Ποδήλατο

Μηνύματα
19.370
Reaction score
13.578
Όχι streaming, απλές ραδιοφωνικές λήψεις, αλλά σε μεγάλο εύρος, μεσαία, βραχέα, FM, αεροπορική μπάντα, κάποιες υπηρεσίες και ναυτική μπάντα, κάποιους βραζιλιάνους πειρατές (και κάποιους ρώσους/ουκρανούς που μεταδίδουν ένα μαγνητοφωνημένο μήνυμα) σε αμερικανικούς δορυφόρους στη μπάντα γύρω στα 250-265MHz, λήψη σημάτων ADS-B στους 1090MHz, κλπ. Με δέκτη SDR τα περισσότερα από αυτά βέβαια...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Τέτχοια κάνω και εγώ αρέ, εδώ και πολλά χρόνια , είναι της μόδας, βλέπε κρυφακούλη :biggrin:
 

Μηνύματα
19.370
Reaction score
13.578
Ναι, τα έκανα για χρόνια και δεκαετίες (πιο απλά πράγματα όμως), αλλά μου ξαναγύρισε η λόξα! Ναι, τώρα που το λες το θυμήθηκα, κάτι συζητήσεις που είχαμε - και με τον κροκ - για φορητούς! 8-)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
έχω ξεμυαλιστεί με τη καινούρια προπέλα, με το νεο stem πολύ το γουστάρω πλέον, ακούω γνώμες.
Σε αυτή τη εκδοσή.
 

Μηνύματα
19.370
Reaction score
13.578
Όμορφο! Στα πόσα βγαίνει αυτό; (αν είναι, για να δούμε αν φτάνει ένα νεφρό ή δύο) :geek:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Εκεί που έφτασε η δλειά με όλους τους υπόλοιπους που πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες, το λες και φθηνό το propel
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
το οφίσιαλ βινδεο, όλα τα λεφτά!!



Αεροποδηλατο; Ρε συ να σε στείλω μια για λέιζερ τα ποδαρια;
Τρελό αγόρι, εγώ όπως έχεις καταλάβει πάω κόντρα στο ρεύμα, ποτέ δεν με άρεσε να κάνω ότι κάνουν όλοι οι άλλοι.
Ύστερα πάλι, πως θα βάλω στο χωριόμ κοντό παντελόνι?
Θα με περάσουν για ντιντί :lolsign:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Δεν ξέρω από μουσική με ντιντίδες, εγώ ακούω συνήθως το παρακάτ σταθμό

Screenshot_2024-03-16-18-16-44-003_com.eversolo.control-edit.jpg


Αντρικό προγκρέσιβ χάουζ :biggrin:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Αυτό λέω και εγώ πανάγο,η giant που όλοι ξέρουμε ήταν και είναι μια τίμια εταιρία στο χώρο, γνωρίζουμε ότι σιάχνει γερά πλαίσια μελετώντας τις νέες τεχνολογίες και έπειτα τις εφαρμόζει.
Μεταξύ μας το factor ostro με αρέσει περισσότερο, αλλά σε μια άλλη ζωή με τις παράδες που ζητάει...
 


Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
350 w...
Θα σου κρατήσουμε τα ούρα στην κατάψυξη να τα μετρήσουμε ξανά όταν θα μπουν οι μπάμιες στην λίστα με τις ουσίες.

Με αυτή την ταχύτητα πρέπει να είχες κάτι σαν 39 16 ;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Μεταξύ μας, μπορούσα γύρω στα 360-365 watt, βγήκα όμως εψέ και έκανα δυνατές διαλλειματικές και αυτό με κράτησε λίγο πίσω, το ένιωσα από τη αρχή αλλά κρέμασα ελάχιστα στα μισά, επίσης είχα στη ρόδα ένα φίλο αθλητή που ήταν συνέχεια στα όρια, οπότε έκοψα ελάχιστα να το πάμε ως πάν παρέα. Η παρέα πάντα δίνει μια ώθηση και ένα κίνητρο παραπάν, το θέμα είναι ότι δεν με μιλούσε ντίπ, το ρωτούσα διάφορα και δεν με απαντούσε, μόνο έσκουζε και βαριανάσαινε :roflmao:
Ο ρυθμός που είχαμε στο πρώτο μισό έδινε 23 λεπτά, είχε live segment ο φίλος.

Το πήγα όλο με 39/17 με 82rpm, στις φουρκέτες όρθιος με 19 και ξανά πίσω στο 17.
 

Μηνύματα
15.034
Reaction score
20.789
Θα ήμουν πανευτυχής αυτήν την περίοδο αν κράταγα 250 στο συγκεκριμένο κομμάτι και αυτό ξεκούραστος.
Άμα φτιάξω το μπαλκόνι θα χωθώ για trainer για θα έχουμε και αγώνα τον Οκτώβρη, θα πρέπει να κάνω και δηλώσεις κλπ
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.311
Reaction score
42.044
Βοηθάει το trainer, μη περιμέντς όμως θαύματα, θα πρέπει να το λιώσεις το κορμάκι άμα θες να ανέβεις ;)
Εγώ πλέον το αποκαλώ ως "η απόλυτη σπιτική ταλέπα"
Ειδικά με αυτά τα meetup που σιαχνουμε με τα τούμπανα
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.417
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top