Ποδήλατο


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Πάντως η ανάβαση Υμμητου παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον, σε 10km καρφώνει 1000 υψομετρικά.
Μία φορά έχω πάει,(δεν βολεύει εδώ που είμαι) απίστευτη ανάβαση, επικίνδυνη κατάβαση, στενός δρόμος με αρκετή κίνηση από ποδηλάτες και αυτοκίνητα.
Αυτός είναι και ο λόγος που προτιμάτε από πολύ κόσμο, εκεί φαίνονται ξεκάθαρα οι επιδόσεις του καθενός.
Όταν με το καλό τελειώσουν οι περιορισμοί, προτείνω να μαζευτούμε όλες μαζί για πάν-κάτ κάνα δγιό-τρεις φορές και στο τέλος καφεδάκι στο μαγαζάκι που έχει στη αρχή.
Θα πέσει γέλιο και κλάμα, ας εκφραστούμε ελεύθερα, γιατί όχι?
 




Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
Πάντως η ανάβαση Υμμητου παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον, σε 10km καρφώνει 1000 υψομετρικά.
Μία φορά έχω πάει,(δεν βολεύει εδώ που είμαι) απίστευτη ανάβαση, επικίνδυνη κατάβαση, στενός δρόμος με αρκετή κίνηση από ποδηλάτες και αυτοκίνητα.
Αυτός είναι και ο λόγος που προτιμάτε από πολύ κόσμο, εκεί φαίνονται ξεκάθαρα οι επιδόσεις του καθενός.
Όταν με το καλό τελειώσουν οι περιορισμοί, προτείνω να μαζευτούμε όλες μαζί για πάν-κάτ κάνα δγιό-τρεις φορές και στο τέλος καφεδάκι στο μαγαζάκι που έχει στη αρχή.
Θα πέσει γέλιο και κλάμα, ας εκφραστούμε ελεύθερα, γιατί όχι?
Από τα νεκροταφεία είναι πιο απότομη , δεν είχα χρόνο να βρεθώ στην άλλη είσοδο, η αλήθεια είναι ότι κάποια στιγμή τελείωσε το μαρτύριο και δεν πήρα χαμπάρι.
Τα φωτάκια πολύ καλά τελικά αλλά όχι για πάνω από 45χαω σε άγνωστο δρόμο με κακοτεχνίες.
 


Μηνύματα
18.933
Reaction score
13.306
Πριν καν πάμε, ο νου σου εσένα στο φαΐ
.. 🤣

σιάχνει μήπως μπάμιες? :)
Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι αυτό το "μπάμιες" είναι κωδική ονομασία κάποιου άλλου υπερπλούσιου φαγητού... Μπριζόλες; Γαρδούμπες; Πίτσες 20τμ; Who knows... :gamer: :geek:
 



Μηνύματα
135
Reaction score
126
Να ρωτήσουμε το Bretso.
Χρηστάρα, πόσα χρόνια ασχολείσαι σοβαρά με το άθλημα? Σοβαρά όμως...
Ο κυρ μπρέτσος, ειναι τούμπανο. Δε κάνω το κόπο καν να βλέπω το strava του...

"Φέτος" (το 21) δε τη γλυτώνεις...θα ρθω ναύπλι, αφού έχασες εσύ το κορυφαίο τοπογραφικό τραπέζι!
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ο κυρ μπρέτσος, ειναι τούμπανο. Δε κάνω το κόπο καν να βλέπω το strava του...

"Φέτος" (το 21) δε τη γλυτώνεις...θα ρθω ναύπλι, αφού έχασες εσύ το κορυφαίο τοπογραφικό τραπέζι!
Σταυράκο μου όλα τα δίκια του κόσμου έχεις! Ήταν δύσκολη περίοδος, δεν μπορούσα να έρθω...
Σε περιμένω φιλαράκι, οπότε θες χτυπά τηλέφωνο!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
7 χρόνια συνολικά αλλά σοβαρά τα τελευταία 3 χρόνια.
Η αλήθεια είναι πως λίγο πριν από το ατύχημα (ένα χρόνο+ δλδ) το απολαμβάνω στο μέγιστο, το έχω πάει σε άλλο level γιατί ξέφυγα από τις κακές παρέες.
 

Μηνύματα
135
Reaction score
126
Σταυράκο μου όλα τα δίκια του κόσμου έχεις! Ήταν δύσκολη περίοδος, δεν μπορούσα να έρθω...
Σε περιμένω φιλαράκι, οπότε θες χτυπά τηλέφωνο!
εννοείται, πλάκα κάνω Δημήτρη! Σε μελετήσαμε πάντως με τα παιδιά, βγάλαμε πολύ γέλιο. Μολις τελειώσει αυτο το πανυγήρι με το κοβιντ, θελω οπωσδήποτε να κατηφορίσω...
7 χρόνια συνολικά αλλά σοβαρά τα τελευταία 3 χρόνια.
Η αλήθεια είναι πως λίγο πριν από το ατύχημα (ένα χρόνο+ δλδ) το απολαμβάνω στο μέγιστο, το έχω πάει σε άλλο level γιατί ξέφυγα από τις κακές παρέες.
Φυσικα, εχτιζες 4 χρονια αερόβια και τα τελευταία 3 εγινες τούμπανο!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Φυσικα, εχτιζες 4 χρονια αερόβια και τα τελευταία 3 εγινες τούμπανο!
Ειδες ο άνθρωπος που γνωρίζει :thumbsup:
Αυτό ακριβώς αλλά όχι μόνο αυτό, το έχω ξανά γράψει πολλές φορές, σε εμένα δούλεψαν οι διαλλειματικές.
Δούλεψα επίσης πολύ πάνω στο ποδήλατο, ως σύνολο, κουμπωσα που λένε ως ποδηλατικό όρο.
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
7 χρόνια συνολικά αλλά σοβαρά τα τελευταία 3 χρόνια.
Η αλήθεια είναι πως λίγο πριν από το ατύχημα (ένα χρόνο+ δλδ) το απολαμβάνω στο μέγιστο, το έχω πάει σε άλλο level γιατί ξέφυγα από τις κακές παρέες.
Παναγιώτη έχουμε πολύ δρόμο ακόμα!
εννοείται, πλάκα κάνω Δημήτρη! Σε μελετήσαμε πάντως με τα παιδιά, βγάλαμε πολύ γέλιο. Μολις τελειώσει αυτο το πανυγήρι με το κοβιντ, θελω οπωσδήποτε να κατηφορίσω...
Και να μην κατέβεις εσύ πρέπει να ανέβω εγώ γιατι χρωστάμε μια υψομετρική αποτύπωση στον Όλυμπο.... Ελπίζω μόνο να μην κάνουμε καμία ΕΤΥ με τον τρελοκαραφλα....
 


Μηνύματα
135
Reaction score
126
Παναγιώτη έχουμε πολύ δρόμο ακόμα!

Και να μην κατέβεις εσύ πρέπει να ανέβω εγώ γιατι χρωστάμε μια υψομετρική αποτύπωση στον Όλυμπο.... Ελπίζω μόνο να μην κάνουμε καμία ΕΤΥ με τον τρελοκαραφλα....
o καράφλας ειναι για δέσιμο. Μια φορά ανέβηκα πετρόστρουγγα και για να του κάνω το χατήρι να βρω ένα ΓΥΣ φαινομενικα εύκολο (να μαθω την επομενη φορα να κοιταζω ισοϋψείς) και στα μισα της διαδρομής γύρισα στο καταφύγιο!!!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Παναγιώτη έχουμε πολύ δρόμο ακόμα!
Οχι, όχι, συντομέυει αρκετά ο χρόνος αυτός άμα πειθαρχήσεις σοβαρά σε αυτό που κάνεις.
Πειθαρχία και μπρέτσος είναι συνώνυμο, είναι και μέρος της ιδιότητας εδώ και πολλά χρόνια, οπότε δεν μου ήταν δύσκολο.
Υπομονή και Πειθαρχία, 2 λέξεις κλειδιά για να τα καταφέρεις καλά σε ότι και αν κάνεις...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι αυτό το "μπάμιες" είναι κωδική ονομασία κάποιου άλλου υπερπλούσιου φαγητού... Μπριζόλες; Γαρδούμπες; Πίτσες 20τμ; Who knows... :gamer: :geek:
Σωτήρη συγγνώμη που θα φας απότομη προσγείωση με τη μούρη... Είναι ακριβώς όπως το διαβάζεις "μπάμιες" μπάμιες τριχωτες μέσα στη γλίτσα, είναι τρίτο στη λίστα των 10 αγαπημένων φαγητών μου... Λυπάμαι!! :roflmao: :lolsign:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.284
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top