Ποδήλατο



Μηνύματα
15.014
Reaction score
20.759
ενώ ο κουμπάρος που το βάζει το μεγάλο από πίσω και από μπρος είναι καλύτερος
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.261
Reaction score
41.933
έντονη ανηφόρα τελικά το πόρισμα;
άντε να δούμε ...
Σε θέλω τούμπανο όμως, θέλω 40 λεπτά μέχρι τις κεραίες τη πρώτη και 45 λεπτά τη δεύτερη.
Το έχεις είμαι σχεδόν σιγουρος, πιστεύω σε εσένα!

Αυτό δηλαδης

IMG_20201123_153214.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Δεν ακούγεται ωραίο έτσι που το γράφεις...
Για ποδήλατο μρε, που πήγε το μυαλό σου;
ενώ ο κουμπάρος που το βάζει το μεγάλο από πίσω και από μπρος είναι καλύτερος
Χάχα Αμ πεστου τα
Σε θέλω τούμπανο όμως, θέλω 40 λεπτά μέχρι τις κεραίες τη πρώτη και 45 λεπτά τη δεύτερη.
Το έχεις είμαι σχεδόν σιγουρος, πιστεύω σε εσένα!

Αυτό δηλαδης

View attachment 188039
Αλήθεια τώρα πρέπει να κάνουμε αυτό για προπόνηση? Εγώ coach να πάω η να περιμένω κάνα μήνα?
 


Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Και τι δηλαδή να μη βγαίνω έστω και με τα παλιά πεταλ? Με αθλητικό παπούτσι ρε παιδί μου δε μασάω....
 

Μηνύματα
564
Reaction score
1.008
Κατεβασα ετσι για πλακα ενα προπονητικο προγραμμα απο τα προτεινομενα του garmin. 1η προπονηση , 1,5ωρα στη ζωνη 2 λεει! Ζωνη 2 ειμαι με το που καβαλαω το ποδηλατο εγω! Τι κανουμε σ αυτην την περιπτωση;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.261
Reaction score
41.933
Και τι δηλαδή να μη βγαίνω έστω και με τα παλιά πεταλ? Με αθλητικό παπούτσι ρε παιδί μου δε μασάω....
άμα το ψήνεις πήγαινε και Υμμητο με αθλητικό. Ο ανήφορος δεν έβλαψε κανέναν ;)
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.914
Reaction score
12.566
Ο κύριος?
Ποδηλάτης και εσείς?
Παλαιώθεν.

Εσείς εδώ όμως είστε ακριβοί και δεν περισσεύουν για τέτοια πράγματα.

Ααααχ, παλιά έγραφα πάνω από 60χλμ ημερησίως, όχι μόνο σε ίσωμα αλλά και σε βουνό (με mountain bike βέβαια) χωρίς πρόβλημα. Στην άσφαλτο τελίκιαζα με κάθε ευκαιρία (όχι δύσκολο με 21άρι σασμάν και πόδια, που είχα τότε). Τώρα ανεβαίνω τους 7 ορόφους στη δουλειά και μου παίρνει 5 λεπτά να ανασάνω νορμάλ ξανά.

Προς το παρόν λοιπόν κάνω όσο μπορώ (και θέλω) στο προπονητικό εντός οικίας. Ας περάσει λίγο ο καιρός να ζεστάνει και θα βγω ξανά, δειλά δειλά.
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Παλαιώθεν.

Εσείς εδώ όμως είστε ακριβοί και δεν περισσεύουν για τέτοια πράγματα.

Ααααχ, παλιά έγραφα πάνω από 60χλμ ημερησίως, όχι μόνο σε ίσωμα αλλά και σε βουνό (με mountain bike βέβαια) χωρίς πρόβλημα. Στην άσφαλτο τελίκιαζα με κάθε ευκαιρία (όχι δύσκολο με 21άρι σασμάν και πόδια, που είχα τότε). Τώρα ανεβαίνω τους 7 ορόφους στη δουλειά και μου παίρνει 5 λεπτά να ανασάνω νορμάλ ξανά.

Προς το παρόν λοιπόν κάνω όσο μπορώ (και θέλω) στο προπονητικό εντός οικίας. Ας περάσει λίγο ο καιρός να ζεστάνει και θα βγω ξανά, δειλά δειλά.
Ε όχι και ακριβοί (οι άλλοι μπορεί, εγώ με ένα koga παλεύω ο μαύρος....)
Να σαι καλά να να ξαναβγεις οπότε νιώσεις έτοιμος.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.261
Reaction score
41.933
Ακριβοί είναι μόνο οι γυαλιστεροί, εμείς τα λιώνουμε τα αναλώσιμα, αυτοί τα σκεπάζουν μη τους κρυωσουν :biggrin:
 

Μηνύματα
15.014
Reaction score
20.759
κουμπάρε μην δίνεις σημασία
ένα 500αρικό θέλεις για ρούχα, λάστιχα , παπούτσια , πετάλια και αν έχεις έξυπνο ρολόι άντε και μια ζώνη καρδιακών παλμών.
τσάμπα πράμμα, σαν ένα ενοίκιο δες το...
:headbang:
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.261
Reaction score
41.933
Δεχόμαστε στο avsite cyclist Team και κουμπάρους και νονούς... Έχω και μια θεία χορεύτρια που ενδιαφέρεται :roflmao:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Και εσύ είσαι νονός του κροκ τώρα που το θυμήθηκα... Χαμός με τα συγγενολογια!
Μην μπερδεύεις τις συγγένειες ρε, εγώ είμαι ο θείος από τη μεγαλόνησο, που λέει κι ο @pankrok!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.465
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top