Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.300
Reaction score
42.024
πες και κάνα γυαλί να πάρουμε, για αεροδυναμικούς λόγους βεβαίως βεβαίως

τον γυρίζει τον δισκοβραχίονα;
Το ξυρίζει το ποδάρι!! :biggrin:

Προτείνω oakley Radar prizm road , σαν τα θκάμ, πολύ ευχαριστημένος
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
είπαμε όχι ξυράφι, laser.
πστ ρε συ τι γυαλστερος είναι ο Σακς , 300 ευρώ γυαλί με είπε να πάρω.
ούτε ο σκελετός μου δεν έχει τόσα.
 

Μηνύματα
1.271
Reaction score
2.224
είπαμε όχι ξυράφι, laser.
πστ ρε συ τι γυαλστερος είναι ο Σακς , 300 ευρώ γυαλί με είπε να πάρω.
ούτε ο σκελετός μου δεν έχει τόσα.
Α δεν κάνουμε τίποτα με δαύτον μ φαίνεται... επετειακό jersey για το TDL παρήγγειλες τουλάχιστον?
 


Μηνύματα
1.271
Reaction score
2.224
Το jersey του πρώτου γενικής... εγώ που θα το κερδίσω τους είπα να βγάλουν σίγουρα ένα M εσύ (που δεν θα έρθεις) μπορείς να παραγγείλεις αναμνηστικό... αλλιώς (αν φορούσες γυαλιά κάτο) θα σε άφηνα στο σπριντ τερματισμού να το πάρεις για να δεις πόσο σε πάω δλδ...
received_633337585273904.jpeg
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
To TDL τι είναι, ρε παιδιά;

Επίσης, ωραία jerseys, θέλω κι εγώ ένα!
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.551
Reaction score
30.800

Πολύ μπλαμπλα.

Άντε να δουμε. Πάντως μιλάνε για *ποδήλατο* αλλά οι ποδηλατικές υποδομες, όσες ελάχιστες υπάρχουν σήμερα, αξιοποιούνται κατά 3/4 από ηλεκτρικά πατίνια ή σκούτερ.

Αλλά τι να περιμένεις σε αυτή τη χώρα, όταν ακόμη και τα άρθρα που καλύπτουν την είδηση δεν αντιστέκονται στον πειρασμό να καταφυγουν σε ηλιθιες εκφράσεις οπως κάνω τη ζωή ποδήλατο. Ούτε καν οι δημοσιογράφοι δεν το βλέπουν σοβαρά.


 

Μηνύματα
19.364
Reaction score
13.574
Σκέψου δηλαδή βάζει αυτόν τον τίτλο που προδιαθέτει ότι το σχέδιο είναι να γίνει "η ζωή ποδήλατο" στους κατοίκους των πόλεων (προφανώς με όλη την αρνητική έννοια που έχει αυτή η φράση), και μέσα στην πρώτη παράγραφο γράφει:

Με οικονομικά, φορολογικά και θεσµικά κίνητρα τόσο για την απόκτηση όσο και την επαναχρησιµοποίηση ποδηλάτου θα προσπαθήσει το υπουργείο Περιβάλλοντος να βάλει -έστω και αργά- τις ορθοπεταλιές στις ζωές των πολιτών στα µεγάλα αστικά κέντρα της χώρας, πείθοντάς τους ότι δεν θα τους κάνει τη ζωή... ποδήλατο.

Άντε βγάλε συμπέρασμα, τι έχει στο μυαλό της αυτή που το έγραψε! :geek:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.300
Reaction score
42.024
Δεν υπάρχει ποδηλατική σωτηρία στο τόπο τούτο, σήμερα πάλι με έβρισε μια γυναίκα οδηγός αυτοκινήτου, με είπε μλκα και γεροξεκούτη, εντάξει για το μλκας, αλλά γεροξεκούτης... Βαρύ... >:(
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.300
Reaction score
42.024
Εεεε αυτό έλειπε, αυτή ήταν άσχημη και χοντρή :roflmao:
Η φάση ήταν ότι ήμασταν δγιό με ποδήλατο της ίδιας ηλικίας με άσπρα μούσια, ο φίλος να με λέει "εσένα είπε έτσι" και εγώ να του λέω "όχι εσένα είπε γεροξεκούτη"
Παραλίγο να πέσουμε χάμω από τα γέλια... Ο άλλος είναι πχιο τρελός από εμένα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.583
Δεν υπάρχει ποδηλατική σωτηρία στο τόπο τούτο, σήμερα πάλι με έβρισε μια γυναίκα οδηγός αυτοκινήτου, με είπε μλκα και γεροξεκούτη, εντάξει για το μλκας, αλλά γεροξεκούτης... Βαρύ... >:(
Φαντάσου να ήξερε και τι τρως!
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.300
Reaction score
42.024
Φαντάσου να ήξερε και τι τρως!
Να ήξερε μαναχά πως άμα τη πατήσω κλωτσιά με τα δεξί ποδάρι θα έμενε ανάπηρη... Η μαντάμ όμως, έχοντας τη ασφάλεια του ρεπρίζ, πάτσε γκάζι και εξαφανίστηκε, αφού μας την είπε...
Τώρα που το συζητάμε (νομίζω το έχω ξανά γράψει) η άλλη στη Γρηγορίου Λαμπράκη με είπε να πάω να πλύνω κάνα πχιάτο, αυτό με πείραξε περισσότερο. :roflmao:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.300
Reaction score
42.024
Όχι φυσικά, στο χωριόμ τα ρούχα και τα πχιάτα τα πλένουμε στο ποτάμι :biggrin:
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.054
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top