Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
Έλα ρε, μια τέχνη είναι, μάθε την, σιγά. Έχω αλλάξει σαμπρέλες σε φίλους ποδηλάτες και με κερνούσαν λεμονάδες ύστερα, ουουουου!:smile:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
Εμένα οι θκοίμ φίλοι δεν με κερνάνε τίποτα, ξοδεύω σαμπρέλες και αμπούλα και ούτε μια λεμονάδα... :(
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
Να αλλάξεις φίλους!

Ή να μην τους αλλάζεις σαμπρέλες! :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
Τα τελευταία χρόνια είμαι ήδη σε εκκαθάριση, η λίστα όλο και μεγαλώνει...
Και όχι βέβαια σε ότι αφορά μόνο το ποδήλατο αλλά γενικά
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
αν θες ρώτα σε παρακαλώ, εγώ νόμιζα ότι όλα αυτά είναι το ίδιο
@melina: ΟΚ φίλε, θα ρωτήσω αύριο και θα σου πω.
Ρώτησα. Επιβεβαιώνεται ότι η εν λόγω πεταλιέρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για εκγύμναση των κάτω άκρων. Έχει πρόγραμμα που κινεί τα πετάλια με μηδενική ή ελάχιστη αντίσταση και πρόγραμμα (ή προγράμματα) εκγύμνασης με μεταβλητή αντίσταση. Επίσης, δεν αντιμετωπίζει προβλήματα σταθερότητας - αρκεί, βεβαίως, ο χρήστης να μην κάνει "ταρζανιες".

Σε κάθε περίπτωση, συστήνω να μιλήσεις και με το κατάστημα για περισσότερες λεπτομέρειες.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.959
Reaction score
41.261
Ρώτησα. Επιβεβαιώνεται ότι η εν λόγω πεταλιέρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για εκγύμναση των κάτω άκρων. Έχει πρόγραμμα που κινεί τα πετάλια με μηδενική ή ελάχιστη αντίσταση και πρόγραμμα (ή προγράμματα) εκγύμνασης με μεταβλητή αντίσταση. Επίσης, δεν αντιμετωπίζει προβλήματα σταθερότητας - αρκεί, βεβαίως, ο χρήστης να μην κάνει "ταρζανιες".

Σε κάθε περίπτωση, συστήνω να μιλήσεις και με το κατάστημα για περισσότερες λεπτομέρειες.
ω, ευχαριστώ πολύ! μήπως έχει στη διάθεση σου και το μοντέλο;
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
ω, ευχαριστώ πολύ! μήπως έχει στη διάθεση σου και το μοντέλο;
Είναι ακριβώς αυτό στο link που έβαλα 2 σελίδες πίσω, το οποίο το βρήκα από το δικό σου (στο link που έκανες αναζήτηση για τέτοιες συσκευές).

Edit: για να μην σε ταλαιπωρώ, είναι αυτό.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.959
Reaction score
41.261
Είναι ακριβώς αυτό στο link που έβαλα 2 σελίδες πίσω, το οποίο το βρήκα από το δικό σου (στο link που έκανες αναζήτηση για τέτοιες συσκευές).

Edit: για να μην σε ταλαιπωρώ, είναι αυτό.
:o αυτό που δίνουν 300 ευρά; :o

πάω να γίνω η πουτινίτσα του spylab δίπλα :biggrin:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
:o αυτό που δίνουν 300 ευρά; :o

πάω να γίνω η πουτινίτσα του spylab δίπλα :biggrin:
Εμ, αρχηγέ μου, το καλό πράγμα στοιχίζει! :smile:

Βεβαίως, εάν δεις στη σελίδα που έκανες αναζήτηση, υπάρχουν και απλές (μη ηλεκτρικές) πεταλιέρες, υποπτεύομαι όμως ότι δεν κάνουν για τη δουλειά που θέλεις.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
Τι έπαθες ρε;
Είχα ένα ατύχημα στη δλειά, τίποτα το σπουδαίο, έπεσα στο κενό από μεγάλη απόσταση σε πετρώδες έδαφος.
Δεν έσπασα τίποτα, έχω πόνους σε αρθρώσεις, μυϊκούς και σε τένοντες από τη σύγκρουση.
Με τη βοήθεια αγωγής σε μια βδομάδα ήμουν ήδη πολύ καλύτερα, εκεί όμως άρχισα να κάνω τα θκάμ και επιδείνωσα ο ίδιος τη κατάσταση.
Έτρωγα κάτι αντιφλεγμονώδες που πραγματικά έκαναν θαύματα και δεν ένιωθα πόνο, συνέχισα να κάνω τα θκάμ λοιπόν και τα αποτέλειωσα τα ποδάρια... :biggrin:
 
Last edited:

Μηνύματα
15.071
Reaction score
20.879
τίποτα το σπουδαίο
έπεσα στο κενό από μεγάλη απόσταση σε πετρώδες έδαφος.
Δεν έσπασα τίποτα, έχω πόνους σε αρθρώσεις, μυϊκούς και σε τένοντες από τη σύγκρουση.
Με τη βοήθεια αγωγής σε μια βδομάδα ήμουν ήδη πολύ καλύτερα, εκεί όμως άρχισα να κάνω τα θκάμ και επιδείνωσα ο ίδιος τη κατάσταση.
Έτρωγα κάτι αντιφλεγμονώδες που πραγματικά έκαναν θαύματα και δεν ένιωθα πόνο, συνέχισα να κάνω τα θκάμ λοιπόν και τα αποτέλειωσα τα ποδάρια... :biggrin:
κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δε θα έβαζε τα πρώτα δύο στην ίδια πρόταση και τα 3 μαζί στην ίδια παράγραφο.
Σας τα έχω πει , δεν είναι δικός μας είναι με τους άλλους , 40 σφυγμούς ηρεμίας λέει, ρε να δεις που είναι κάνας οξαποδώ που έχει πολεμήσει και στον πελοποννησιακό πόλεμο , είχε πάρει μετά τον Φειδιππίδη στους ώμους τρέχοντας να πάει το γράμμα και τέτχια...

περαστικά χρήστου !
 

Μηνύματα
2.127
Reaction score
5.590
τι θυμήθηκες τώρα και εσύ...
αλλά όπως λέει η χρήστους, είχα τον τρόπο μου...
Κροκος way ολγουειζ(με φτερα χωρις το ιδιο ειναι 😁)
Είχα ένα ατύχημα στη δλειά, τίποτα το σπουδαίο, έπεσα στο κενό από μεγάλη απόσταση σε πετρώδες έδαφος.
Δεν έσπασα τίποτα, έχω πόνους σε αρθρώσεις, μυϊκούς και σε τένοντες από τη σύγκρουση.
Με τη βοήθεια αγωγής σε μια βδομάδα ήμουν ήδη πολύ καλύτερα, εκεί όμως άρχισα να κάνω τα θκάμ και επιδείνωσα ο ίδιος τη κατάσταση.
Έτρωγα κάτι αντιφλεγμονώδες που πραγματικά έκαναν θαύματα και δεν ένιωθα πόνο, συνέχισα να κάνω τα θκάμ λοιπόν και τα αποτέλειωσα τα ποδάρια... :biggrin:
Περαστικα και να ειναι το τελευταίο.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δε θα έβαζε τα πρώτα δύο στην ίδια πρόταση και τα 3 μαζί στην ίδια παράγραφο.
Μία χαρά φυσιολογικός νιώθω, οι άλλοι που με έδεσαν σε ένα κρεβάτι (μη ξεπορτίσω) και με έδιναν χάπια δεν είναι φυσιολογικοί... :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.517
Πες του να αντικαταστήσουν τα χάπια με μπάμιες! Σε 2 ημέρες θα είσαι περδίκι!

Υ.Γ.: Περαστικά, ρε φίλε!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
Δεν είναι τίποτα αυτά Γιώργο μου, πριν 2 χρόνια με σπασμένο το μισό κορμό και τον ένα πνεύμονα εκτός (όταν με πάτησε αμάξι) ήμαν ξανά πάνω στο ποδήλατο μετά από ένα μήνα με τις τομές από τα χειρουργεία να βγάζουν ζουμιά.
Δεν αφήνω να με πτοούν τέτχια πράματα, κουβαλάω πολύ τρέλα άλλωστε :biggrin:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.403
Reaction score
42.283
Καμία σχέση όμως, στα ποδήλατα της specialized η διαδρομή της ανάρτησης είναι στο λαιμό του τιμονιού, εδώ η διαδρομή βρίσκεται εκεί που πρέπει
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.077
Members
37.937
Νεότερο μέλος
daemon76
Top