Ποδήλατο

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.430
Η σεζόν στους επαγγελματίες έχει αρχίσει. Κοιτάξτε νευρικότητα και στούκες στα τελευταία χιλιόμετρα του δεύτερου ΕΤΑΠ Étoile de Bessèges.

 



Μηνύματα
561
Reaction score
1.003

Έριξα κι εγώ μια στροφή σήμερα.... Εδώ και αρκετό καιρό απειχα για διάφορους λόγους. Κυριότερος ήταν η πολύ σκατα ψυχολογία που είχα λόγω της όλης κατάστασης, αλλά και ο καιρός. Σήμερα όμως.... κάτι έγινε..
 


Μηνύματα
561
Reaction score
1.003
Γιωργάρα μη σε ρίχνει η φάση. Θα το ξεπεράσουμε το ρδουμπελο

Μακάρι! Πέρασα πολύ άσχημες φάσεις τις προηγούμενες βδομάδες... έχασα το μέτρημα των κρίσεων πανικού.. Αλλά ας τ αφήσουμε αυτά, μη μαυριζουμε το θέμα. Το σημαντικό είναι ότι σήμερα είχε ποδηλαταδα!! Και καλή!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.451
Για μένα η εβδομάδα ήταν εβδομάδα κρυολογήματος. Ξεκίνησε τη Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη κορυφώθηκε και το ξεπέρασα εντελώς χτες.

Χαραμίστηκε όλη η εβδομάδα κι είχα προγραμματισμένο FTP test την Τρίτη. Τώρα, πρέπει να περιμένω να έρθω ξανά στο επίπεδο που ήμουν πριν μια εβδομάδα και βλέπουμε πότε θα το κάνω.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.812
Για μένα η εβδομάδα ήταν εβδομάδα κρυολογήματος. Ξεκίνησε τη Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη κορυφώθηκε και το ξεπέρασα εντελώς χτες.

Χαραμίστηκε όλη η εβδομάδα κι είχα προγραμματισμένο FTP test την Τρίτη. Τώρα, πρέπει να περιμένω να έρθω ξανά στο επίπεδο που ήμουν πριν μια εβδομάδα και βλέπουμε πότε θα το κάνω.
Περαστικά!
Αν ήταν κορονογιός προβλέπω κάνα 300ftp~ :biggrin:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.451
Περαστικά!
Αν ήταν κορονογιός προβλέπω κάνα 300ftp~ :biggrin:
Ευχαριστώ! Όχι, 'νταξ', είμαι Covid-19 free! Αλλά, γ@μώ τα υπουργεία μου με το κωλοκρυολόγημα...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.812
Ευχαριστώ! Όχι, 'νταξ', είμαι Covid-19 free! Αλλά, γ@μώ τα υπουργεία μου με το κωλοκρυολόγημα...
Στο έχω πει το μυστικό για να μη αρρωσταίνεις ποτέ. 😎
Κλείσε τη μύτη και φάτες, εγώ δεν αρρωσταίνω ποτέ από κρυολόγημα και τέτοιες αηδίες...
Αλήθεια λεω ;)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.451
Στο έχω πει το μυστικό για να μη αρρωσταίνεις ποτέ. 😎
Κλείσε τη μύτη και φάτες, εγώ δεν αρρωσταίνω ποτέ από κρυολόγημα και τέτοιες αηδίες...
Αλήθεια λεω ;)
Ασταδιάλα ρε, πρωί πρωί, θέλεις να με κάνεις να ξεράσω το πρωινό μου... :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.812
Καλέ για το καλό σου προσέχω :roflmao:
Και εγώ δεν είμαι στα καλά μου, πλησιάζει ο καιρός για το τελευταίο χειρουργείο...
Θα πάω να βγάλω τις λαμαρίνες και τις λαμαρινοβιδες...
Και δεν μπορώ ντίπ τα νοσοκομεία και τη κλεισούρα μετά για αποκατάσταση...
 


Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.982
Και εγώ δεν είμαι στα καλά μου, πλησιάζει ο καιρός για το τελευταίο χειρουργείο...
Θα πάω να βγάλω τις λαμαρίνες και τις λαμαρινοβιδες...
Και δεν μπορώ ντίπ τα νοσοκομεία και τη κλεισούρα μετά για αποκατάσταση...
Σοβαρά τώρα? :O_o: :O_o: :O_o:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.812
Σοβαρά, με ενοχλούν πολύ γιατί είναι επιδερμικά, πιάνω τα κεφάλια από τις βίδες και μετράς με τη αφή τις μεταλλικές πλάκες.

 
Last edited:







Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.557
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top