Ποδήλατο







Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.521
Reaction score
30.748


Μηνύματα
19.325
Reaction score
13.537
Καλά η διαφορά δεν είναι μόνο από τα λάστιχα και τους τροχούς, αλλά και από ότι έχεις βάλει αρκετά χιλιόμετρα παραπάνω σε τέτοιες διαδρομές (τότε τις ξεκίναγες), και έχεις αποκτήσει μεγαλύτερη πείρα και τόλμη στο κατέβασμα! 8-) ;)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.947
ναι ρε, αυτο εννοείται.
Γενικά παντως ειχα μια πολυ διαφορετική αίσθηση, σαν να δούλευε καλύτερα η ανάρτηση, σαν να απορροφούσε καλύτερα τους κραδασμούς ολο το σύνολο.
πρέπει και το ζουμί στα λάστιχα να έπαιξε ρολο, πισω ειχα 25 και μπροστά 20 psi , με σαμπρέλα δεν τολμούσα να πέσω τοσο χαμηλά σε αερα.
Γενικά δεν χοροπηδούσε το ποδήλατο σαν κατσίκι και μου επέτρεπε να διαβάσω καλύτερα και πιο ψύχραιμα τα πατήματα.
 





Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Και στάση στην ανάβαση, μεγάλο λάθος.
και πήγατε και από το νεκροταφείο , μωρέ απο Καισαριανή πάει ο κόσμος για εύκολα.
Πολλοί λένε πως από εκεί είναι πιο εύκολο (δεν το ξέρω, δεν έχω πάειι)
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.947
Από νεκροταφείο είναι για εμένα ελάχιστα πχιο εύκολα, από Καλοπούλα έχει 2 καλά καρφώματα που σε κόβουνε τη φορά.
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.266
Reaction score
41.947
Από Κερατσίνι μέχρι κεραίες και πίσω κάνω 02:30 ώρες κρόκ.
Screenshot_2023-02-13-16-44-01-071-edit_com.strava.jpg


Λεωνίδα έβλεπα το βίντεο και παρατήρησα πως ο φίλος Σταύρος είναι λάθος τοποθετημένος πάνω στο ποδήλατο, πρέπει με μια πρόχειρη ματιά να πάει αρκετά πίσω τη σέλα και ίσως λίγο πάνω. Δεν ξέρω αν το έχετε συζητήσει, ενοχλήσεις στα γόνατα δεν έχει? Ειδικά στο ζόρι της ανηφόρα είναι μέχρι και πόνος, όχι μόνο ενόχληση...
παιζει να ειναι μικρος και ο σκελετος βεβαια...
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.606
Μηνύματα
2.867.579
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top