Ποδήλατο

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979

C6DEFFAC-7D7E-402D-A895-E5B82A7BDA69.jpeg


Το καταχάρηκα σήμερα! Πήγα μια δυνατή βόλτα στον Υμηττό, ποιος αέρας, δεν κατάλαβα τίποτα :whistling:

Στο μεταξύ, σε σχέση με τις αρχές του χρόνου που ξεκίνησα ποδήλατο μετά από πολλά χρόνια, έχω δει τεράστιες βελτιώσεις. Η υποβοήθηση έχει πιάσει πάτο, τις περισοτερες φορές εντελώς εκτός, εκεί που ήταν σχεδόν στο φουλ, είμαι πολύ χαρούμενος.:dance2:

Ίσως στους ποιο hardcore τα ηλεκτρικά να μην πολύ αρέσουν, αλλά η χαρά που μου δίνει και η βελτίωση που έχω δει χωρίς να το καταλάβω καλά καλά, μου έχει αποδειχθεί πολύτιμη.




Τελικά το link δεν μπορώ να το ανοίξω, όποτε το παρατάω :beta:

1C48ABE3-7CEB-499D-BB01-804899DD8E92.png
 


Μηνύματα
18.933
Reaction score
13.306

View attachment 187766

Το καταχάρηκα σήμερα! Πήγα μια δυνατή βόλτα στον Υμηττό, ποιος αέρας, δεν κατάλαβα τίποτα :whistling:

Στο μεταξύ, σε σχέση με τις αρχές του χρόνου που ξεκίνησα ποδήλατο μετά από πολλά χρόνια, έχω δει τεράστιες βελτιώσεις. Η υποβοήθηση έχει πιάσει πάτο, τις περισοτερες φορές εντελώς εκτός, εκεί που ήταν σχεδόν στο φουλ, είμαι πολύ χαρούμενος.:dance2:

Ίσως στους ποιο hardcore τα ηλεκτρικά να μην πολύ αρέσουν, αλλά η χαρά που μου δίνει και η βελτίωση που έχω δει χωρίς να το καταλάβω καλά καλά, μου έχει αποδειχθεί πολύτιμη.




Τελικά το link δεν μπορώ να το ανοίξω, όποτε το παρατάω :beta:

View attachment 187761
Δεν θυμάμαι αν ο Παναγιώτης έχει "κλειδωμένο" τον λογαριασμό, δηλαδή τα activities είναι διαθέσιμα μόνο στις επαφές του στο strava. Σε αυτή τη περίπτωση δεν δουλεύουν τέτοια λινκ σε τρίτους...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
δηλαδή να φύγω 0900 μπας και συναντηθούμε ...
Κάτσε βρε να ξημερώσει και βλέπουμε, αύριο δίνει βόρειο, βορειοανατολικο άνεμο 5-7 μποφόρ με ψιλόβροχο και θερμοκρασία 10 έως 14 βαθμούς.
Ωραία μέρα για ποδήλατο :lolsign:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Βλέπω ότι ξεκίνησες (ή τελείωσες) τη διαδρομή από τον Ερυθρό Σταυρό. Έμενα πίσω από το νοσοκομείο μέχρι το 1996. Λες να είμασταν γείτονες και να μην το γνωρίζουμε;
Πήγα σε ένα φίλο που έχει ανοίξει ένα ενυδρειακο μαγαζί για παρεάκι.
https://thefishroom.gr/

Εγω μένω ποια Ηλιουπολη με άγιο Δημήτριο σύνορα, παλιός βουνίσιος Ηλιουπολιτης, τέρμα ψηλά.

Στο μεταξύ δεν είσαι ο μόνος που μου είπε το ίδιο για τον ερυθρό Σταύρο. Ποιο συνηθες ότι πήγα εκεί μετά από τόσο ποδήλατο :D
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Καλός φαίνεται ο καιρός Παναγιώτη.
Ο Χρήστος υποθέτω πως ετοιμάζεται.
Θα φάει για πρωινό κάνα δυο μπιφτέκια από χθες και θα φυγει...
 


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Καλός φαίνεται ο καιρός Παναγιώτη.
Ο Χρήστος υποθέτω πως ετοιμάζεται.
Θα φάει για πρωινό κάνα δυο μπιφτέκια από χθες και θα φυγει...
Ναι για αυτονανε μια χαρά είναι.
Θα δω το μεσιμερι αλλά δεν το βλέπω , μάλλον έχει χωσέ στο σπίτι
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Δεν θέλω ηττοπάθειες, τι παραπάνω έχω εγώ?
Όπως φαίνεται θα έχει ένα απαλό τριάρι μποφόρ βόρειο που ευνοεί αρκετά τα πράματα στη παραλιακή

IMG_20201122_085220.jpg


Από εδώ πάνω που κοιτάω δεν έχει καν σύννεφα ακόμα

άμα σε πετύχω κοντά στη βάρη, κερνάω προβατίνα :biggrin:
 




Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Βγήκα και το καταχάρηκα!
Ξεκινώντας πάτησα το record αλλά ήταν στο walk. Το πήρα χαμπάρι κάπου μετά τη Νέα Ερυθραία αφού είχα φτύσει το γάλα της μάνας μου ανεβαίνοντας την Κηφισίας με κόντρα αέρα....
Τεσπα το γύρισα στο bicycle στην κατηφόρα ουσιαστικά. Μέχρι εκεί είχα κάνει περίπου 9.5 χλμ.
Πονέσανε οι πατούσες μου με τα παλιοπετάλια. Δεν έβαλα spd μην πάθουμε καμία ζημιά.
Screenshot_20201122-105739.png

Χρήστο το bib άλλη φάση, δεν πόνεσε ο πωπουδελης καθόλου...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Άστα Παναγιώτη, πολύ αέρας, πήγα να περάσω μέσα από τη τρύπα του Καραμανλή και ήταν λες και έπεσα σε τοίχο...
Δεν με αφήνει να πλαλίσω, ούτε με 37 μέση δεν μπορώ να πάω :biggrin:
MVIMG_20201122_113703.jpg
MVIMG_20201122_113327.jpg
IMG_20201122_113404.jpg

Εδώ κοντεύει να βρέξει πάντως
Και εδώ στη Σαρωνίδα τα ίδια, πάω να φύγω
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top