Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
@bretsos Συμβαίνει και στην Κύπρο αυτό που περιγράφεις. Και, βασικά, η εξήγηση είναι αυτή που δίνει ο @ZaBBalos.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Γιώργο το γνωρίζω κατά βάθος, άλλωστε δεν μου έτυχε πρώτη φορά, απλά σήμερα έγινε πολλές φορές και γιαυτό το έθιξα το θέμα.
Κλασικά για όλους τη πλήρωσε ο τελευταίος, ένας παππούς που βγήκε από το στοπ και φόρτωνε χαλαρά ταχύτητα...
Ούτε που κατάλαβε γιατί τον έβριζα βασικά και αυτό με εκνεύρισε περισσότερο >:(
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Όχι μόνο γιαυτό, διανύω περίοδο αλαφρού πατήματος αλλά και γιατί μετά τη δλειά έχω και ένα backpack που με ενοχλεί και με διαολίζει...
Αυτό με το bockpack αν το δουν κάποιοι που αγωνίζονται χρόνια για μια καλή επίδοση ή εμείς σε μερικά χρόνια από τώρα που θα έχουμε "ολοκληρώσει" την εφηβεία....
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Αυτό με το bockpack αν το δουν κάποιοι που αγωνίζονται χρόνια για μια καλή επίδοση ή εμείς σε μερικά χρόνια από τώρα που θα έχουμε "ολοκληρώσει" την εφηβεία....
ολοκληρώνεται η εφηβεία στους άνδρες;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Αυτό συμβαίνει συνήθως Παναγιώτ όταν υπερβεί κάποιος τα 300+ φτπ, αλλιώς μένει για πάντα παιδί... :biggrin:
 



Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Μια χαρά είσαι, σε βλέπω στο τρεξιμο όταν πας είσαι σε καλό level. Μόλις βρεις ευκαιρία θα το καταπιείς. :showingbiceps:

Με τον κορώνα να δεις ποσό πίσω σε πάει, ακόμα δεν έχω επανέλθει πλήρως 1+ μήνα μετά που ανάρωσα. Είναι αλήθεια ότι αφήνει κόπωση μετέπειτα. Πολύ βλαμμενη αίσθηση, σου προκαλεί ανασφάλεια ελπιζω να μην κρατήσει πολύ ακόμα. Το παλευω :drinks:
 



Μηνύματα
553
Reaction score
994
Μετά από ένα ατύχημα που είχε το κράνος μου, ευτυχώς χωρίς εμένα, έφυγε παραγγελιτσα σήμερα μαζί με ένα ζευγάρι γάντια. Ήταν και τα δύο για αντικατάσταση, οπότε μετά την πτώση του κράνους από το μπαλκόνι κάτω στο δρόμο τη μπουμπουνισα. Πιο πολύ οπτικά ψώνισα να πω την αλήθεια. Ό,τι μ'αρεσε. Το κράνος έχει και mips όμως!

 

Μηνύματα
18.924
Reaction score
13.303
Ατύχημα του κράνους, χωρίς το περιεχόμενο, να πω την αλήθεια πρώτη φορά βλέπω! :roflmao: :geek:
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Ατύχημα του κράνους, χωρίς το περιεχόμενο, να πω την αλήθεια πρώτη φορά βλέπω! :roflmao: :geek:
Το καθάριζα.... Αφου το καθαρισα, ειπα να το τιναξω λιγο στο μπαλκονι να φυγουν τα πολλα νερα και να το κρεμασω στα συρματα να στεγνώσει. Το πρωτο πηγε καλα, το κρεμασμα ομως εγινε στον αερα............ Οποτε εφυγε απο το μπαλκόνι κι έπεσε στο δρόμο σε καρπούζι. Δεν έπαθε τίποτα βέβαια, αλλά το εμπιστεύεσαι πλεον;;;
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Σήμερα μετά το πρώτο fitting εκανα τη μεγαλύτερη σερί μου βόλτα, ευτηχώς χωρίς καθόλου ενοχλήσεις και σε κάποια σημεία πραγματικά χαλάρωσα πάνω στη σέλα αν εξαιρέσουμε τη τριμμένη άσφαλτο από τα εργα στα λιμανάκια :rolleyes:


Μεγάλη βοήθεια ήταν και οι σόλες που αντικατέστησαν αυτές που είχαν τα παπούτσια με ποιο ειδικές, είδα μεγάλη διαφορά.
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Να υποθέσω πρέπει να πάω από κοντά να ρωτήσω γιατί από τηλέφωνο μου λένε τα τυπικά δεν γίνεται
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Ναι Πανό, καλύτερα να πας από εκεί, αφού σε ξέρει κιόλας :thumbsup:. Στο μεταξύ, κάποια στιγμή εκεί που πάω, μου βγαινει μυνημα στο garmin και λέει Bretsos segment, βγάζοντας μια οθόνη με counter. Μπα λέω, τι είναι τούτο.

Λεω μπας και είναι κάπου τριγύρω, αλλά δεν έχουμε ενεργοποιήσει το radar. Μήπως είναι καμια garmin λειτουργεία? Γρήγορα επιασα ότι κάτι σε συγκριτικό θα είναι. Εκεί ξεκιναει να μετραει, εκεί εξαφανίζεται ο virtual bretsos. Άσε μας βρε Χριστο :laugh:
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Στα live segments νομίζω γίνεται αυτό , έχεις την πληρωμένη έκδοση αν δεν κάνω λάθος
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
εκεί ξεκιναει να μετραει, εκεί εξαφανίζεται ο virtual bretsos. Άσε μας βρε Χριστο :laugh:
Δεν έχω ιδέα από που ξεκινάνε και που τελειώνουν τα σεκμεντ, αυτά είναι για τους γυαλιστερούς...
Ποτέ δεν είχα Μάριε τη εκδοση του στράβα με παράδες και ούτε πρόκειται ;)
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Ναι Πανό, καλύτερα να πας από εκεί, αφού σε ξέρει κιόλας :thumbsup:. Στο μεταξύ, κάποια στιγμή εκεί που πάω, μου βγαινει μυνημα στο garmin και λέει Bretsos segment, βγάζοντας μια οθόνη με counter. Μπα λέω, τι είναι τούτο.

Λεω μπας και είναι κάπου τριγύρω, αλλά δεν έχουμε ενεργοποιήσει το radar. Μήπως είναι καμια garmin λειτουργεία? Γρήγορα επιασα ότι κάτι σε συγκριτικό θα είναι. Εκεί ξεκιναει να μετραει, εκεί εξαφανίζεται ο virtual bretsos. Άσε μας βρε Χριστο :laugh:
Έχεις ενεργοποιημένο το strava live segments και έπεσες σε ένα τμήμα όπου ο Χρήστος έχει το ΚΟΜ. Οπότε ο χρόνος μετρά αντίστροφα σύμφωνα αυτόν του Χρήστου. Άντε καλή επιτυχία την επόμενη φορά...
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top