Ποδήλατο

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Νταξ μπλε έπρεπε να το πάρεις αλλά λέμε τώρα.... Η μάλλον ασπρόμαυρο....
Μη λέμε τα ίδια και τα ίδια πάλι, καλοτάξιδο και καλά λιωσιματα!
 







Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.214
Μαύρο ματ θα έγραφε άσχημα... μεγειά και καλά χιλιόμετρα! Σύντομα αλλαγή την μηχανική με di2 ultegra εύχομαι!
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Μαύρο ματ θα έγραφε άσχημα... μεγειά και καλά χιλιόμετρα! Σύντομα αλλαγή την μηχανική με di2 ultegra εύχομαι!
Ποιος, ο ασπρόμαυρος Di2...???
Πρώτα θα βγάλει μαλλιά ο εξάς και μετά θα πάρει Di2 αυτός....
 


Μηνύματα
19.213
Reaction score
13.491
Κι εγώ κόκκινο ήθελα, μαύρο με λίγο ασπρουλάκι και ελαφρό κοκκινάκι μου βγήκε (δηλαδή αλλού πήγαινα, άλλο αναγκάστηκα να πάρω τελικά) 8-)
 

Μηνύματα
135
Reaction score
126
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για τα καλά σας λόγια!

Πλέον νιώθω σα να εχω βγάλει μολις διπλωμα και να πηγαίνω στη δουλειά με WRC. Δηλ είμαστε "λίγοι" για τέτοια εργαλεία, αλλά πρέπει να ικανοποιήσουμε και τον υλικό μας ευδαιμονισμό.

Υγεια να εχουμε όλοι.
 






Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Ωραίο το έκανες Χριστο με το φως από κάτω, φαινετε πολύ αρμονικό στο μάτι, όμορφο και κύριος θα φαινεσε καλύτερα και την ημέρα! Είναι έτοιμη βάση ή έκανες καμια ωραία πατεντουλα? Τα καλά να λέγονται :wink:

Να ενοιμερωσω ότι την Δευτέρα ξημερώματα μου κλέψανε το ποδήλατο από το κλιμακοστάσιο της πολυκατοικίας. Μιλάμε για 5 όροφο μόνος μου, που με τη καραντίνα δεν βλέπεις άνθρωπο να μπαινει. Μεγάλη κουβέντα αλλά έγινε. Υποθέτω το Σάββατο θα βρίσκεται στο παζάρι των γυφτων στην Αγίας Άννης.

Πάθημα μάθημα.. Ας το προσπεράσουμε. Εδώ χάνονται άνθρωποι.


Για το Canyon Endurace τώρα. Έτυχε να λαβω mail με ποιο γρηγορη παράδοση στο Endurace Di2 την ίδια μέρα :O_o:. Αν όλα πάνε καλά, παίζει να έχω το ποδήλατο μέχρι τις 20 του μήνα αν κάνει 10 ημερες? Τέρμα τα ψέματα, εδώ ξεκινάμε σοβαρά τώρα για cardio, γιατί ποια δεν παίζουμε!!

Στα υπόλοιπα, έχω παραγγείλει το κρανακι, είναι στο δρόμο, ενώ ακόμα δεν έχω κάποια νέα για τα παπούτσια από το wiggle πέρα του ότι πέρασε το τελωνείο στο Άμστερνταμ. Παίζει να έλθει το ποδήλατο έτσι όπως πάει, αλλά όχι τα παπούτσια!!

Σας είχα ρωτήσει πριν λίγο καιρό, αν ταιριαζει ένα μπλεδακι στην παρέα, και όχι δεν εννοούσα εμένα ενώ ακολουθώ σκασμένος :laugh:
Κανα νέο από wiggle έχουμε?
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.650
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top