Παρουσίαση χώρου και επιλογή SUB






Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Καλορίζικα αγαπητέ.
Κοίτα να τα χαρείς ακούγωντάς τα.Μην πέσεις στη λούμπα των sweeps και στο τέλος μετράς πιο πολύ απ'ότι ακούς!:)
 

Μηνύματα
204
Reaction score
461
Καλορίζικα αγαπητέ.
Κοίτα να τα χαρείς ακούγωντάς τα.Μην πέσεις στη λούμπα των sweeps και στο τέλος μετράς πιο πολύ απ'ότι ακούς!:)
Λεπτή η γραμμή που χωρίζει τη λογική από τη ψυχαναγκαστική συμπεριφορά και 20 χρόνια στο χώρο του hifi πιστεύω ότι δεν την έχω περάσει. Το σύστημα παίζει κάθε μέρα αρκετές ώρες σε χαμηλή ένταση με τα πιτσιρίκια να ζωγραφίζουν στο τραπεζάκι του σαλονιού. Τις προάλλες είχα βάλει ένα κουαρτέτο του Σινόπουλου και μόλις τελείωσε μου λέει η κορούλα μου " μπαμπά θα το ξαναβάλεις;!!!" Βεβαίως της λέω με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!! ( Σινόπουλος - Φουρέιρα 1-0) :):)
 

Μηνύματα
204
Reaction score
461
Το ΣΚ που πέρασε κατάφερα na να δω μια ταινία με δυνατά εφέ μαζι με τα παιδιά ( the incredibles 2). ομολογώ οτι τόσο δυνατό και ταυτόχρονα τόσο στακάτο μπάσο δεν ειχα ακούσει ποτέ στο σπίτι μου! Αρχικά οι εντάσεις ήταν σε λογικά επίπεδα λόγω των παιδιών. όταν όμως τα πήραν οι παππούδες για ένα δίωρο έβγαλα το άχτι μου. Klf30 και jamo κόντεψαν να κατεδαφίσουν το σαλόνι! ένοιωθα οτι κάποιος κλωτσάει τον καναπέ! Αναγκάστηκα να μετακινήσω όσα μπουκάλια ποτών εφάπτονταν με άλλα μέσα στο σύνθετο (8 μακριά απο τα sub) γιατί έκαναν θόρυβο! Αυτά σαν μια πρώτη επαφή, χωρίς μετρήσεις παρά μόνο με το αυτί μου και ένα app στο κινητό. :)
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top