Ποδήλατο

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Επειδή είναι η τρίτη φορά που πατάω κάτι στο δρόμο χωρίς να το δω... έχω αρχίσει να κατηγορώ τη επίστρωση prizm road της oakley, σε συνδυασμό με τη δυσχρωματοψία μου ίσως να είναι πρόβλημα...
Πόσες γιαγιούλες κλαίνε οι οικογένειές τους βρε τρομοκράτη των δρόμων?
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Πηγα να ξεκινησω σημερα αλλα δεν τα καταφερα....
Επειδη ολη τη βδομαδα δεν εκανα ποδηλατο, ειχε πεσει η πιεση στα λαστιχα αρκετα. Παω να βαλω αερα με τη τρομπα χειρος, αλλα καπου εκει στα 100bar, θελει αρκετη δυναμη για καθε σπρωξια... Μου ξεφυγε λιγο ο ελεγχος και εσπασα τη βαλβιδα της σαμπρελας. Παει ολος ο αερας, παει η σαμπρελα, παει η τρομπα (απο τα νευρα), παει και η βολτα......
Γυμναστηκα με video games...
 


Μηνύματα
553
Reaction score
994
Χχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε φικε μολις τωρα το σκεφτηκα και μπηκα να υο διορθωσω μην εκτεθω! Αλλα εκτεθηκα, και καλα να παθω! Παντως η πιεση μου απο τα νευρα τοσα επιασε!
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Πήγα στο ποδηλαταδικο το Σάββατο το πρωί , Τόλη παρτο μάναμ σιαξτο να πααινει σαν τον σίφουνα .
Για φέρε και κάνα πιρούνι να δούμε βρε παιδί μου.
Έλα να σε φτιάξω με λέει , πάμε προς βιτρίνα μεριά χμμ αυτό είναι ahead μου λέει . Ε και;
Εσένα είναι με σπείρωμα. Ναι και;
Θέλεις αυτό εκείνο το άλλο το δίπλα τα α τα β τα γ.
Πόσο μαναμ; 3 εντεκα 3 δώδεκα κλπ έβγαινε στα δύο πιρούνια παίρνεις το ένα και το άλλο δώρο στο ποδηλατάδικο.
Καλά άστο μαναμ θα πάρω άλλο ποδήλατο δεγααααα...

Και μια που το αναφέραμε για δείξε μου τίποτα , έλα να δούμε με λέει

Με δείχνει αυτό

Του 17 στο μέγεθος μου σε ανοιχτό χρωματάκι πες 1500.
Έχεις καβαλήσει κουρσάκι;
Όχι ποτέ
Για ανέβα λίγο
Να πω την αμαρτία μου περίεργο μου φάνηκε αλλά θα του έδινα 30 λεπτά να το συνηθίσω την πρώτη μέρα
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Ποίες τρόμπες χειρός βρε Γιώργο μου...
Όταν κουραστούν τα χέρια δεν έχω δύναμη ούτε το πουλί μου να κρατήσω.. 🤣
Πάρε μια τέτοια τρόμπα να σωθείς!!
MVIMG_20200712_134707.jpg


Πήγα Πάρνηθα, επειδή ξεκίνησα αργά είπα να πάω κάπως συντηρητικά λόγο ζέστης, στη ανάβαση Πάρνηθας μόνο συντηρητικά δεν πήγα... :)

IMG_20200712_134833.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Μέχρι στιγμής κλείνω προς το canyon endurance 7 cf ομολογώ
Έως ότου είναι διαθέσιμο προς πώληση (Σεπτέμβριος ) είμαι ανοικτός σε προτάσεις και ευκαιρίες .
Μου φαίνεται ότι είναι ανώτερο και των 3 από τα χαρακτηριστικά τους αν δεν κάνω κάνα χοντρό λάθος
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Μέχρι στιγμής κλείνω προς το canyon endurance 7 cf ομολογώ
Έως ότου είναι διαθέσιμο προς πώληση (Σεπτέμβριος ) είμαι ανοικτός σε προτάσεις και ευκαιρίες .
Μου φαίνεται ότι είναι ανώτερο και των 3 από τα χαρακτηριστικά τους αν δεν κάνω κάνα χοντρό λάθος
Το κάνιον όντως κερδίζει
 



Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Χρηστάρα, αυτή η φακαρόλα κάνει για τη ζάντα μου?
Τη έχω καιρό επάνω και δεν την άλλαξα τις προάλλες που έβαλα το gatorskin με αποτέλεσμα να γλυστρίσει λίγο και να γυρίσω με τα πόδια γμ την τρέλα μου σήμερα.
Έγινα ρεζίλι και στους γιους.... Τους έλεγα πως με αυτό το λάστιχο τέρμα τα φουιτ
20200714_221928.jpg
20200714_221821.jpg
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Ναι κάνει και είναι πολύ καλή ποιότητα η συγκεκριμένη, αν όμως δεν μπαίνει σφιχτά μέσα στο στεφάνι και έχει χαλαρώσει, καλύτερα να τη αλλάξεις
 


Μηνύματα
553
Reaction score
994
Σχεδον flat out σε σχεδον flat διαδρομη. Αν δεν με ειχαν κοψει κανα δυο αμαξακια θα ειχα χτυπησει και 26 μωτ τα οποια κρατουσα για αρκετα χιλιομετρα της βολτας. Νταξει, αλλοι γελανε με αυτες τις επιδοσεις αλλα εγω προσωπικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Σκεπτομενος πως πηγαινα και πως αισθανομουν την πρωτη φορα που εκανα αυτη τη διαδρομη στην αρχη της καραντινας, ειμαι πολυ χαρουμενος...
Screenshot_20200715-211646_Strava.jpg
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.202
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top