Περιπέτειες με Cosmote

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
φαντάσου τι τραβάνε στην επαρχία με τέτοια προβλήματα....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.887
Απάντηση: Re: Περιπέτειες με ΟΤΕ...

Ότι για τη δική τους κακή γραμμή θα πρέπει να πληρώσω 36€ για να αφαιρεθεί το ISDN modem που σύνδεσα μόνος μου...
Μόνο? :eek:

Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να το βγάλεις από την πρίζα? :biggrin:
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.248
Reaction score
8.767
UP!


**Δε φταίμε (ποτέ όμως) εμείς, φταίνε οι Γερμανοί, ο καιρός, η κρίση, δεν υπάρχουν εργολάβοι... Βαρέθηκα να ασχολούμαι και το άφησα έτσι.
Δυστυχώς αυτοί είμαστε.
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: Περιπέτειες με ΟΤΕ...

Απορώ πάντως γτ κάποιος να είναι στον οτε όταν ο οτε έχει το 3play 36,90 χωρίς τηλεόραση ενώ η το Nova 3play έχει 29,90 και με nova και με τηλεφωνία με απεριόριστα σταθερά και κλήσεις προς όλα τα κινητά σε τιμή σταθερού σε αστική χρέωση , internet 24Mbps και τηλεόραση με 250 κανάλια) . τσέκαρε λίγο τις τιμές και θα καταλάβεις .......
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.409
Reaction score
74.715
Αν ο ΟΤΕ είναι μπλακ λιστ μια φορά, η Nova είναι δέκα για μένα.

Μετά απο 16 χρόνια συνεχούς συνδρομής με αυτόματη πληρωμή για το ελεεινής ποιότητας πρόγραμμά τους, μου έκοψαν τη σύνδεση για 17(!) ευρώ χρέος απο δικό τους λάθος και ήθελαν να χρεώσουν επανασύνδεση! :biggrin:
Όταν μετά απο τέσσερις μέρες με πήραν να μου ζητήσουν συγνώμη, το μόνο που πρόσφεραν ήταν η δωρεάν επανασύνδεση την οποία αρνήθηκα.
Ποτέ ξανά.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.409
Reaction score
74.715
Σήμερα παρέλαβα νέο λογαριασμό, στον οποίο συνεχίζουν και χρεώνουν ΟΤΕ TV...

Αύριο θα γίνει της πουτ@νας, αλήτες.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.409
Reaction score
74.715
Λύθηκε το ζήτημα, τα χρήματα όμως θααα τα αφαιρέσουν.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.409
Reaction score
74.715
Episode #134

Μετά απο πιεστική κλήση την Τετάρτη και προσφορές, είπα να ξανακάνω δοκιμή με ΟΤΕ DSL αφού έχω τη δυνατότητα να το ακυρώσω μέσα σε 14 μέρες. Επανέλαβα πολλές φορές ότι η γραμμή χρειάζεται έλεγχο.

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι η σύνδεση ενεργοποιήθηκε με λάθος τηλέφωνο...
Νέο για τον εξοπλισμό δεν έχω, όλη μέρα προσπαθώ να συνδεθώ και είναι οι γραμμές στο 13888 κατειλημμένες...


Απερίγραπτοι, δεν το κλείνουν το μαγαζάκι να ησυχάσουμε;
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.931
Reaction score
41.199
Αν έβρισκαν πιο χαϊβάνια πελάτες αλλού θα το κλείνανε εδώ και θα το ανοίγαν εκεί. Επειδή όμως δεν βρίσκονται πιο χαϊβάνια τους λουζόμαστε εδώ...και όχι μόνο αυτούς. kalo kouragio
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.409
Reaction score
74.715
Μόλις μίλησα με το 13888, κατά λάθος ήρθε σε μένα το μήνυμα... κάποιος κακομοίρης δεν θα το λάβει.
 


Μηνύματα
18
Reaction score
0
Άντε να βγάλεις άκρη με τον οτε που κάνει ότι θέλει ....εδω ταιριάζει το βιντεάκι με τον καλυβάτση και κανάκη
 



Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Στις 12/12, που κλείνουν 2 χρόνια από το 1ο μήνυμα, πρέπει να διοργανώσουμε κάνα μνημόσυνο. :roflmao:
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Στη γειτονιά μου , εδω και μια βδομάδα ''κόβουν'' την άσφαλτο για νέες γραμμές του ΟΤΕ.

Πάμε για μεγάλες ταχύτητες, οταν πάρουν τις γραμμές οι άλλοι ,γιατί ΟΤΕ ,ποτέ ξανά...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.580
Στη γειτονιά μου , εδω και μια βδομάδα ''κόβουν'' την άσφαλτο για νέες γραμμές του ΟΤΕ.

Πάμε για μεγάλες ταχύτητες, οταν πάρουν τις γραμμές οι άλλοι ,γιατί ΟΤΕ ,ποτέ ξανά...

Τα βρήκε ο ΟΤΕ με τους Δήμους Αμαρουσίου και Πεύκης και ξεκινάνε την αναβάθμιση για VDSL.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • loggeo
    Projectors

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.995
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top