Ποδήλατο



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
Η Γαλλία πριμοδοτεί στους πολίτες της με 2.500 € για να απαλλαγούν από το αυτοκίνητό τους

και να αγοράσουν ηλεκτρικό ποδήλατο.

 



Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Να και το δικό μου. Περάσαμε καλά και θα το ξανακάνουμε. Κάποια στιγμή ελπίζω να κάτσει και με όλο το team...

Screenshot_20210419-103504_Strava.jpg

Και κάτι για να γελάσουμε... κάποια στιγμή ενώ ήμουν περίπου στην μέση της ανάβασης και ο Χρήστος μου είχε φύγει από νωρίς από ένα διερχόμενο όχημα στο αντίθετο ρεύμα βγάζει το κεφάλι έξω απ το παράθυρο ο οδηγός και μου φωνάζει: "Εεεε άστο οι άλλοι έφτασαν Άμφισσα γύρνα πίσω άστο..." σκέφτομαι που έχει φτάσει ο φστης πόσα χλμ μου έριξε... τελικά ήταν και κάποιοι μπρεβετάδες που πετύχαμε
 
Last edited:

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.412
Πάντως δεν είναι εμπειρία να τον βλέπεις να σε αφήνει πίσω;
πραγματικά δεν θέλεις να ψάξεις να βρεις που το κρύβει το !#$%$μοτεράκι και την μπαταρία του;
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Να και το δικό μου. Περάσαμε καλά και θα το ξανακάνουμε. Κάποια στιγμή ελπίζω να κάτσει και με όλο το team...

View attachment 209672
Και κάτι για να γελάσουμε... κάποια στιγμή ενώ ήμουν περίπου στην μέση της ανάβασης και ο Χρήστος μου είχε φύγει από νωρίς από ένα διερχόμενο όχημα στο αντίθετο ρεύμα βγάζει το κεφάλι έξω απ το παράθυρο ο οδηγός και μου φωνάζει: "Εεεε άστο οι άλλοι έφτασαν Άμφισσα γύρνα πίσω άστο..." σκέφτομαι που έχει φτάσει ο φστης πόσα χλμ μου έριξε... τελικά ήταν και κάποιοι μπρεβετάδες που πετύχαμε
Πέρα από την πλάκα, του καραγκιοζακου που στα είπε όλα αυτά του κατέβασες κανένα καντηλέρι η στάθηκες βράχος?
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Πέρα από την πλάκα, του καραγκιοζακου που στα είπε όλα αυτά του κατέβασες κανένα καντηλέρι η στάθηκες βράχος?
Ήμουν focused στον στόχο εκείνη την ώρα Μήτσο δεν μπορούσα να μιλήσω... άλλωστε ο τύπος αν τον έβλεπες έμοιαζε με Χάρυ Κλύν στον Βασίλη...
Εδώ είναι το πραγματικό μοτεράκι...


Θκόμ μοτεράκι

View attachment 209685

Σάκης μοτεράκι

View attachment 209686
Πατήσαμε...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Πέρα από την πλάκα, του καραγκιοζακου που στα είπε όλα αυτά του κατέβασες κανένα καντηλέρι η στάθηκες βράχος?
Μη το βλέπεις έτσι, οι άνθρωποι της επαρχείας έχουν ακόμα κάποιο ίχνος αυθεντικού και καλοπροεραιτου χιούμορ.
Και στη τελική γιατί να θυμώσεις?
Δεν υπάρχει λόγος!

Ο Σάκης το δουλεύει πολύ, έχει βάλει στόχους και με τις λίγες παροχές και γνώσεις για τα δεδομένα της επαρχείας τα πάει πάρα πολύ καλά, αυτό διέκρινα με τα λίγα που γνωρίζω και εγώ.
Ήδη σε μικρό χρονικό διάστημα έχει καταφέρει πολλά και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα.
Μετά το bikefitting και με πολύ δουλειά (να συνηθίσει να λιγαει αγκώνες :biggrin: ) θα τρίβουμε τα ματάκια μας!!
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Αμ τι κάναμε... :biggrin:
Αντε σήμερα να πας προπόνηση Αθήνα, που να πας?
Που να βρεις μπράλο?
Αυτά είναι τα καλά της επαρχεία στο άθλημα!!
Σήμερα εδώ ηλιοφάνεια τέλεια ημέρα κλπ έως τις 2 και ξαφνικά βροχή και παλαβός αέρας... αν το κάναμε σήμερα Χρήστο θα μας πετύχαινε στο χειρότερο σημείο... τυχεροί.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και είπαμε αν σε ζορίζει η Αθήνα... ξέρεις τι θα κάνεις
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Εννοώ τη εχθρικότητα που αντιμετωπίζει κανείς στους δρόμους μιας μεγαλούπολης πάνω σε ποδήλατο και όχι τα καιρικά φαινόμενα
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ήμουν focused στον στόχο εκείνη την ώρα Μήτσο δεν μπορούσα να μιλήσω... άλλωστε ο τύπος αν τον έβλεπες έμοιαζε με Χάρυ Κλύν στον Βασίλη...
Ε ρε θα τα άκουγε τα εξαπτέρυγα όλα...

Μη το βλέπεις έτσι, οι άνθρωποι της επαρχείας έχουν ακόμα κάποιο ίχνος αυθεντικού και καλοπροεραιτου χιούμορ.
Και στη τελική γιατί να θυμώσεις?
Δεν υπάρχει λόγος!
Χρήστο, μην ακούω π@π@ριες, κι εγώ από επαρχία είμαι...
Αυτά να πάει να τα πεί το μπαρμπάδι στον καφενέ στα φιλαράκια του.
Δε βγαίνουμε για προπόνηση για να ακούμε την μ@λ@κια του καθενός....
Ξέρω έναν που αν του πείς γεια παίζει να σου πεί "γνωριζόμαστε???"....
Δεν τον ξέρεις.....
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και είπαμε αν σε ζορίζει η Αθήνα... ξέρεις τι θα κάνεις
Αν έχει δουλειά και φαί να το σκεφτώ και εγώ Αθανάσιε...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.356
Ε ρε θα τα άκουγε τα εξαπτέρυγα όλα...
Ρε, μην τσακώνεστε με οδηγούς αυτοκινήτων ρε, μην είστε χαζοί θερμοκέφαλοι. Όσο δίκιο και να έχεις, όποια μαλακία και να σου πει, κάνεις τουμπεκί και συνεχίζεις. Γιατί; Γιατί ένα "τσικ" να κάνει με το τιμόνι του θα σε σκοτώσει, να γιατί.

Είπαμε, στο match "αυτοκίνητο - ποδήλατο" το score είναι πάντα 1-0. Συγκρατηθείτε για να μπορείτε να βγείτε και την επόμενη φορά για προπόνηση.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Ε ρε θα τα άκουγε τα εξαπτέρυγα όλα...
Σιγά μη είχες ανάσες στο μπράλο να τον βρίσεις κιόλας...
Το μόνο που ίσως κατάφερνες να ξεστομισεις ήταν "help'' που είναι μια συλλαβή γιατί το βοήθεια έχει περισσότερες :biggrin: :roflmao: :lolsign:
 


Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Μια κι είστε πολλοί μαζεμένοι αυτή τη στιγμή να ρωτήσω: ποια είναι η μικρότερη σχέση που χρησιμοποιείτε? Φτάνετε ακόμα και σε 1 (πχ 34/34Τ)? Υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί κάποιος (όχι προ φυσικά) σχέση μικρότερη από 1.3 και σε τι κλίση περίπου?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Δε συμφωνώ, θα τον πετύχαινα μετά στον καφενέ, που θα μου πήγαινε...
Στο καφενέ θα σου έβγαζαν μια μερίδα προβατίνα και θα σου πέρναγαν τα νεύρα, έτσι κάνουμε εμείς στα χωριά στους τροφαντούς, τους χτυπάμε εκεί που πονάνε :lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top