Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Πραγματικά δεν ξέρω τι ισχύει σε αυτή τη περίπτωση, στέλνω μήνυμα με αριθμό 6 και βγαίνω και πάω όπου θέλω εικάζω.
Σίγουρα όμως όχι μπουλούκι.
Προταση για καλοκαιρινο jersey φτηνο;;;;
Καλό και φθηνό δεν παίζει, φθηνό με χάλια εφαρμογή, χάλια ύφασμα και χωρίς σιλικόνη στη μεση και στα μανίκια πολλά!!
Προτείνω να κοιτάξεις προς τη northwave για κάτι σχετικά φθηνό και σίγουρα καλό.
Μακριά από τη Pearl izumi.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Πραγματικά δεν ξέρω τι ισχύει σε αυτή τη περίπτωση, στέλνω μήνυμα με αριθμό 6 και βγαίνω και πάω όπου θέλω εικάζω.
Σίγουρα όμως όχι μπουλούκι.
Βγήκα σήμερα και είδα αρκετούς ποδηλάτες να έρχονται από μακριά και να φεύγουν προς ακόμη μακρύτερη απόσταση. Γενικά λίγη κίνηση από αυτοκίνητα..
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Βγήκα σήμερα και είδα αρκετούς ποδηλάτες να έρχονται από μακριά και να φεύγουν προς ακόμη μακρύτερη απόσταση. Γενικά λίγη κίνηση από αυτοκίνητα..
Δεν μας είπες το πως.
Εγώ στέλνω μήνυμα με αριθμό 6
 

Μηνύματα
562
Reaction score
1.003
Καλό και φθηνό δεν παίζει, φθηνό με χάλια εφαρμογή, χάλια ύφασμα και χωρίς σιλικόνη στη μεση και στα μανίκια πολλά!!
Προτείνω να κοιτάξεις προς τη northwave για κάτι σχετικά φθηνό και σίγουρα καλό.
Μακριά από τη Pearl izumi.
Εχω τσεκαρει καποια jerseys της endura. Τα humvee αν δεν κανω λαθος (ονομα σειρας). Παιζουν κοντα στο 50αρικο και θα ημουν διατεθιμενος να τα δωσω διοτι εχω 2 κολαν endura και με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο. Εχεις καποια αποψη για αυτα;
 

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Δεν μας είπες το πως.
Εγώ στέλνω μήνυμα με αριθμό 6
Κι εγώ μήνυμα, με επιλογή το 6. Το θέμα είναι να μην πέσεις σε κάποιον περίεργο.

Θέλω να ελεγξω και το σενάριο με τη μεταφορά με αυτοκίνητο για να φτάσω σε κοντινό βουνό.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Μόλις γύρισα από προπόνηση, βγήκα με SMS.
Με σταμάτησαν 2 φορές, ομάδα Δίας και μπλόκο αξιωματικός με στραβάδι.
Δεν έχουν καμία ενημέρωση και δεν ξέρουν τι να απαντήσουν στο θέμα μας.
Βέβαια ο αξιωματικός επειδή έπρεπε να δώσει μια απαντήσει μου είπε πως δεν απομακρυνόμαστε από τη περιοχή.

Πολύ γκάζι σήμερις με 1000 υψομετρικά

IMG_20200324_183602.jpg

Εχω τσεκαρει καποια jerseys της endura. Τα humvee αν δεν κανω λαθος (ονομα σειρας). Παιζουν κοντα στο 50αρικο και θα ημουν διατεθιμενος να τα δωσω διοτι εχω 2 κολαν endura και με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο. Εχεις καποια αποψη για αυτα;
Μένεις Αθήνα?
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Σαλαμινα μενω. Αλλα το καταστημα που εξυπηρετουμαι λογικα θα μπορει να μου παραγγειλει οτι διαλεξω...
Οκ, να πεις του Αλέξανδρου τα χαιρετίσματα ;)
Αν δεν έχει πολλές απαιτήσεις η σειρά hummvee είναι μια χαρά.
 

Μηνύματα
562
Reaction score
1.003
Οκ, να πεις του Αλέξανδρου τα χαιρετίσματα ;)
Αν δεν έχει πολλές απαιτήσεις η σειρά hummvee είναι μια χαρά.

Ευχαριστως θα τα μεταφερω! Ωραια, αφου την θεωρεις οκ θα το προχωρησω. Κατσε να δουμε ποτε θα τον πετυχω με αυτα και μ αυτα....
 

Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Μόλις γύρισα από προπόνηση, βγήκα με SMS.
Με σταμάτησαν 2 φορές, ομάδα Δίας και μπλόκο αξιωματικός με στραβάδι.
Δεν έχουν καμία ενημέρωση και δεν ξέρουν τι να απαντήσουν στο θέμα μας.
Βέβαια ο αξιωματικός επειδή έπρεπε να δώσει μια απαντήσει μου είπε πως δεν απομακρυνόμαστε από τη περιοχή.

Πολύ γκάζι σήμερις με 1000 υψομετρικά

View attachment 158492


Μένεις Αθήνα?
@bretsos... έχε υπόψιν σου ότι αυτές τις μέρες και ειδικά σ' αυτές που έρχονται
δεν κάνουμε ποδήλατο γιατί ο μη γένοιτο σε περίπτωση που κάποιος τραυματιστεί
το σύστημα δε θα μπορεί να τον "εξυπηρετήσει" οπότε μέσα και προπονητήριο μόνο
.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
@bretsos... έχε υπόψιν σου ότι αυτές τις μέρες και ειδικά σ' αυτές που έρχονται
δεν κάνουμε ποδήλατο γιατί ο μη γένοιτο σε περίπτωση που κάποιος τραυματιστεί
το σύστημα δε θα μπορεί να τον "εξυπηρετήσει" οπότε μέσα και προπονητήριο μόνο
.
Πάλι ρε συ?
Μη το γκαντεμιαζεις ρε γμτ... :(
 

Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Πάλι ρε συ?
Μη το γκαντεμιαζεις ρε γμτ... :(
Ο μη γένοιτο !

στην Ιταλια πριν λίγες εβδομάδες απαγόρευσαν την ποδηλασία για 2 λόγους :
1ο. σε περίπτωση τραυματισμού το σύστημα θα είναι ήδη επιβαρημένο ...
2ο. μετά από έντονη άσκηση υπάρχει ένα χρονικό διάστημα 3-4 ωρών με πεσμένο ανοσοποιητικό με ότι συνεπάγεται αυτό.

... άστο για λίγο το έξω, μέσα και προπονητήριο, αυτό κάνω κι εγώ ! ;)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Το συνεχίζεις βλέπω... ο μη γένοιτο άμα τρατματιστω στο χειρουργείο, να ξέρεις με τις πλάκες που έχω ακόμα μέσα μου θα γίνει τεράστια μ@λακι@...
Ασε που ακόμα τρέχω και πριν τη προπόνηση κουμπωνω και κάνα παυσίπονο.
Γιαυτό σε λέω, κρύβε λόγια ;)
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Εγω σε ενημερώνω κι εσύ μιλάς για προκαταλήψεις
Λες να μη τα ξέρω?
Λες να μη τσιμπάω τα φρένα στη κατηφόρα, λες να μη γνωρίζω γενικά το κίνδυνο που διατρέχουμε στους δρόμους της Αθήνας.
Αυτό που μου συνέβη και με το τρόπο που έγινε δεν ήταν ένα νορμάλ ατύχημα, άρα έχω τους λόγους να πιστεύω και λίγο στη γκαντεμιά...
Έχει αλλάξει όλη η ζωή μου μετά από αυτό, άλλος θα έβαζε φωτιά το ποδήλατο και θα χόρευε γύρω γύρω με αυτά που τράβηξα και συνεχίζω να τραβάω.
Ακούω φρενάρισμα και ενώ βλέπω πως είναι στο αντίθετο ρεύμα ξεκουμπωνω και προετοιμαζομαι για τα χειρότερα... Μη σου συμβεί, να μη ξανά συμβεί σε κανέναν!!
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Με σταμάτησαν 2 φορές, ομάδα Δίας και μπλόκο αξιωματικός με στραβάδι.
Δεν έχουν καμία ενημέρωση και δεν ξέρουν τι να απαντήσουν στο θέμα μας.
Βέβαια ο αξιωματικός επειδή έπρεπε να δώσει μια απαντήσει μου είπε πως δεν απομακρυνόμαστε από τη περιοχή.
Άντε να του εξηγήσεις ότι η ακτίνα 70 χιλιομέτρων γύρω από το σπίτι σου είναι για σένα η "κοντινή" γύρω από το σπίτι σου περιοχή! :roflmao:
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
καταλαβαινω οτι ισως αποδεχεσαι ενα ρισκο... που ειναι μικρο ... η μεγαλο...στις επιπτωσεις του, πιθανο η απιθανο...;

το εχεις αποδεχτει ομως η το αγνοεις ;

(δεν υπαρχει γκαντεμια η καλοτυχια αλλα οσο ειναι εφικτο καλυτερη προγνωση των κινδυνων και αναγνωριση του ρισκου που εισαι διατεθειμενος να δεχτεις )
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.242
Reaction score
41.890
Άντε να του εξηγήσεις ότι η ακτίνα 70 χιλιομέτρων γύρω από το σπίτι σου είναι για σένα η "κοντινή" γύρω από το σπίτι σου περιοχή! :roflmao:
Άκου τώρα στιχομυθία που έπαιξε με το στραβάδι.
Εγώ.
Με το SMS μπορούμε να απομακρυνθουμε από τη περιοχή μας?
Στραβάδι.
Τι εννοείται?
Να πάτε σε άλλο νομό...
Εγώ.
Γιατί το μυαλό θα με κρατήσει?
Στραβάδι.
Τι είπατε κύριε?
Εγώ.
Τίποτα κάτι δικό μου... :roflmao:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.593
Μηνύματα
2.867.095
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top