηνύματα συμμετέχεις σε όλες τις κατηγορίες ελεύθερα. Αν κατάλαβα λάθος, να κάνω επιλογή.
Σπύρο, έχει δίκιο ο toulou - διάβασε το post #150, σημείο (γ).

Οπότε, κάνε επιλογή σε ποια δύο δώρα θες να συμμετάσχεις.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
Πιο κάτω θα βρείτε την ανανεωμένη λίστα με δώρα και συμμετοχές.

Οι νικητές, αλλά και όλοι όσοι συμμετέχουν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο στο thread, καλούνται να εισφέρουν ό,τι μπορεί ο καθένας στο "Χαμόγελο του Παιδιού". 'Ενας πολύ γρήγορος και άμεσος τρόπος είναι η αποστολή ενός, δύο, τριών... όσων μπορεί ο καθένας SMS με τη λέξη ΧΑΜΟΓΕΛΟ στο 54020. (haris1308 post #177). Επίσης, στο post #232 (AriPetro) παρέχονται σχετικές με τις εισφορές πληροφορίες.

1ο Δώρο -- Έργο τέχνης (μέλος Artvoice post #1)
Συμμετοχές: G.Ra, alexgeo1, Spyros Koutsogiannis,

2ο Δώρο -- Ακουστικά urBeats Special Edition (μέλος Aripetro post #23) + iPod (μέλος PPG post #46)
Συμμετοχές: Petros_Dalipis, Δημοκηδής, Dimusique, vlasis, Spyros Koutsogiannis,

3ο Δώρο -- Πικάπ Dual 455-1M (μέλος G.RA post #27) (photos του πικ απ) + 1 δίσκος βινυλίου (μέλος Artvoice post #25)
Συμμετοχές: petros37, y1ann1s, Ixar, leandros, leonis, ANDRDRIVE, alien_sad, Emmanouil 1964, DimitrisTop, foivous, stelios, nath, steliosake, Spyros Koutsogiannis, tazmania, Κυριακου Γιαννης

4ο Δώρο -- Ενισχυτής AKAI AM-U210 (μέλος Aripetro post #28)
Συμμετοχές: el_diablo, vroom, thor, nast, mikekam, nath, Spyros Koutsogiannis, toulou

5ο Δώρο -- Philips Flat TV 32" (μέλος Dimusique post #35)
Συμμετοχές: mikekam, leo1964, PPG

6ο Δώρο -- Coffee Tumbler (μέλος Wizzy post #48)
Συμμετοχές: Σ. Κωνσταντινίδης,

7ο Δώρο -- Ρολόι Alexi Andrioti (μέλος PPG post #46)
Συμμετοχές: nkelara, wizzy, stelios

8ο Δώρο -- Ηχεία Mission m72i (μέλος ικτινος post #52) (photos)
Συμμετοχες: PPG, el_diablo, zeon44, toulou

9ο Δώρο -- Πακέτο ηλεκτρονικού τσιγάρου (μέλος Κυριακού Γιάννης post #58)
Συμμετοχές: ικτινος,

10o Δώρο -- Συλλογή περιοδικών του ΗΧΟΥ (μέλος haris1308 post #62)
Συμμετοχές: alexgeo1,

11ο Δώρο -- Κεφαλή Benz Micro MC20E2L (μέλος mikekam pos t#73)
Συμμετοχές: wynn, lm62, SpyNet, leonis, pelopis85, leandros, Emmanouil 1964, alexgeo1, Bower, frank, foivous, giavra, radiofonias. alien_sad

12ο Δώρο -- Cd-player Sherwood cdc-5090r (μέλος Bellos post #88)
Συμμετοχές: vroom, Spyros Koutsogiannis,

13o Δώρο -- Διάφορα είδη (μέλος Σ. Κωνσταντινίδης post #81)
Συμμετοχές:

14ο Δώρο -- Καλώδιο DVI 12 μέτρων
και κάτι άλλο (μέλος makis.pol post #82)
Συμμετοχές: alexgeo1,

15ο Δώρο -- Πλήρη ηχητική μέτρηση και ανάλυση χώρου
(εντός Αττικής) (μέλος zakman post #107)
Συμμετοχές: AriPetro, makis.pol, eldiablo, ryk, charas,

16ο Δώρο -- Καλώδια Interconnect (μέλος siap post #116)
Συμμετοχές: oldy, petros37, darkman46, ικτινος, lakiss51, leonis

17ο Δώρο -- SACD-CD Player Philips 963 (μέλος Δημοκηδής post #117)
Συμμετοχές: petros37, artvoice, spmk, haris1308, dinomos, Spyros Koutsogiannis,

18ο Δώρο -- Βρεφικά/παιδικά είδη (καλαθούνα για κορίτσι με βάση, παρκοκρέβατο Mothercare, αλλαξιέρα με ράφι, κάθισμα αυτοκινήτου, κάθισμα ταΐσματος για τραπέζι κλπ και πολλά ρούχα) (μέλος foivous post #127) ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ο τυχερός θα παραλάβει το σύνολο των ειδών από τον χώρο του δωροθέτη.
Συμμετοχές:

19o Δώρο -- GDrive mini
(μέλος y1ann1s post #154)
Συμμετοχές: zakman35, thor

20o Δώρο -- Corsair Nova 64GB SATA2 SSD
(μέλος vroom post #164)
Συμμετοχές: Σ. Κωνσταντινίδης, BbsibosS, zakman35, thor, Spyros Koutsogiannis,
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
21ο Δώρο --MD Sharp MD-MT80 Portable Recorder και 3 άδεια minidisc δισκάκια σφραγισμένα (μέλος Σ. Κωνσταντινίδης post #170)
Συμμετοχές: radiofonias

22ο Δώρο -- Διάφορα είδη (router, joystics κτλ) (μέλος spmk post#175)
Συμμετοχές: Petros_Dalipis,

23o Δώρο -- Media Player Dune HD TV 101 και 50 δίσκους βινυλίου (μέλος PERITEXNIS post #179)
Συμμετοχές: lakiss51, leo1964, alexgeo1, mikekam, Dimusique, foivous, pelopis85, giavra, dinomos, charas (μόνο για δίσκους βινυλίου), steliosake, Spyros Koutsogiannis, tazmania, Ixar (μόνο για δίσκους βινυλίου), Κυριακου Γιαννης (μόνο για δίσκους βινυλίου)

24ο Δώρο -- Ακρόαση του συστήματος του Artvoice (μέλος Artvoice post #210) (μέχρι 3 νικητές)
Συμμετοχές: lakiss51,

25o Δώρο -- Hardware parts για PC (μέλος ryk post# 220)
Συμμετοχές:

26ο Δώρο -- Κεφαλή Pickering XV15 μαζί με την D400 βελόνα
(μέλος nath post#224)
Συμμετοχές: darkman46,
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
Το 3 μου;
Δες πιο κάτω:


Από δική μου απροσεξία, ο κανόνας (γ) του post #150 (περί συμμετοχής σε δύο κληρώσεις για μέλη με άνω των 50 posts), δεν τηρήθηκε σωστά. Στο σημείο αυτό να ευχαριστήσω το μέλος toulou για την έμμεση υπόδειξη.

Τα πιο κάτω μέλη συμμετέχουν σε πέραν των 2 κληρώσεων, οπότε παρακαλούνται όπως επιλέξουν μέχρι δύο (2) και να ενημερώσουν το thread για να καταρτίσω την τελική λίστα.

alexgeo1
Spynet
Spyros Koutsogiannis
petros37
leonis
foivous
thor
mikekam
lakiss51

Η κλήρωση αναβάλλεται μέχρι αύριο, στις 13:00 για να δοθεί ο απαραίτητος χρόνος στα πιο πάνω μέλη να κάνουν τις επιλογές τους. Δεν θα γίνουν δεκτές νέες συμμετοχές σε κληρώσεις.

Λυπάμαι για την καθυστέρηση στην κλήρωση εξ υπαιτιότητάς μου.
 

thor

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
607
Reaction score
29
με συγχωρειτε για την απροσεξια μου, δηλωνω συμμετοχη για 4ο Δώρο και 19o Δώρο. καλη χρονια ευχομαι με υγεια!
 




Μηνύματα
619
Reaction score
57
Να διορθωσω και'γω με την σειρα μου,αποσυρομαι απο το 11ο δωρο.
Οποτε μενω στην κληρωση με το 3ο και 23ο δωρο.
Καλη χρονια με υγεια !!

ΥΓ : Κανεις δεν εχει μικρα παιδια ; Να διευκρινησω πως αυτα που προσφερω στην κληρωση αφορουν και αγορακια.
 



Μηνύματα
311
Reaction score
100
Καλή χρονιά και από μένα από ένα αποκλεισμένο χωριό του Πηλίου. Μετά από το θέμα με τις 2 συμμετοχές, αποσύρω τη μια και μένω στα δώρα 4-5, Tv και ενισχυτής akai...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.270
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top